Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy tennis, POOL game - diskusije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Boze sacuvaj!
    Nerviram se zbog glupe igrice, ne mogu da zamislim da izgubim i neke ozbiljme novce

    tt
    A sto razmisljas negativno odmah pa da izgubis..zasto ne bi posla pozitivno,da dodbijes...realno kad vidim kako igras fantazi,tebi bi zabranili vrlo brzo ulazak u kl

    Comment


    • Originally posted by 61563 View Post
      ha hocete bas...pazi imao sam ja slicnih avantura i to mnogo,mnogo puta...mada je meni nekad znalo da ode i na ok stranu al i u maler ...tipa vodi mi tim 22 kosa na 8min do kraja...na kraju ,izgubi prednost al ima 2 bacanja isteklo vreme ,ostalo samo da se izvedu,a nereseno ,naravno oba promasi,bilo je to davno ima 5 godina neki NBA mec,ali bilo je kontra primera...kad me htelo,za slicne cifre ko ta tvoja,ali na zenski tenis jok,tu bas ne pamtim kad sam neki novac stavio,njih ni u igrici a tek na tiket
      Koji tim te zeznuo? Ja sam za 2 000 000rsd cekao GS I Finiks prva cetvrtina vise od 51, bilo je 35:12 i na istom tiketu Australijance ug 0-1 i 6min nadoknade, i daju gol u poslednjem minutu..
      Marmelado, tad sam dobio 92000rsd pa sam se bahatio, nedugo posle toga sam prestao da igram na tri godine. Mada vise nista nije sigurno, secam se i tenis kad sam igrao, tada je Delpo poceo da nize rezultate i bio je sigurica za manje od 19.5 gemova. Malo je off tema al evo ubacio sam komentar u vezi tenisa

      Comment


      • Originally posted by Vule_89 View Post
        Koji tim te zeznuo? Ja sam za 2 000 000rsd cekao GS I Finiks prva cetvrtina vise od 51, bilo je 35:12 i na istom tiketu Australijance ug 0-1 i 6min nadoknade, i daju gol u poslednjem minutu..
        Marmelado, tad sam dobio 92000rsd pa sam se bahatio, nedugo posle toga sam prestao da igram na tri godine. Mada vise nista nije sigurno, secam se i tenis kad sam igrao, tada je Delpo poceo da nize rezultate i bio je sigurica za manje od 19.5 gemova. Malo je off tema al evo ubacio sam komentar u vezi tenisa
        Cini mi se ustvari siguran sam da je bila Atlanta,mislim protiv Detroita al ima jedno 5 mozda i 6 godina sigurno,znam da sam taj 1 cekao za 30 i nesto hiljada....ali ja sam ti imao bas puno,puno primera,slicnih ...i tako tih gol u poslednjem nadoknade,ili recimo isto ovako basket mislim Fener to je bilo relativno skoro,gde mi je recimo trebao hedikep 14.5 ne znam sa kim al favoriti bas,oni udju u cetvrtu sa 22 prednosti i zavrsi se sa 14...nije bas ,cudo al recimo to je bilo za cifru od 200 hiljada pa nije jednostavno...al posto se kladim od kada i postoje kod nas kladionice...sad sam oguglao na sve,proslo ili palo na koji god nacin...samo zaboravim i teraj dalje

        Comment


        • Cim je Olja kupila Tima, odmah belaj 🤯[emoji37][emoji24]

          Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока

          Comment



          • Ma sto je najgore kupila ga ja pre..al mu ovo ljubavisanje sa Kiki ne prija a ni njenoj karijeri (kako je Kiki razbijala prosle god u mom timu).. Ma rade nesto pogresno garant [emoji23] boze ljubav pokrece svet, rusi sve barijere, a kod njih dvoje obrnuto

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Preforsiraju se privatno, pa na terenu ne mogu da maknu [emoji16]

              Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Muguruza

                Comment


                • Mašššaaaaaaa

                  tt
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Trenutno dvadesetdruga

                    Spavaš li mirno Dragane?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Trenutno dvadesetdruga

                      Spavaš li mirno Dragane?
                      Spavam

                      Svaka cast na zadnja par nedelja tebi I Bojani stvarno ste razvalili

                      Drugo mesto seriozno ugrozeno ukoliko danasni mecevi ne idu u moju korist ali sve dok oboje idemo ka vrhu ne zalim se

                      A da, bio sam u Madridu prosle nedelje tako da ce me taj entuzijazam drzati bar jos nekoliko nedelja pa makar otiso Fantasy u free fall u medjuvremenu

                      Comment


                      • Originally posted by Draganot View Post
                        Spavam

                        Svaka cast na zadnja par nedelja tebi I Bojani stvarno ste razvalili

                        Drugo mesto seriozno ugrozeno ukoliko danasni mecevi ne idu u moju korist ali sve dok oboje idemo ka vrhu ne zalim se

                        A da, bio sam u Madridu prosle nedelje tako da ce me taj entuzijazam drzati bar jos nekoliko nedelja pa makar otiso Fantasy u free fall u medjuvremenu
                        E zato je Bojana prva,profesionalnst,eto ona ti je u Pragu ove nedelje,mislis ,da ce fanatzi da oskudeva,nema sanse

                        Na pusto ostrvo da ode navatal bi signal i neki WIFI,al tim ne bi ispastao

                        Comment


                        • Upravo tako Fiksni.. talenat bez posvecenosti ne vrijedi nista

                          Comment


                          • Hahahaha...

                            Jest boli Bojanu uvce..pije cesko hladno pivo, gosti se svakakvim djakonijama, setka se...a shminka ima sifru [emoji3]

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Hahahaha...

                              Jest boli Bojanu uvce..pije cesko hladno pivo, gosti se svakakvim djakonijama, setka se...a shminka ima sifru [emoji3]

                              tt
                              Pa Sminka ima sifru eno sinoc ulogovan/a,zlu ne trebalo,mora red da se zna,a cik i bez njenih instrukcija da uradi nesto...

                              A mi ostali sta cemo ti neces Noleta da ga ne malerises,Draganot ispusti 2 nedelje zbog Madrida,Sminka se prodao za putovanje, Zarko je jos neiskusan prva sezona i ja sa mojim principima ne moze tako,jok

                              Comment


                              • Nema shminka sifru, ziveo wifi
                                Fantazi ne sme da ispasta, gde bili [emoji3]

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X