Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izašli su na sportandu zvanični budžeti timova za ovogodišnju EL.

    Vi ste na poslednjem mestu sa 3.5 miliona evra na plate.



    Tako da ovo 15. mesto i nije neko negativno iznenađenje

    Comment


    • Da zanimljivo je vidjeti ove cifre koje su vjerovatno priblizne istini. Zanimljiv i mec veceras. Napokon smo se se primakli malo u gostima sa skracenom rotacijom. Steta, valjala bi pobjeda, ne zbog tabele koliko zbog tima.

      Comment


      • Bel zalutao u roster.

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Clarke je odlican igrac. Ludi su ako misle da se njega rese. Koristan je za sistem, podredjuje se ekipi. Takodje, malo cudi kako niko ne koristi Sehovica bolje. Ne moze se sve na pare, Radonja je znao od prosecnih domacih igraca da izvlaci dosta toga dobrog, sigurno da Suad moze da igra bar 10-15 minuta. Takodje, Cole i Bitadze su razlog zasto ipak postizete vise poena od ranijeg perioda, popravili su vam dosta ofanzivu.

          Sad o negativnim stvarima: Gordic uopste ne treba da igra ni to malo dok god ne shvati da je on skroman igrac za ovaj nivo i da ovo sto on radi moze, ali u Ciboni, Igokei, Olimpiji, nekom EC timu. Takodje, E.Clark mnogo siluje u napadu, to je prosto kontraproduktivno. Barovic je spor, Jackson ne dobija loptu iz izradjenih akcija.

          Mislim da bi bilo blamaza da izgubite ijedan mec do kraja i ako su vam u upravi pametni, dovesce centra i sutnuti nekog iz trilinga Gordic/Jackson/Bell.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Bela nece skinuti nema trika, lik je kidalica u odbrani...To bi bio najgluplji potez. Gordica bukvalno ne bi trebali, pobunice im se svi,ako slucajno ispadnu iz EL, trebace im ;) Mada se slazem da se lik malo previse digao On je back up,da odigra odbranu i pokusa razigrati nesto...za EL nivo..

            Ako Josko ista zna uzece titulu, ako ne zna, onda nista...Mnogo opasan tim,ako dodje neki centar jos,sve sem titule bi bio bas blam...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Nema trika da oni bilo sta osvoje ovako rastimovani.

              Cole, Gordic, Ivanovic
              Jackson, Popovic
              Clarke, Bell, Sehovic

              Barem dva igraca ovde na svakom mecu moraju da nemaju nikakvu ili da imaju minornu ulogu. To samo stvara raspad ekipe .Tako da, jedan igrac je visak, a mogli bi nekada sa cetvoricom spoljnih da zaigraju.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Originally posted by Cooper View Post
                Izašli su na sportandu zvanični budžeti timova za ovogodišnju EL.

                Vi ste na poslednjem mestu sa 3.5 miliona evra na plate.



                Tako da ovo 15. mesto i nije neko negativno iznenađenje
                Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                Da zanimljivo je vidjeti ove cifre koje su vjerovatno priblizne istini. Zanimljiv i mec veceras. Napokon smo se se primakli malo u gostima sa skracenom rotacijom. Steta, valjala bi pobjeda, ne zbog tabele koliko zbog tima.
                Da li je ovo samo planirani budžet ili ostvareni i troškovi koji su realizovani do sada da li se uklapaju u projektovani budžet?
                Inače imam još jedno pitanje da li je SC Morača u vlasništvu Kk Budućnost ili grada, jer ako je u vlasništvu KK onda je moguće da je izdvojeno iz budžeta za renoviranje dvorane a ako je u vlasništvu grada/države onda je taj grad/ država uložila pare u renoviranje i onda ti novci ne ulaze u budžet.
                Ono što mene kao navijača CZv ne raduje su poslednja tri pojačanja ali takođe moram da izrazim izuzetno zadovoljstvo angažovanjem Repeše jer ono koliko se sećam njegovog opusa iz Armanija, on neguje prilično divlju košarku u kojoj i nema nekog mesta za kvalitetnu odbranu. Po mojoj subjektivnoj proceni bolji je od Džikića ali koliko - videćemo.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • E sad i ti Ganac ulazis u sitna crevca sa pitanjima. Pa ne zivimo u Norveskoj

                  Comment


                  • @Ganac

                    Ovo nisu nikakvi "zvanični " podaci nego podaci francuskog časopisa Basket Le Mag , kako kažu , prikupljeni iz više izvora Samo podatak , da Pao i Oli imaju 2*manje za plate igrača od Fenera ili cska ili čak 3*manje od Reala i Barse , je dovoljano problematičan

                    Comment


                    • Ma da , steta sto nisu pitali strucnjake iz regiona da im pojasne koliko Pao i Oli daju za plate.

                      Comment


                      • Moraju se redukovati primanja igrača večitih u Grčkoj treba isplatiti Blata i sada Pitina.
                        Američki Jevrej na klupi crveno-belih iz Pireja svakako među najplaćenijim koučima Evrolige.
                        I Rik Pitino dobro naplatio dolazak sa one strane bare.

                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Moraju se redukovati primanja igrača večitih u Grčkoj treba isplatiti Blata i sada Pitina.
                          Američki Jevrej na klupi crveno-belih iz Pireja svakako među najplaćenijim koučima Evrolige.
                          I Rik Pitino dobro naplatio dolazak sa one strane bare.

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                          Nas je kostala prosla sezona iskljucivo zbog trenera, trener mora da se plati, onda idu plej pa centar, ostalo se moze nadograditi kako hoces...ta tri mesta su glava i rep tima, nema tu mnogo mudrovanja...Repesa je super trener za level Buducnosti..Kol je bolji od Gordica,Krafta zajedno x 2 kao i Bitadze za Omica, Nikolica i Barovica...dobro je Buducnost to odradila tu nema price, videcemo kako ce se zavrsiti..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • https://fosmedia.me/mobile/sport/spo...uhu-buducnosti

                            Pokenjam se ja na ove medije sa oprostenjem. Svima bi vam licence skidao za ovo novinarstvo, a utakmice bi mi gledali samo preko tva. Svi su nasli da silje onu stvar na ekipu, svi su strucnjaci. Pih.

                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                            Comment


                            • Ohohoho, ko je to prvi put favorit u ovoj sezoni

                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                              Comment


                              • Vidju djetica - i budilnik navio.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X