Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy tennis, POOL game - diskusije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lockout??? Fack!
    Jel su oni nesto to skratili?

    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Jesu ladno, eno ljudi se zale. Pa znam sigurno da je jutros bilo 1 dan i vise sati, pomislila sam da sam poludela...
      Dakle vise ni u taj podatak covek ne moze da se uzda...svasta!

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ehhj kako sam se iznervirala jos saM htela jednu kupovinu za RG da obavim...pihhh


        Oni moraju da znaju kada turniri pocinju i da na osnovu toga postave vreme..a ne proizvoljno da lupetaju...jer vecina vrv ne ide i juri po turnirima vec se rukovodi sta pise na fantaziju.
        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Strašno, hteo sam jos jednu izmenu da obavim.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Da.. previse gresaka sa njihove strane, I to na osnovni stvari. Ranije u sezoni su dodali manje poena za osvojene titule Svitolini I Schwartzmana. Lockout prosao, cena se promjenila, pa su nakon toga koregovali poene ali cena ostala niza nego sto je trebalo

            Srecom sam obavio izmene juce za svaki slucaj ali verujem da su puno ljudi ostali bez izmene ove nedelje

            Comment


            • šta je ovo? juče bilo jedan dan i puno sati, sad lock out

              Comment


              • jel sad ne mogu ni nekog s klupe da ubacim u tim?

                Comment


                • Ne mozes -.- mislim ne racuna ti se.

                  tt
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Ne mozes -.- mislim ne racuna ti se.

                    tt
                    🤯[emoji35][emoji34]

                    Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Bar me je Svita malo oraspolozila

                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ajde bre dosao ovde vidim kukate,pomislim,ko zna sta, svi sredili timove tip top,sem Goge,al ko je njoj kriv odbila je moju pomoc da nije ,ne bi upala u ovaj problem..

                        Kad Bojana iz Praga sve sredila mislim,ok mozda nije znala da je Gofan otkazao,al mozda i nije htela da radi transfer...

                        A oni grese od starta,al kad sam ja tamo kukao ,mene su tamo svi napali i zalili se i ja banovan iz cheta i svake raspvrave na igrici,dok ste vi pricali bice sve ok...eto kako je ok,neprofesionalni su,sad nek drugi kukaju tamo
                        Last edited by 61563; 20-05-18, 13:41.

                        Comment


                        • Izgleda da ne najbolje proci Bojana koja je napravila tim prije 5 dana, zbog puta [emoji122]

                          Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            Ajde bre dosao ovde vidim kukate,pomislim,ko zna sta, svi sredili timove tip top,sem Goge,al ko je njoj kriv odbila je moju pomoc da nije ,ne bi upala u ovaj problem..

                            Kad Bojana iz Praga sve sredila mislim,ok mozda nije znala da je Gofan otkazao,al mozda i nije htela da radi transfer...

                            A oni grese od starta,al kad sam ja tamo kukao ,mene su tamo svi napali i zalili se i ja banovan iz cheta i svake raspvrave na igrici,dok ste vi pricali bice sve ok...eto kako je ok,neprofesionalni su,sad nek drugi kukaju tamo
                            Ma kakvu crnu pomoc, nisam pogledala tim od prosle nedelje. Veceras mislila sjesti i razraditi taktiku. Niti znam ko gdje igra, niti imam li ikog da ce nastupati ovu sedmicu [emoji24]🤦

                            Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by goga View Post
                              Izgleda da ne najbolje proci Bojana koja je napravila tim prije 5 dana, zbog puta [emoji122]

                              Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
                              Nije, ona je u petak sredjivala tim u Pragu,vodi red misli o svemu a neko vi,...lepo kazem profesionalnost,a da si htela moju pomoc ja bi ti sredio tim sigurno pre lokauta..al tako to biva kad previse uzletis ko ti sto si, sad ces da uprskas sve dobro iz prethodne 3 nedelje zbog gluposti ,mislim da imas samo jednog igraca tima,nisam siguran ko igra od zena

                              Comment


                              • Sve sam vas pobedila ove nedelje, 520 poena, tenutno 17ta

                                A onolike kritike fiksnog sam istrpela na svojim nejakim plećima kako ste svi super trejdovali, samo ja nisam
                                Ehhj da još nisam Novakvou kupovinu poništila -.- ehhhhhh

                                Ali.. zato sledeće nedelje, pre svega zbog krajnje nekoretnog i neprofesionalnog rada ovog ozi-tima fantazija, nemam ekipu, još grešni Anduhar ispao u kvalma danas u Ženevi

                                Idem da iščitam onaj čet, nešto su digli frku bili danas oko meča Svita-Halep da nisu obračunali i zašto nisu, tj ne da nisu, nego da su manje mnogo, lupam umesto 40, Svita dobila 10 poena

                                Moraću sledeće godine da izučim dobro to bodovanje... plakaće oni za fiksnim, vidim ja
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X