Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy tennis, POOL game - diskusije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bojana, stizes Vlada ako Isner osvoji

    Comment


    • Da, Izner moze da napravi razliku, da dodjem blizu no.2
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Jedino Kerber moze da te zezne, ali bi te Isner bas pogurao..

        Comment


        • Do koliko treba da igraju da fiks preuzme globalno prvo mesto?
          sloboda ili ništa

          Comment


          • kapiten u finalu

            Idemo Kerber po titulu

            Comment


            • The captain of my heart


              Bravo shminka za Kerber, već za kapitena da ne pričam i naravno fiksnom koji nas je uništio onako kao što neko već može da uništi pod srećnom zvezdom.
              A srećom opet po nas, pa ga neće baš često
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                The captain of my heart


                Bravo shminka za Kerber, već za kapitena da ne pričam i naravno fiksnom koji nas je uništio onako kao što neko već može da uništi pod srećnom zvezdom.
                A srećom opet po nas, pa ga neće baš često
                Znas kako,prvo hvala,a sad tesko da je do srece,jer ipak je ovo GS i tu ,niko nece da se stedi ,da juri Madjarice ili sta ja vec znam ko ce sledece nedelje ici u Umag da igra tenis ,a ko na zurke i kupanje... e to je sreca,ako ubodes onog ko odigra ozbiljno te male nebitne 250-ce,a sreca je po vas sto ne igram za teniserkama,mada GS vrv nikad i ne bih igrao,za ovaj bi stavio vrv samo Serenu,umesto Cicka....al za one nedelje DK i kad ode neka tipa Muguruza u Monterej gde i da hoce da izgubi nema od koga,tad ih treba imati ako oces da budes prvi na svetu....videcu ako me ne mrzi da igram sledece godine sa 2 tima jedan da pokorim svet,a drugi iz uzivanja

                P.S....i Da dobro je da se na slemovima ne moze napraviti razlika,na AO oko 300 poena,ovde jos vise ,samo je RG,zbog prilicno izvesnosti,oko osvajaca,a i suzenog broja igraca na sljakase,mala se razlika pravi,mada i tu se desio Cekinato,izbacio Gofana,Noleta ,nije bas malo zeznuo ljude...i da, sad si mogla biti prva u Srbiji lagano,ali....

                Comment


                • Originally posted by 61563 View Post
                  Znas kako,prvo hvala,a sad tesko da je do srece,jer ipak je ovo GS i tu ,niko nece da se stedi ,da juri Madjarice ili sta ja vec znam ko ce sledece nedelje ici u Umag da igra tenis ,a ko na zurke i kupanje... e to je sreca,ako ubodes onog ko odigra ozbiljno te male nebitne 250-ce,a sreca je po vas sto ne igram za teniserkama,mada GS vrv nikad i ne bih igrao,za ovaj bi stavio vrv samo Serenu,umesto Cicka....al za one nedelje DK i kad ode neka tipa Muguruza u Monterej gde i da hoce da izgubi nema od koga,tad ih treba imati ako oces da budes prvi na svetu....videcu ako me ne mrzi da igram sledece godine sa 2 tima jedan da pokorim svet,a drugi iz uzivanja

                  P.S....i Da dobro je da se na slemovima ne moze napraviti razlika,na AO oko 300 poena,ovde jos vise ,samo je RG,zbog prilicno izvesnosti,oko osvajaca,a i suzenog broja igraca na sljakase,mala se razlika pravi,mada i tu se desio Cekinato,izbacio Gofana,Noleta ,nije bas malo zeznuo ljude...i da, sad si mogla biti prva u Srbiji lagano,ali....
                  Cak su ti neki u chatu dodelili i KUDOS
                  Last edited by Vule_89; 15-07-18, 10:37.

                  Comment


                  • Originally posted by Vule_89 View Post
                    Cak su ti neki u chatu dodelili i KUDOS
                    Jel hahah,necu biti skroman al realno je to....steta sto ne mogu da se zahvalim ljudima,a mozda me odbanuje fantazi za chat na kraju meseca ako budem prvi,u julu....

                    Comment


                    • za majstora, svaka čast

                      Comment


                      • Novak kapitenski

                        Comment


                        • Ostadoh na 4.mestu, dobro je jos i ispalo
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Kapiten nego

                            Ali ko će sada da razmišlja o sledećoj nedelji, posle svega
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Kada kazes "sada", mislis bukvalno sada ili mogu i sutra?
                              Last edited by mark !t zer0; 15-07-18, 21:14.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Sada = posle 2 nedelje, posle ovog glamura, posle Novakovog uspeha, posle..ma ko igra uopšte, svi otišli na odmor

                                Eto to je sve sada
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X