Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo ucesce znaci mnogo najvise zbog projekta KK Buducnost. 30 najtezih utakmica ce znaciti za kasniji zavrsetak Aba Lige, naravno ako se svaka ozbiljno shvati, a trebalo bi. Covjece kad vidis da su od svih igraca jedino EL igri Gorda i Dzekson onda ti sve jasno bude, zato i ona tri spustanja na 3 4 poena razlike znace puno. Imamo sirok roster za Aba ligu, nadam se da je to Dzile shvatio i nadam se da ce ga iskoristiti. I onda sto bi vi rekli krvava koljena u EL, pa ko sto ponese

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by Ica View Post
      Realno jeste tako,nemam nameru uopšte da unižavam kvalitet Budućnosti ali El je prejako takmičenje,a uz sve to nemaju ni iskustva ,niti većina igrača niti trener,za koga mislim da je odličan stručnjak
      Taj hajp oko Dzileta bas traje. Osim sto ima taj neki kao polu mangupski smek i poneki uspeh, ja nesto ne vidim kvalitet.
      Videcemo ove godine kakvi ce biti rezultati u EL i ABA sa ovim, za nase prilike ozbiljnim rosterom.
      Buducnosti zelim sto vise pobeda, ali mi pocetak lici na onu Zvezdinu kada da ne dodje Miler... Doduse, prvi macici, voda itd. Videcemo vec za par nedelja. Pri tome ne mislim na broj pobeda, vec na to kako izgleda ekipa protiv najboljih

      Comment


      • Ljudi ne kontaju jednu stvar....da je Buducnost sa Dzikicem od tima koji je bio prezaljen pred pocetak sezone uzeo titulu...Nije on EL kalibar ali ce sigurno rasti sa timom i ovo mu je trebalo...Secamo se i Radonje iz prve EL sezone, pa je covek ucio i rastao zajedno sa timom ali i klubom...tj samo tu klub nije rastao..vec ostao isti...

        Elem...trebace vremena da se poslozi, ali kad se poslozi bice ovo jak tim, naravno dati sansu ovim strancima do kraja Novembra i onda treba da se prebrojite sta fali za titulu.

        Meni se licno Omic ne svidja, tj kod centra mi je najbitnije rim protektor,a on pitanje da li bi mene blokirao...

        Svidja mi se Ivanovic i Mali Popovic, imaju muda, kao kod nas Dobric..koji je dete kluba i nas veliki navijac...a ne kao ostatak zi FMP-a i nije tajna da zato ima kod mene posebno mesto u srcu
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Ja nisam pratio nesto puno EL prethodnih godina sem neke Zvezdine meceve,znam da su ovaj Armani svi cistili lagano prethodnih godina.Mislim imalu su neke pobjede ali bas su nesto ubjedljivo zadnji bili cini mi se.Mi cemo imati sansu sa tom Gran Kanarijom,ne znam kakav je taj Zalgiris jesu li rasprodali te igrace ove godine vidjeh da su izgubili kuci od Baskonije.Darusafaku mozemo kuci iznenadit ali ne bih se kladio u to nikako,Himki i Bajern.Ostali ce da nas unistavaju.

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Ljudi ne kontaju jednu stvar....da je Buducnost sa Dzikicem od tima koji je bio prezaljen pred pocetak sezone uzeo titulu...Nije on EL kalibar ali ce sigurno rasti sa timom i ovo mu je trebalo...Secamo se i Radonje iz prve EL sezone, pa je covek ucio i rastao zajedno sa timom ali i klubom...tj samo tu klub nije rastao..vec ostao isti...

            Elem...trebace vremena da se poslozi, ali kad se poslozi bice ovo jak tim, naravno dati sansu ovim strancima do kraja Novembra i onda treba da se prebrojite sta fali za titulu.

            Meni se licno Omic ne svidja, tj kod centra mi je najbitnije rim protektor,a on pitanje da li bi mene blokirao...

            Svidja mi se Ivanovic i Mali Popovic, imaju muda, kao kod nas Dobric..koji je dete kluba i nas veliki navijac...a ne kao ostatak zi FMP-a i nije tajna da zato ima kod mene posebno mesto u srcu
            Klub nije rastao

            Comment


            • Originally posted by Ivan_PG View Post
              Ih ako bude 3-5 pobjeda ja cu bit presrecan.To bi bio ozbiljan uspjeh.
              Lepo je sto se zadovoljavate malim stvarima, ali 3-5 pobeda ne moze biti uspeh.. Ako se neka ekipa zadovoljava u takmicenju od 30 utakmica sa 3 pobede to samo znaci da je ta ekipa zalutala u to takmicenje.

              Comment


              • Originally posted by Antona View Post
                Lepo je sto se zadovoljavate malim stvarima, ali 3-5 pobeda ne moze biti uspeh.. Ako se neka ekipa zadovoljava u takmicenju od 30 utakmica sa 3 pobede to samo znaci da je ta ekipa zalutala u to takmicenje.
                Sad bih ja trebao da kazem nismo mi zalutali mi smo ucesce u EL izborili na terenu,onda bi se javio ti ili neki drugi delija koji bi rekao niste vi nego Javor i ekipa,a onda bi se neki moj varvar(nemam ti kad ili stefanpg)pobunili i odgovorili ostro.Pa bi se onda ukljucio kronostime i banovao makar dvojicu i zvek bi se napravio.Ajmo da preskocimo to.Za mene bi 3-5 pobjeda bio podnosljiv rezultat,ne bi bio bas uspjeh salio sam se ali ne bih previse patio zbog toga.

