Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy tennis, POOL game - diskusije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    pa i Olja je bolja od fiksnog
    Pa zato sto fixni igra bez zena... Pa samo mu pogledaj rezultat na W...

    Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Ih, i corava koka ubode po neko zrno
      morala bi i takav smajli da ubacim
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Dobro, nekad ofula sa kapitenom, al popravi na drugi nacin... [emoji16]

        Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Kakalv smajli? Koka kako kljuca?
          LOL
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Jasno Gogo i samo dodaj te 2 nedelje koje pauziram,plus sto nemam mogucnost za duple GS i masters titule,realno od 500 do 1000 poena vise ,uostalom videcete sledece godine samo da se nateram ,da pogledam jos par teniserki.

            Moracu malo da budem mazohista

            Comment


            • evo ga fiksni

              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Meni je trebalo malo vremena da skontam ko kako igra, mislim od vas/nas. I naravno da saslusam sve savjete i sugestije. Al vidim sad da Fixni ima daleko najbolje savjete... Zao mi sto se odmah na pocetku zakacismo oko zena pa ga prije ne poslusah [emoji856]

                Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  evo ga fiksni



                  Hajde nek dodje vec nova sezona gdje Fiksni igra sa zena pa da vidimo epilog ovog prepiranja sa Bojanom/Oljom koje traje vec od drugog kola

                  Comment


                  • Kakva kokaaaa...hahahahah
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Popravljas se Gogo...

                      Dragane,ma Olja nije problem prosle sezone sam i bez zena bio ispred nje ,tj pustio je da me prestigne na zavrsnom mastersu za 40 poena...tj .nisam je pustio,nego nisam znao pravila oko naxtgena,inace cele godine ispred nje na kraju mi pobegla 40poena,ove sezone je krenulo,al ove sezone je i savetujem prosle nisam,nesto se nismo slagali nikako

                      A Boksi je nezgodna,prosle godine nije bila prva u SRB al u grupi lagano,al polako kao sto kazes next year

                      Bice vama Pevac sledece godine...kokice moje
                      Last edited by 61563; 06-08-18, 20:49.

                      Comment


                      • ja sad s potpunim pravom mogu da najavim napad na prvo mjesto u BiH iduće godine. a ako ostanem u dobrim odnosima sa Fixnim... bez lažne skromnosti, i sam svjetski vrh

                        Comment


                        • Originally posted by goga View Post
                          ja sad s potpunim pravom mogu da najavim napad na prvo mjesto u BiH iduće godine. a ako ostanem u dobrim odnosima sa Fixnim... bez lažne skromnosti, i sam svjetski vrh
                          Dobro, moraces ipak da se zadovljis drugim mestom ,a posto me nagrada ne zanima nju cu ti je pokloniti kao buduci prvak sveta

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            Dobro, moraces ipak da se zadovljis drugim mestom ,a posto me nagrada ne zanima nju cu ti je pokloniti kao buduci prvak sveta
                            pa rekla sam vrh, nisam bas mislila na prvo mjesto

                            Comment


                            • Steta pa nisam znao da igrate I prosle sezone, komentari su bili sakriveni u suicide temu..

                              Napravio sam tim na pocetku I onda potpuno zaboravio na igricu pa sam produzio nakon 5 kola pauze I ranking oko 13k. Nakon toga sam fino napredovao u ranking I zavrsio u top 300

                              A da, poceo sam igru bez zena poput Fiksnog pa sam onda poceo da pratim WTA turu Sad mogu da se pohvalim da znam sta je 'Elite trophy'

                              Comment


                              • Prosle godine nije bilo zanimljivo kao ove, a i fiksni je neslavno zavrssio takmicenje u nasoj grupu (citaj,izbacen je)
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X