Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy tennis, POOL game - diskusije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    hahha..Samo se vi zezajte,a tebi sam Gogo cini mi se jos pre par nedelja rekao da sklanjas zene iz tima,sad vidim 3...za sledecu nedelju je svejedno najgora je ta pred slem,al za RG ozbiljno, nemoj da igra uopste sa teniserkama,sem ako bas u neku ne verujes toliko da moze da osvoji ...i cilj za ovu sezonu mora da ti bude da prestignes Markana...Olja,stvarno bi mogla da se uozbiljis,mislim da je vreme...Cisto malo da se poremeti ovaj fantazi dubl....nego ko bese ima Gaskea u timu...

    Znaci Halep ,Muguruza ,Svitolina...da sto dalje doguraju ako je moguce ovo nedelje,da ne kazete posle kako sam los...eto malo i lepih zelja....
    Jel ti stvarno mislis da tebe neko slusa? [emoji57]🤭

    Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Stvarno cemu tolika ljubomora Gogo/Vule bice bolje sledece godine
      Last edited by 61563; 14-05-18, 20:43.

      Comment


      • A ko je Jack, jel se on javlja ikako u ovaj razgovornik?

        Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Madjarice...

          E cuj gospodjicu telepatiskinju...em igra u dublu...em se nesto buni

          Resila Goga da sve tajne fantazija otkrije...
          Jack ti je iz tvoje ekipe tobdzija...mada se retko oglasava i na fudbalu...ovde...ne secam se.

          tt
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Madjarice...

            E cuj gospodjicu telepatiskinju...em igra u dublu...em se nesto buni

            Resila Goga da sve tajne fantazija otkrije...
            Jack ti je iz tvoje ekipe tobdzija...mada se retko oglasava.

            tt
            Moram znati protiv koga se borim [emoji6][emoji16]

            Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Steta sto Goga nije krenula od starta...

              Comment


              • Pa sad...i nije neka steta

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Pa sad...i nije neka steta

                  tt
                  Ma sto magao bi da je zezam,ovako nije u redu ipak je startovala kasnije,pa joj cak dajem i savete

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Pa sad...i nije neka steta

                    tt
                    [emoji848]
                    Fali mi smajlica na telefonu [emoji6]

                    Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Madjarice...

                      E cuj gospodjicu telepatiskinju...em igra u dublu...em se nesto buni

                      Resila Goga da sve tajne fantazija otkrije...
                      Jack ti je iz tvoje ekipe tobdzija...mada se retko oglasava i na fudbalu...ovde...ne secam se.

                      tt
                      kako onda shminka ima par stotina poena manje od mene?
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        kako onda shminka ima par stotina poena manje od mene?
                        Pa...mogu samo da kazem,opasna si

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          kako onda shminka ima par stotina poena manje od mene?
                          Pa niste se od pocetka usaglasili...dok ste razradili taktiku i smisli se...proslo vreme.
                          Uostalom videcemo...sada znamo da igrate u paru...i ne racunam vas ..mislim zelim da idete na AO, naravno, da ne bude zabune -.- ali niste u istoj poziciji ko mi obicni smrtnici...
                          To sto sam juce i danas izgledala ljubomorno, kako ti kazes...boze sacuvaj, to je zezanje...ne sekiraj se, prestacu, ja bar znam kada treba da stanem
                          Mada..ok mozda jos nekad pecnem

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ma Olja nema stajanja...Boksi jer moze onaj suvenir,oni magnetici sto se lepe na frizidere...daj,nemo se zezamo ako Boksi bude prva na kraju na svetu,evo nek mi licno okaci avatar...godinu dana,ja njoj nista.. a sto ljubomore tice hahah...pa ovako jos bolje ,sto se kaze 2 muve jednim udarcem...jedino sto ove nedelje imamo po 5 istih igraca bzvz

                            Comment


                            • Nije valjda da ne zelis fiksni da bude prva?

                              Koja si sada Bojana...4.-5.?
                              Ne znam koliko ti beze prvi, ali uz malo srece..prosto mora da prevagne i bitna je na kraju jako....eto njih, tj nje, shminka je tu prikolica po raznim portalima i magazinima kako daju intervjue...kao onaj Slovenac prosle godine
                              Ali mora da se posveti covek tome i da prati sta se desava iz nedelje u nedelju.

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Pa niste se od pocetka usaglasili...dok ste razradili taktiku i smisli se...proslo vreme.
                                Uostalom videcemo...sada znamo da igrate u paru...i ne racunam vas ..mislim zelim da idete na AO, naravno, da ne bude zabune -.- ali niste u istoj poziciji ko mi obicni smrtnici...
                                To sto sam juce i danas izgledala ljubomorno, kako ti kazes...boze sacuvaj, to je zezanje...ne sekiraj se, prestacu, ja bar znam kada treba da stanem
                                Mada..ok mozda jos nekad pecnem

                                tt
                                Igramo od pocetka "zajedno", od prve nedelje se konsultujemo, ali eto, ja imam nekoliko stotina poena vise
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X