Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy tennis, POOL game - diskusije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro je bolan srecom pa se ne pitas i zene igraju



    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Dobro je bolan srecom pa se ne pitas i zene igraju

      tt
      Nije dobro......al ok ja sam se ponudio,savest mi je cista, ovako cu morati sam,da jurim nas fantazi dubl ...samo nemoj da se zalis kad te prestignem aha

      Comment




      • I kakve veze ima zbog koga sam Kiki ostavila na klupi...uostalom rekla sam ...ako prodje Grkinju -.-

        Cuti vise
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post


          I kakve veze ima zbog koga sam Kiki ostavila na klupi...uostalom rekla sam ...ako prodje Grkinju -.-

          Cuti vise
          Necu da cutim...a ti zevaj koliko hoces

          Comment


          • E jbm sve ovom Coricu, pa covek je morao da zapocne mec da bi skontao da je povredjen. Pre ce biti da bi ga Grk razbio da je nastavio da igra...

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              Necu da cutim[emoji3]...a ti zevaj koliko hoces


              Spoiler




              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Vule_89 View Post
                E jbm sve ovom Coricu, pa covek je morao da zapocne mec da bi skontao da je povredjen. Pre ce biti da bi ga Grk razbio da je nastavio da igra...
                Ma juce se povredio,a valjda ga cale naterao da proba danas,cim je besneo na oca posle meca i u pauzi,jer se mozda pogorsala povreda,a mozda i nije to,al juce se nesto povredio...a ti jesi maler iskreno

                Comment


                • odkud to da se jucer povrijedio?

                  Comment


                  • Originally posted by Mrkela View Post
                    odkud to da se jucer povrijedio?
                    To je rekao na mrezi Cicku ,da je zbog neke povrede od juce...

                    Comment


                    • Ovaj Ceki se pravo osilio...

                      Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Ma juce se povredio,a valjda ga cale naterao da proba danas,cim je besneo na oca posle meca i u pauzi,jer se mozda pogorsala povreda,a mozda i nije to,al juce se nesto povredio...a ti jesi maler iskreno
                        Vidim sada da se radi o povredi vrata. Razumeo bih da igra vazan mec sa povredom al prvi meč na turniru pred GS..

                        Ne znas ti druze sta je pravi maler. Jednom sam stavio 20 000rsd da ce Serena Williams napraviti brejk i osvojiti svoj servis protiv neke igracice (msm da je Sara Errani ali nisam siguran). Prvi set je dobila 6:0, lomio sam se da li da stavim toliko para jos u prvom setu, u drugom počne, msm da je uzela svoj servis i ja tad stavim. Napravila je brejk i sta mislis da li je osvojila svoj naredni gem? Nije, izgubila ga je a i ja svojih 20 000. Posle toga je do kraja pravila brejkove bez izgubljenog servisa 6:0, 6:1 kraj..

                        Comment


                        • Originally posted by Vule_89 View Post
                          Vidim sada da se radi o povredi vrata. Razumeo bih da igra vazan mec sa povredom al prvi meč na turniru pred GS..

                          Ne znas ti druze sta je pravi maler. Jednom sam stavio 20 000rsd da ce Serena Williams napraviti brejk i osvojiti svoj servis protiv neke igracice (msm da je Sara Errani ali nisam siguran). Prvi set je dobila 6:0, lomio sam se da li da stavim toliko para jos u prvom setu, u drugom počne, msm da je uzela svoj servis i ja tad stavim. Napravila je brejk i sta mislis da li je osvojila svoj naredni gem? Nije, izgubila ga je a i ja svojih 20 000. Posle toga je do kraja pravila brejkove bez izgubljenog servisa 6:0, 6:1 kraj..
                          ha hocete bas...pazi imao sam ja slicnih avantura i to mnogo,mnogo puta...mada je meni nekad znalo da ode i na ok stranu al i u maler ...tipa vodi mi tim 22 kosa na 8min do kraja...na kraju ,izgubi prednost al ima 2 bacanja isteklo vreme ,ostalo samo da se izvedu,a nereseno ,naravno oba promasi,bilo je to davno ima 5 godina neki NBA mec,ali bilo je kontra primera...kad me htelo,za slicne cifre ko ta tvoja,ali na zenski tenis jok,tu bas ne pamtim kad sam neki novac stavio,njih ni u igrici a tek na tiket

                          Comment


                          • Na sta vi trosite pare...i to ozbiljne pare ccccc ...strasno
                            Na poljoprivredu bih ja vas...ionako fali radne snage...

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Na sta vi trosite pare...i to ozbiljne pare ccccc ...strasno
                              Na poljoprivredu bih ja vas...ionako fali radne snage...

                              tt
                              hahah ...a Olja,samo slaze svoje tikete,a nama ovde kao nesto prica

                              Comment


                              • Boze sacuvaj!
                                Nerviram se zbog glupe igrice, ne mogu da zamislim da izgubim i neke ozbiljne novce

                                tt
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X