Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ako nema sanse neko od stranaca ce da leti iz kluba. To vam je i najbolje resenje inace ce nastati haos kao na pocetku sezone. Bell, C.Clarke, Cole, Jackson, sve su to igraci za 20+ minuta, a imate jos 4 domaca i 120 u opticaju na 3 pozicije.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • “Mi imamo pravo da do kraja januara dovodimo igrače i vršićemo promjene, jer niko ne može da remeti odnose u KK Budućnost Voli. Nijesmo zaliječili neke probleme koje smo imali na početku sezone i dalje igrači, pojedini koji su došli i pojedini koji su bili tu, na štetu Budućnosti liječe svoju sujetu i to neće moći, nebitno ko je u pitanju! Postoji mogućnost da dolaze igrači, ali i odlaze!” kazao je Bokan koji je prokomentarisao i status stručnog štaba.
      Netačno ..rok je 15.februara i može samo jedan igrač da dođe .Da otpušta , može koliko hoće
      Attached Files
      Last edited by Samo Zvezda; 21-12-18, 22:23.

      Comment


      • Originally posted by blond View Post
        Pa ako nema sanse neko od stranaca ce da leti iz kluba. To vam je i najbolje resenje inace ce nastati haos kao na pocetku sezone. Bell, C.Clarke, Cole, Jackson, sve su to igraci za 20+ minuta, a imate jos 4 domaca i 120 u opticaju na 3 pozicije.
        Rekoh, ne bi ja bio Dzikicu u kozi za ovo. Nezgodna je situacija, ja garantujem da nijedan CG igrac ne smije otkaz da dobije i ako nisam insajder ali logicki zakljucujem sta klub zeli, a toe reprezentacija CG plus par stranaca. Moje licno misljenje je da su ovdje ugrozeni Gordic, Dzeksonja i Koti. Od ponudjenih samo bih Dzeksonu rado vidjeo ledja. Koti je imao porodicnih problema po nasim insajderima, odnosno dijete mu je imalo problema prilikom porodjaja, Gordic da igra najgore za mene je ikona kluba, e sad sta glavesine kazu, toe drugo.


        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

        Comment


        • Sigurno je u Dzikicevoj kozi lakse sada nego do pre mesec ipo dana kada je bio raspad. Sad je barem zaboravljena ona nula, a bolje je imati kvalitetnije a neuklopljene pojedince 3 ipo meseca pred plej of, nego manje kvalitetne a nesto uklopljenije pojedince.

          Comment


          • Evo ga intervju od sinoc koga interesuje
            http://www.rtcg.me/tv/emisije/sports...-21122018.html

            Comment


            • Crni Džile... Niko njega ništa ne pita, ni pred sezonu, pa ni sada u decembru. A traže se rezultati. Ne bi me začudilo da ponovo ponudi ostavku, u slučaju kakvog niza poraza ili loše igre. Mislim da niko na svetu trenutno ne zna, tačnije ne može ni da predpostavi našta će sve ovo izaći.
              Nego, vidim forumaške grobare kako masovno čestitaju pojačanja ekipi Budućnosti. Pa me zanima nešto. Da li vi Budućnost posmatrate kao eventualnog konkurenta u borbi za trofej ABA, ili ste digli ruke, pa zdušno bodrite svaku opciju koja ima šansu da Zvezdu udalji od istog?

              Comment


              • Kolega sa Cdm-a kaze da Dzoni tek od februara krece, a da je Aleksa zavrsio sezonu. Ako je to tacno, onda su pojacanja jasno dovedena.

                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                Comment


                • Koji Ilić? Aleksa? Onaj što ima ukupno 29 minuta do sada u utakmicama ABA lige? I 45 minuta u EL?
                  Što znači da se za povređenog backup pleja dovodi 3 igrača. Ako je to definicija jasnoće oko dovođenja igrača, onda ok.

                  Comment


                  • Originally posted by StefanPG View Post
                    Kolega sa Cdm-a kaze da Dzoni tek od februara krece, a da je Aleksa zavrsio sezonu. Ako je to tacno, onda su pojacanja jasno dovedena.

