Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy tennis, POOL game - diskusije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ajdee bre, pa nije u redu uopste, traje mec ma nista on ..
    Ali mozda cita ovo, primirio se sada bar dok traju poeni...ali bitno da znam ko je def i jos grobar, da zaboravila sam
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Ma ajdee bre, pa nije u redu uopste, traje mec ma nista on ..
      Ali mozda cita ovo, primirio se bar dok traju poeni...ali bitno da znam ko je def i jos grobar, da zaboravila sam
      Ma skroz je dobar decko ,sta sad ako malo vise prica ionako nebitan mec neki WTA

      Al pisu mu ako hoces,ne znam dal cita al mislim da ne,da ga pozovemo ovde ha...

      Comment


      • Ja mu napisala
        A ne bih da nije imao zicer tvit danas hshahah
        Hahahaha lajkovao ga

        Pozdrav za Aleksandra bicemo pristojni, ja pogotovu
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Ja mu napisala
          A ne bih da nije imao zicer tvit danas hshahah
          Hahahaha lajkovao ga

          Pozdrav za Aleksandra bicemo pristojni, ja pogotovu
          hahha,sad cu da se nadovezem,pa cu onda da te vidim

          Comment


          • A lepo vam kazem da komentatori citaju forum...samo se vi zezajte, kao ja recimo [emoji23]

            Em sam se izblamirala, em sam spamovala temu...odoh

            Ne glupiraj se fiksni
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              A lepo vam kazem da komentatori citaju forum...samo se vi zezajte, kao ja recimo [emoji23]

              Em sam se izblamirala, em sam spamovala temu...odoh

              Ne glupiraj se fiksni
              hahha...jel cita nisam znao,kako si saznala

              I sto si onako gruba bila
              Mnogo trcis ,polako

              Comment


              • Ja gruba??? Cccccc ovako suptilna dusa...a sta cu zicer tvit, lego samo tako, da nije bio, cutala bih.
                Izvinila sam se coveku, ne zbig tvita, nego sto ovde lupetam, ne drami. Dovoljno sam se izblamirala, jos ti falis da dodajes so malo...
                Razlaz drzi se teme LOL
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Pa jel moguce povukao se Marej iz DC,ma ne vredi

                  Sta si izvinjavala,sto si bila gruba hahha

                  Pivke dodji da igramo fantazi...Proigrace Suma....jednog dana

                  I dobra je Olja,e sad ume da bude gruba,al sta ces,nemoj joj zameriti
                  Last edited by 61563; 03-08-18, 23:31.

                  Comment


                  • Jos kad bi onaj Govedarica citao forum

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • E al ovaj Marej nije realan ,otkaze Toronto zbog DC,i onda se povuce ,da bi mogao da igra Sinsi,ma daj i sta ce tamo kad osvoji recimo,da kaze moram da vodim racuna i preskocim USO

                      Samo ti prozivaj Boksi,sad kad ti iskoci Govedarica....

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Jos kad bi onaj Govedarica citao forum

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk
                        Cita i on 100% .... Ubedjen sam.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Zovi komentatore u ligu Olja sljedeće godine

                          Comment


                          • Ako ih nisam isprepadala, hocu

                            Tu ste ti i Dragan, na okupu, ne dam vam da mi pobegnete, tj ti da me stignes [emoji847][emoji847]
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Htela sam da ti kazem zapravo shminka...pretio si praznom puskom [emoji23]
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ugodno mi je iza tebe, prelazim te kad se budeš najmanje nadala

                                CAR kapetan
                                Last edited by shminka; 04-08-18, 10:03.

                                Comment

                                Working...
                                X