Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Omic je u svakom timu PROFESIONALAC - daje svoj maksimum u skladu sa ulogom na terenu koja mu je dodeljena.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Omic je u svakom timu PROFESIONALAC - daje svoj maksimum u skladu sa ulogom na terenu koja mu je dodeljena.
      Pa dobro i sta sa tim? Meni je on los...Kad se vide brojke deluje da je ok, ali u principu ono sto se ne vidi u statistici je problem. Sporost, tehnicki tanak, nema low post, nema sut, zastita obruca kriticna...to sve govorim za jedan EL tim...i ako hoces da budes prvak...

      Prosle godine smo znali da npr Rocesti ne moze stolicu da odbrani, ali prodje se Rocesti, OMica nema nigde sa 216cm...to ne moze tako jbga..zna on da se snadje da bude na pravom mestu u pravom trenutku u napadu,to zna , gladan je koseva...ali to je to...tehnicki jako slab..U Granki je obecavao dosta, bas, ali sve posle je kriminalno...a najveci problem defanziva...On Odza i Zirbesa ne moze da odbrani nikako...Videces utra Radosevicev pik i sort rol, sta ce mu raditi,ako bude igrao uopste..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • LosmiSK, manje vise sam potpuno saglasan sa tvoja dva zadnja posta. Ustvari u vecini sam sam saglasan, da ne ulazim sad u pricu siru, mrzi me sad. Medjutim, ono sto cini jedan tim je sposobnost da igras ZA saigraca. Da njemu SAIGRACU omogucis da on bude bolji ili da mu sakrijes mane, ako me shvatas. Dzabe sve ako te mrzi ili nije ti uzitak da saigracu napravis sto bolji blok, da sto prije dodjes do tacke i polozaja tijela iz kojeg ide laksa i pravovremena asistencija. Da vjerujes u saigraca. E to je ono sto nama fali za sada, kad to pronadjemo,ako ga pronadjemo, bice dobro.

        Comment


        • Meni se najpre čini da je ozbiljno narušena hemija u ekipi. Dovođenje novih igrača neće nikako to popraviti, jer pokazuje da se ovima koji igraju ne veruje.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Hmmm zadrmamo Radonji klupu, neko ga dokusuri u sledece kolo, mi dovedemo Radonju. Bravo Bokane!

            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

            Comment


            • Ne damo Dzileta ni za zivu glavu!!!!!
              Dzile je nas mi smo Dzilovi.
              Dosta me iznerviralo sto smo otjerali Gibsona i Lendrija,mislim da smo tu navukli losu karmu,a kad bi smo i Dzileta otjerali zakucali bi smo zadnji ekser u nas kovceg.
              Ispadnimo ljudi i dajmo priliku covjeku da zavrsi ovu sezonu do kraja.

              Comment


              • secate se radonje, koji je trazio time-out na dva losa napada, ne daj boze serija preko 6:0..dzikic je vise puta pokusao da "odradi" neke utakmice u aba, i primao cesto serije od 10:0 12:0, prije nego sto bi nesto uradio..

                Comment


                • Pa nije ideja da bukvalno svaki igrac iz one sezone ostane, niti je realno to. Gibson i Landry nisu kvaliteti ni za ABA titulu ni za evroligu. Mislim da je menadzent uradio zavidan posao, angazovani su velika imena, obezbedjen je novac, bukvalno svaki trener bi zeleo da radi u KKB, a ne u KKCZ ili KK Cedevita gde imas jednog pleja ili si nagomilao razne EC proseke, bez kvalitetnog domaceg osoblja.

                  Ja bih dao Dzikicu pravo na jos dve lose utakmice, posle toga ako ne funkcionise, zna se.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Definitivno sam obolio od ove ekipe. Sinoc sanjam kako zovem Gordica dva put na telefon jer mi hitno treba, a on eo me u kafanu, a u pozadini trese neka muzika.
                    Drugi san ista noc, gubimo od Zvezde 38:48, Noris ulazi u igru, ide kontra on daje loptu u ruke nekom igracu Zvezde, paf poeni, sledeci napad on opet grijesi pas. Sta me tek ceka kad krene plej of, kukavceeee...

                    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                    Last edited by StefanPG; 28-12-18, 18:47.

                    Comment


                    • Originally posted by StefanPG View Post
                      Definitivno sam obolio od ove ekipe. Sinoc sanjam kako zovem Gordica dva put na telefon jer mi hitno treba, a on eo me u kafanu, a u pozadini trese neka muzika.
                      Drugi san ista noc, gubimo od Zvezde 38:48, Noris ulazi u igru, ide kontra on daje loptu u ruke nekom igracu Zvezde, paf poeni, sledeci napad on opet grijesi pas. Sta me tek ceka kad krene plej of, kukavceeee...

                      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                      Au sto bi radio da smo neki faktor u evropi.

                      Comment


                      • Originally posted by StefanPG View Post
                        Definitivno sam obolio od ove ekipe. Sinoc sanjam kako zovem Gordica dva put na telefon jer mi hitno treba, a on eo me u kafanu, a u pozadini trese neka muzika.
                        Drugi san ista noc, gubimo od Zvezde 38:48, Noris ulazi u igru, ide kontra on daje loptu u ruke nekom igracu Zvezde, paf poeni, sledeci napad on opet grijesi pas. Sta me tek ceka kad krene plej of, kukavceeee...

                        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                        [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Dzile nije skinuo sako, ovoe pobjeda

                          Edit ipak se sjetio

                          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                          Last edited by StefanPG; 28-12-18, 19:34.

                          Comment


                          • IMAMO PLEJAAAA

                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                            Comment


                            • GOGAAAAAAA AAAAAA.

                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                              Comment


                              • Šta ono skandiraju Lučiću?
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X