Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy tennis, POOL game - diskusije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Može li mi neko posuditi 10 miliona

    Comment


    • Imam samo dilemu oko dve gospođice
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • ja trenutno pravim tim za rg igricu
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • To ću sutra, dosta za danas, sanjaću ih
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Nikad nisam bio spremniji za RG igricu, nadam se da će biti hrabrih da časno izgube

            Grupa, password?

            Comment


            • Originally posted by notorious View Post
              Nikad nisam bio spremniji za RG igricu, nadam se da će biti hrabrih da časno izgube

              Grupa, password?
              Svaki mec izanaliziran do najsitnijih detalja. 8 njih sa najboljim koeficijentom broj poena/sigurnost je izabrano i spremno ceka. Neka najbolji pobedim.

              > Group number : 7638
              > Group password : 3UEAB
              Last edited by F ili P; 26-05-18, 08:51.

              Comment


              • Bokte moramo da zovemo onu sluzbu za suzbijanje roj se pravi polako ...

                Neka, nisi morao da mu napises opet, kako bi pitao ponovo ili hoce
                Kolika je kvota?

                Elem... kako bese ako teniser-ka prodje u sledece kolo, a hocemo da ga/je menjamo? Gubimo lopticu?
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Mislim da nije tako, gubis lopticu samo kada ti igrac ispadne, ali sad si me istripovala, moram ponovo da citam pravila koja si TI postavila.


                  edit: u pravu si, ako hoces da ga zamenis sledece kolo, moras da iskoristis lopticu.
                  Last edited by F ili P; 26-05-18, 09:17.

                  Comment


                  • Mrzelo me da se vracam, preko tt sam..a vidim da ih ti nisi nesto procitao bas logicno da se gubi loptica, tako moras da gledas i malo dalje od tog prvog kola koje ce da ti donese brdo poena

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ja igram kao Klop, takozvani gegenpressing, najjace od samog starta. Posle kad nestane snage/loptica, ima da se molim bogu da protivnik ne stigne.

                      Comment


                      • Gegenpressing

                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Kakva nedelja..kakav stres na pocetku sa organizatorima, pa na kraju i neverica jer ono dvoje sto sam htela da kupim...stigli do finala...ali kako je sve pocelo sjajno se zavrsilo...konkurenti slabo odmakli (shminku ne racunam...on i ja se smenjujemo svake nedelje ko ce ubedljivije). No, dvoje ispred...nista spec, a onoliko igraca u timovima
                          Lakulo mi je

                          U raznim igricama ovde na pocetku uvek sam se drzala svog nika ili imena...a za druge nisam imala pojma ko su (osim Bojane ) dok sami ne kazu....a sada je obrnuto... sve vas znam, niste nesto mastoviti vise.. a ja fantaziram -.-

                          Vule zasto imas 2 ista naloga u RG igrici?
                          Mslim mozda imas jos neki... ali ova dva su ti providna

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Goga i icetea nisu saatavili tim. Znam jer sam ih izazvao na duel. Nadam se da ce uci na forum i podsetiti se da su se prijavile za igricu.

                            Comment


                            • Pihhh jos uvek imam dilemu oko one dve gospodjice u fantaziju...mozda lockup da mi skrati muke -.-

                              I samo 14 prijava za RG igricu...od kojih su neki dupli, a neki nepopunjeni???
                              Cccccc... a na forumu ovamo sve sami ljubitelji tenisa, znalci, strucnjaci...

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Pihhh jos uvek imam dilemu oko one dve gospodjice u fantaziju...mozda lockup da mi skrati muke -.-

                                I samo 14 prijava za RG igricu...od kojih su neki dupli, a neki nepopunjeni???
                                Cccccc... a na forumu ovamo sve sami ljubitelji tenisa, znalci, strucnjaci...

                                tt
                                Ma ja sam se mahinalno ulogovao preko fejsa, cekam da prodje prvo kolo da vidim koji nalog da mi Bojana izbaci iz grupe (prijavljuje mi gresku kad pokusam sam).
                                Last edited by Vule_89; 26-05-18, 18:49.

                                Comment

                                Working...
                                X