Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy tennis, POOL game - diskusije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bez Svite ne igram nijednu igricu.

    Comment


    • Mislio sam da će u 11 da bude lock pa sam 10-ak min prije nešto brzinski sastavio

      Znači teniske loptice se gube samo ako mijenjam igrača koji je ispao?
      sigpic

      Comment


      • Top 50 u BiH, tacnije 46. [emoji847] [emoji56]
        Lagano koracam ka vrhu 🤠[emoji851]

        Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Originally posted by Zarkov View Post
          Mislio sam da će u 11 da bude lock pa sam 10-ak min prije nešto brzinski sastavio

          Znači teniske loptice se gube samo ako mijenjam igrača koji je ispao?
          Gube se i kada menjas igraca koga si preneo iz prethodnog kola.

          Nadal spao sa 88 na 50 poena jer je Dolgo odustao pa igra sa Bolelijem

          Comment


          • Originally posted by Zarkov View Post
            Mislio sam da će u 11 da bude lock pa sam 10-ak min prije nešto brzinski sastavio

            Znači teniske loptice se gube samo ako mijenjam igrača koji je ispao?
            Mozes jos da menjas, imas prava da ubacis igraca sve dok ne pocne njegov/njen mec.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Vidim, sad sam napravio par promjena

              Originally posted by F ili P View Post
              Gube se i kada menjas igraca koga si preneo iz prethodnog kola.

              Nadal spao sa 88 na 50 poena jer je Dolgo odustao pa igra sa Bolelijem

              Aha, tako sam i mislio kad sam pravio tim. Znači ipak da ostavim neke sigurice

              Nadal je bio preko 90
              sigpic

              Comment


              • a sto se tice teniskih loptica, ja sam shvatila da ih gubis samo ako menjas ove koji su prosli dalje

                The tennis balls will also allow you to make up for the loss of a player who has been eliminated from the last round (you will get 1 tennis ball back if your player is eliminated) by adding a new player to your team. Thanks to the tennis balls, you will also be able to replace one of your players who has qualified for the next round of the tournament.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • To menja stvari iz korena. Na primer Olja nece izgubiti lopticu jer je Jarry izgubio, i isto tako nece izgubiti lopticu kad Klizan izgubi.
                  Last edited by F ili P; 27-05-18, 14:37.

                  Comment


                  • Hahahah...

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • To ja zbog tebe, da te poguram malo. Uvek dolazi suprotno od onoga sto kazem, to je moje proklestvo. A realno, bilo bi bzvz da startujes 0:2 nakon sto si rekla da si se usresredila na RG igricu.

                      Comment


                      • Usredsredjena od trenutka kada sam videla vase fantazi timove, to je skoro bilo... a bome nisam vise nista menjala od sinoc niti mi pada na pamet
                        Kad je Jurry nesposoban..izgubi od coveka koji je na sljaci truba..ebiga, da prostite, treba i to znati

                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Mozda zaradim sicu na duzini meca kod Jurrya, omasila sam 18 min...ajde Dragane popuni tu igricu

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Najjaci duel Olja i ja, Azarenka i Ostapenko. Obe ispale, ali Olja bliza za 3 minuta.

                            Comment


                            • Al je kilav Novak, tačno će me zeznuti na RG igrici..bio sam siguran da ce omlatiti ovog..

                              Comment


                              • Originally posted by F ili P View Post
                                Najjaci duel Olja i ja, Azarenka i Ostapenko. Obe ispale, ali Olja bliza za 3 minuta.


                                A mogu ti reci da...iako ne znam koliko godina unazad igramo tu igricu...ali neverovatno kako tu pobedjujem i cesto puta sam bila pa 100% tacna.. kad ti kazem

                                Dobro Vule, dobices svojih 50 poena...ne mislis valjda da ce Novak da ispadne

                                tt
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X