Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy tennis, POOL game - diskusije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Kakava kafa u ponoc, jel si poludeo?

    Limunada

    tt
    Ma vino Olja vino ..taman da se uspavas lepo i ostavis tim ovakav kakv je

    Comment


    • Ne vredi, ne mogu vise, spava mi se...al nisam pila vino.

      Samo da kazem da sam tim slozila jos pre 2 dana...i da apsolutno nista nisam menjala, jer sto vise gledam to sam sludjenija...dakle vrv ostaje ovako...mozda ujutru ako budem imala vremena, a bicu i bistrije glave...
      Boz pomozi...svako ima para u ovom mom timu

      Uostalom i ovako ova madridska sljaka odskace od pre svega Rima i RG..a tada cu sve snage da iskoristim...ako me zreb opet ne sredi -.-

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Ne vredi, ne mogu vise, spava mi se...al nisam pila vino.

        Samo da kazem da sam tim slozila jos pre 2 dana...i da apsolutno nista nisam menjala, jer sto vise gledam to sam sludjenija...dakle vrv ostaje ovako...mozda ujutru ako budem imala vremena, a bicu i bistrije glave...
        Boz pomozi...svako ima para u ovom mom timu

        Uostalom i ovako ova madridska sljaka odskace od pre svega Rima i RG..a tada cu sve snage da iskoristim...ako me zreb opet ne sredi -.-

        tt
        Od zena ostavi samo halep i bertens..i kupi 2 ili 3 tenisera i proci ces super ne ispustaj sansu,bez Garcie i bez Martic

        I nemoj slucajno starletana u tim nema od njega nista mozda tek posle W
        Last edited by 61563; 04-05-18, 23:50.

        Comment


        • Ko je starletan?


          tt
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Ko je starletan?


            tt
            hahha...tog kog si stavila u tim Coric...a dobro pola si poslusala...bez te tvoje male Garcie ocigledno ne mozes,slaba si na nju,a starletan ne znam po meni nista nece napraviti,a posle ide trava,po njoj tesko i hoda a tek da igra tako da mislim da njemu ide cena dole,i da je trebao da se proda...nije mi samo jasno da pored ovakvog zreba sem mene i Bojane niko nije kupio Delpa...aj Djokovic opet je srce presudilo,al JMDP je ono sto je morao svaki tim da ima posle zreba

            Comment


            • Ovo postaje mobing polako [emoji102] ako vec nije odavno -.-

              Aman.. ja tebe ne slusam... smanji taj ego vise [emoji14]

              Delpa sam uzela pa ponistila... nisam nikog trejdovala, takav je bio plan, e sad to sto je takav zreb...jbg shit happens.. nekom zivot majka, nekom maceha


              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Mobing ...svasta..nisam znao da se pokusaj nekome da iskreno pomognes tako naziva...pa bio je plan al zato i postoji zreb koji se ceka,i sta ako se recimo povredio neko isto ne bi trejedovala....mora se u trenutku reagovati....evo aj da Coric dobio neki laksi zreb pa ajde al odmah na Bustu,pa Thiem..a Delpo,realno SF...mislim nije ni cudo sto je Bojana prva ona jedina uzme Delpa i ja, uostalom 2 najbolja igraca ove igre,e sad ako najbolji grese onda ok...al dobro ovo tvoja ljubimica krenula zestoko mogla bi dogura daleko...a Vidi Markan stavio i on Noleta,pozdravljam potez,al ovaj sa kapitenom Halep, a ne Rafa,ako mi je jasan ubi me
                Last edited by 61563; 05-05-18, 12:24.

                Comment


                • A u pravu si ne slusas u potpunosti samo do pola..kad bi me sve slusala jos bolje bi bilo,al aj volis ti tako,da kao slusas,a kao ne slusas

                  I ok ako je zreb los zato i sluze izmene i trejdovi da se poprave stvari,realno Bojani je teze zapalo,pa je i pored toliko transfera opet trejdovala 3 i napravila ok tim ,jedina greska po meni mislim da je trebala da stavi 5-3 odnos musko/zensko
                  Last edited by 61563; 05-05-18, 12:29.

                  Comment


                  • Htela sam ja 5/3, ali nisam mogla da se odlucim Chung ili Gofan, a i Muguruza i Bertens bi morale da ostvare par pobeda

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Kako su azurni kada ne treba, turniri i dalje traju, a oni sve resetovali. Dok sa druge strane nekada se bas ceka na reset..naravno kada nema poklapanja

                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Od moguca tri finala, samo jedno [emoji24]

                        Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Ako mislis na proslu nedelju, imas na gameday da biras..stavi na prethodnu i videces rezultate.

                          Ne znam samo zasto ne izlaze od ove nedelje

                          Comment


                          • Nema poena jos za ovu nedelju zato sto je lock u toku, pojavice se

                            Bertens i Julka prosle, Mertens osvojila titulu, Zverev prosao u finale, odlican dan
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by Vule_89 View Post
                              Ako mislis na proslu nedelju, imas na gameday da biras..stavi na prethodnu i videces rezultate.

                              Ne znam samo zasto ne izlaze od ove nedelje
                              Znam za svoje...al ne mogu da poredim sa vasim rezultatima...na koga ste igrali i koliko pojedinacno osvojili

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • cekamo oljinu omiljenu sliku
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X