                Comment


                • Originally posted by Ivan_PG View Post
                  Sad bih ja trebao da kazem nismo mi zalutali mi smo ucesce u EL izborili na terenu,onda bi se javio ti ili neki drugi delija koji bi rekao niste vi nego Javor i ekipa,a onda bi se neki moj varvar(nemam ti kad ili stefanpg)pobunili i odgovorili ostro.Pa bi se onda ukljucio kronostime i banovao makar dvojicu i zvek bi se napravio.Ajmo da preskocimo to.Za mene bi 3-5 pobjeda bio podnosljiv rezultat,ne bi bio bas uspjeh salio sam se ali ne bih previse patio zbog toga.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_PG View Post
                    Sad bih ja trebao da kazem nismo mi zalutali mi smo ucesce u EL izborili na terenu,onda bi se javio ti ili neki drugi delija koji bi rekao niste vi nego Javor i ekipa,a onda bi se neki moj varvar(nemam ti kad ili stefanpg)pobunili i odgovorili ostro.Pa bi se onda ukljucio kronostime i banovao makar dvojicu i zvek bi se napravio.Ajmo da preskocimo to.Za mene bi 3-5 pobjeda bio podnosljiv rezultat,ne bi bio bas uspjeh salio sam se ali ne bih previse patio zbog toga.
                    To sto ste EL izborili na terenu ne menja moju tezu da ste zalutali.
                    Ja sam samo reagovao na tvoju konstataciju da bi ti bio presrecan sa 3-5 pobeda, a sad mi kazes da si se ipak salio.. Dogovori se prvo sam sa sobom pre nego sto ista napises.

                    Comment


                    • Po prikazanom,i igarcima i kako su se uklopili u tim, nema sanse da se ostvare 5 pobeda. Futura je zakucana na 0 u gostima, dok u Titogradu moze da eventualno pobedi GCanariu i jedno iznenadjenje. Sve preko toga je iznenadjenje ( ozbiljan sam : ) )

                      Comment


                      • Originally posted by John Dies at the End View Post
                        Po prikazanom,i igarcima i kako su se uklopili u tim, nema sanse da se ostvare 5 pobeda. Futura je zakucana na 0 u gostima, dok u Titogradu moze da eventualno pobedi GCanariu i jedno iznenadjenje. Sve preko toga je iznenadjenje ( ozbiljan sam : ) )
                        A dobro kupicemo 2,3 pobjede pri kraju sezone kad nekima ne bude trebalo nista.Nadjose nekakvu naftu kod Bara bice para.

                        Comment


                        • Milu&Bokanu novci nikada nisu bili problem, imaju oni druge izvore (ako znas sta mislim ), problem je selekcija igraca i "tip" igraca koje ste doveli. Ko je uopste radio selekciju?

                          Jos uvek je rano za neke, ali mslim da dovedene igraci nece pokazati ni izbliza svoj max kvalitet, dok sa druge strane ugusice proslogodisnje domace nosioce.... jbem li ga, bum videli.

                          Drugi problem je ritam od dve utakmice nedeljno u El i putovanja, na roster koji imate.

                          Comment


                          • Bice to dobro,ocekujem da cemo izborit plasman medju 4 u Aba ligi,bice sad ispocetka nekih poraza ali kasnije ce se ekipa homogenizovat,upalice se masina siguran sam.U EL kao sto sam rekao kupicemo par pobjeda,proslavit ih fino.Ova godina je za uzivanje a ne za sjekiraciju i tugovanje,gledacemo CSKA j Fenerbahce u Moraci,to su plodovi naseg proslogodisnjeg velikog uspjeha i stvarno sam mnogo srecan.

                            Comment


                            • ovde se cesto i gotovo sa 100 postotnom sigurnoscu prave prognoze na osnovu trenutnih prolaznih dogadjaja, pa je buducnost pre pocetka sezone bila ubedljivi favorit za aba a u evroligi se licitiralo sa 10 i vise pobeda, da bi ta prognoza zbog proslih nekoliko utakmica sa 100 procentnom sigurnoscu prilicno opala. Polako ljudi, sezona je prilicno duga... svasta tu moze da se promeni. Setite se one sezone kad su Zvezdu u evroligi peglali svi sa 20 razlike, u decembru doveli samo Milera, i sve se okrenulo za 180 stepeni.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                                Bice to dobro,ocekujem da cemo izborit plasman medju 4 u Aba ligi,bice sad ispocetka nekih poraza ali kasnije ce se ekipa homogenizovat,upalice se masina siguran sam.U EL kao sto sam rekao kupicemo par pobjeda,proslavit ih fino.Ova godina je za uzivanje a ne za sjekiraciju i tugovanje,gledacemo CSKA j Fenerbahce u Moraci,to su plodovi naseg proslogodisnjeg velikog uspjeha i stvarno sam mnogo srecan.
                                Drugi put vec pominjes da cete kupiti neke pobede u EL pa kapiram da se ovog puta ne salis i da si ozbiljan. U suprotnom bih ti posavetovao da zaobidjes humor jer to nije tvoja disciplina.

                                Ja nikad nisam cuo da neki klub u kosarci kupuje pobede.

                                Ono sto me interesuje, koji su to motivi da ekipa koja revijalno ucestvuje u nekom takmicenju kupuje pobede.

                                Comment

                                Working...
                                X