Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy tennis, POOL game - diskusije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odee mi i kapiten

    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ja sam bas u crnoj seriji Thiem, Djokovic, Svitolina, Dimitrov. Jedino Carolina da me spasi danas.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • sad krece mojih 5 minuta, samo da prezivim Berdiha
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          sad krece mojih 5 minuta, samo da prezivim Berdiha
          Uzela si titula (musku) nema nista od Berdiha ispao bi on i o Fabia,da nije bio povredjen Don,a ova ljduska ameba od Cilica,sta reci tacno bih navijao RF u finalu,istorija se ponavlja jurcanje za Bojanom bez RF....

          Prodaj ga nece on ozbiljno igrati masterse,a vrv i sezonu sljake,glupo tolike pare da ti stoje na klupi
          Last edited by 61563; 23-01-18, 12:21.

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            Uzela si titula (musku) nema nista od Berdiha ispao bi on i o Fabia,da nije bio povredjen,istorija se ponavlja jurcanje za Bojanom bez RF....

            Prodaj ga nece on ozbiljno igrati masterse,a vrv i sezonu sljake,glupo tolike pare da ti stoje na klupi
            prvo, dobar ti pokusaj jinxa

            a za bold, to si mi rekao i prosle godine, a ja sam bila tvrdoglava
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Fiksni svugdje zaostaje. Zato fudbal H2H nastavljamo naredne sedmice dok se oporaviš od teniskih neuspjeha na svim frontovima.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                prvo, dobar ti pokusaj jinxa

                a za bold, to si mi rekao i prosle godine, a ja sam bila tvrdoglava
                Ja nikad ne jinx-jem i ti rituali su mi smesni ne verujem ja u to,uzima RF titulu ...a ovo za prodaju moram da pokusam nekako
                Jesi bila tvrdoglava,al nece uspeti dvaput..prodaj ti to

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Fiksni svugdje zaostaje. Zato fudbal H2H nastavljamo naredne sedmice dok se oporaviš od teniskih neuspjeha na svim frontovima.
                  Ova tipovanja,za to se ne brini tu je sve ok,a ovde sam im ipak dao prednost,zene ne stavljam u tim i RF,da unesem malo neizvesnosti u takmicenje

                  Comment


                  • Dzaba sto ih ne stavljas, a pominjes to 50-i put. Stavi ih slobodno.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zer0 View Post
                      Dzaba sto ih ne stavljas, a pominjes to 50-i put. Stavi ih slobodno.
                      Necu,a Noto ne igra pa njemu da kazem(al evo necu vise ponavljati),a i nisu one toliki problem,jedino ako se desi cudo pa imas i zenskog i muskog osvajaca u jednoj nedelji,a to je retko(mislim na slemove i masterse,evo Bojana ima dobru sansu za to ove godine) samo da zabode i zenskog osvajaca

                      Comment


                      • Vala, ne bih stavio Feda da je dzabe.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by 61563 View Post
                          Uzela si titula (musku) nema nista od Berdiha ispao bi on i o Fabia,da nije bio povredjen Don,a ova ljduska ameba od Cilica,sta reci tacno bih navijao RF u finalu,istorija se ponavlja jurcanje za Bojanom bez RF....

                          Prodaj ga nece on ozbiljno igrati masterse,a vrv i sezonu sljake,glupo tolike pare da ti stoje na klupi
                          E cuj don povrijeden preslusao ga Tomica, gdje ce Fabio igrati na ledu sa onakvim udaracem, imo je srece u zdrijebu sto je i dosao do tamo.

                          Comment


                          • Originally posted by Mrkela View Post
                            E cuj don povrijeden preslusao ga Tomica, gdje ce Fabio igrati na ledu sa onakvim udaracem, imo je srece u zdrijebu sto je i dosao do tamo.
                            Jes gledao ti uopste taj mec?...i tako povredjen ga je setao po terenu,onu placipic..u od Berdiha

                            Comment


                            • Originally posted by 61563 View Post
                              Jes gledao ti uopste taj mec?...i tako povredjen ga je setao po terenu,onu placipic..u od Berdiha
                              Kakva povreda? I cuj setao, bravo ima keks za to setanje dominiraj
                              Last edited by Mrkela; 23-01-18, 12:54.

                              Comment


                              • Originally posted by Mrkela View Post
                                Kakva povreda?
                                Pa sad ako je folirao,jer je uzeo MTO da mu bandaziraju vec povredjeni zglob...,a i posle toga je setao Berdiha po terenu,stajao u mestu i setao,doduse Fabio i obicno tako igra,ne trci puno ali opet,nista Berdih specijalno nije pokazao,na tom ledu toliko brejk lopti ,a i brejkova da prepusti Donu

                                Comment

                                Working...
                                X