                    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                    Sasvim su onda logični ovi potezi.

                    Pa 2, 3 pobede u EL plaćaju ovaj poslednji trio pojačanja.

                    Comment


                    • Originally posted by madafaka73 View Post
                      Koji Ilić? Aleksa? Onaj što ima ukupno 29 minuta do sada u utakmicama ABA lige? I 45 minuta u EL?
                      Što znači da se za povređenog backup pleja dovodi 3 igrača. Ako je to definicija jasnoće oko dovođenja igrača, onda ok.
                      Uh, pa da si gledao, Aleksa je pred povredu poceo da uzima 20 minuta po mecu. Tek nakon njegove povrede je Danilo poceo da igra. Zbog toga je Koti postao cetvorka u neke djelove meca a Erl se spustio na peticu i krenule su razne rotacije, na to se nadovezala i mala povreda Omica a s obzirom da od Barovica nema ljeba ove godine, tj. Isporucuje 0 u koloni, sem u napravljenim faulovima, logicno je bilo da se neko dovede. Za Dzonija je suvisno bilo sta komentarisat, jer je duo Dzoni Gordic trademark ove ekipe.

                      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                      Comment


                      • Nisam pratio Budućnost da budem iskren. Gledao sam u celini samo ona dva meča što su igrali protiv Zvezde i nekoliko u EL po par minuta, na preskoke, dok su pauze između četvrtina ili poluvremena drugih utakmica. Tako da je vrlo moguće da nisam primetio očiglednu tendenciju da Aleksa bude jedan od nosilaca igre. I da se njegovo odsustvo kompenzuje dovođenjem bar sva stranca.
                        Inače, dečku želim uspešan oporavak i da se vrati jači i bolji nego što je bio.

                        Comment


                        • Originally posted by Cooper View Post
                          Sasvim su onda logični ovi potezi.

                          Pa 2, 3 pobede u EL plaćaju ovaj poslednji trio pojačanja.
                          90K evra ova tri pojačanja?
                          Navikao sam na tvoje glupe postove ali ovo je novi level...
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by madafaka73 View Post
                            Nisam pratio Budućnost da budem iskren. Gledao sam u celini samo ona dva meča što su igrali protiv Zvezde i nekoliko u EL po par minuta, na preskoke, dok su pauze između četvrtina ili poluvremena drugih utakmica. Tako da je vrlo moguće da nisam primetio očiglednu tendenciju da Aleksa bude jedan od nosilaca igre. I da se njegovo odsustvo kompenzuje dovođenjem bar sva stranca.
                            Inače, dečku želim uspešan oporavak i da se vrati jači i bolji nego što je bio.
                            Dada, e sad dovodjenje Bela na trojci mi nije bas najjasniji potez, ali eto vidjecemo. Stvarno izgovora vise nema, na svakoj poziciji po 3 igraca, od sad sve je na strucnom stabu i treneru.

                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by madafaka73 View Post
                              Nisam pratio Budućnost da budem iskren. Gledao sam u celini samo ona dva meča što su igrali protiv Zvezde i nekoliko u EL po par minuta, na preskoke, dok su pauze između četvrtina ili poluvremena drugih utakmica. Tako da je vrlo moguće da nisam primetio očiglednu tendenciju da Aleksa bude jedan od nosilaca igre. I da se njegovo odsustvo kompenzuje dovođenjem bar sva stranca.
                              Inače, dečku želim uspešan oporavak i da se vrati jači i bolji nego što je bio.
                              Odlično je odigrao Aleksa nekoliko utakmica.

                              Po ovome što kaže Stefan , verovatno se radi o prednjim ukrštenim.

                              Momku sve najbolje i što uspešniji oporavak

                              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Nikola Ivanović staviće se Džikiću na raspolaganje sredinom februara.
                                Neće morati na operaciju ali mora striktno mirovati ne bi li se povreda totalno povukla.

                                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X