Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gordić je prvo poenter, onda tek dodavač. Tu ulogu je imao u Budućnosti prošle sezone i vratio je kako treba. Očekivati od njega 10 asista po meču je nerealno. Ali zato može da utrpa 20 poena skoro svakome.

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Bez šuta za tri neće on niđe.
      Dobro to jeste ozbiljan nedostatak,ali sto kaze Ganac Radonjic bi od njega napravio zvijer.Nasla bi mu se neka uloga kod njega bez problema.

      Comment


      • Originally posted by Ivan_PG View Post
        Dobro to jeste ozbiljan nedostatak,ali sto kaze Ganac Radonjic bi od njega napravio zvijer.Nasla bi mu neka uloga kod njega bez problema.
        To je fundament, sad ozbiljno pričamo. Nije to mali nedostatak, ne samo zbog poenterskog učinka već sa njim u ekipi ne možeš da širiš protivničku odbranu.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Ivan_PG View Post
          Ma neka ide i u Zvezdu,ili u Megu nebitno.Mozda bi mu Mega i najbolje odgovarala,kad su mogli Ivanovic i Nikolic sto ne bi i on.
          Kad smo vec kod Mege zna li ko kako igra mali Carapic tamo?Ima li minutazu solidnu?
          Čarapa kod Miloja ima dobrih 20-25 minuta po meču što mu višestruko vraća.
          Cedeviti je ubacio 17 poena.

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            To kako se razlikujem(o) ostavljam drugima da procene, niti je moje da arbitriram ko kako piše. Naravno da imam formirano mišljenje za svakog pojedinačno, ali ga zadržavam za sebe. Sve dok mene neko ne ugrožava.
            I pametno sto ga zadrzavas za sebe. Jos kad bi zadrzao za sebe komentare koje pripadaju jednoj drugoj temi, sve bi bilo super.

            Originally posted by la haine View Post
            Šutersko ludilo, Antić u timu, sklanjalica znači. Ok

            :o bože:
            O boze je komentar na tvoju tvrdoglavu potrebu da u svakoj raspravi branis upravu. Nismo svi prespavali ovu godinu, videli smo na sta smo licili prosle sezone na svakom gostovanju (inace, svako ozbiljno gostovanje u 2018. u obe lige smo izgubili, treba i to umeti).

            I VJ je imao sa Partizanom 5 pobeda i skoro 5 pobeda u dve sezone u evroligi. Gde je sad? Pritom, da neko ne uskoci sa tim, to je bilo lakse ostvariti, ali takav ucinak bi ostvario i Bajic na klupi Partizana.

            Slicno kao i sa mucenim Alimpijem. Nikakvog koncepta i nikakvog plana u igri osim tog sto sam naveo sut (normalno je da Bjelica ima 10/14 za 3 jedno vreme?), Antic (prevarili su se ako su mislili da ce on da vuce citavu sezonu) i Olimpyacos, Valencia, Unicaja i Armani, jedna ekipa koja je izgubila 30 razlike od Himkija, druga koja je dosla bez pola tima, dve koje su ispale. Revijalne utakmice.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Originally posted by blond View Post
              I pametno sto ga zadrzavas za sebe. Jos kad bi zadrzao za sebe komentare koje pripadaju jednoj drugoj temi, sve bi bilo super.
              Meni je puno srce da pročitam kako ti je super da zadržavam mišljenje o forumašima za sebe, je l' to onda znači da ćeš i ti početi da se ponašaš po istom uzusu?
              Što se mojih komentara tiče svaki je na pravom mestu, a i sam se zalažem da se sve piše na odgovorajućim topicima, u tu svrhu sam i nekoliko tema otvorio samo na ovom pdf-u.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Meni je puno srce da pročitam kako ti je super da zadržavam mišljenje o forumašima za sebe, je l' to onda znači da ćeš i ti početi da se ponašaš po istom uzusu?
                Što se mojih komentara tiče svaki je na pravom mestu, a i sam se zalažem da se sve piše na odgovorajućim topicima, u tu svrhu sam i nekoliko tema otvorio samo na ovom pdf-u.
                Briga me za forumase kao forumase, komentarisem samo postove. Moze neko biti sjajna licnost i da nema pojma o kosarci i obrnuto. Danas, na primer je tvoj post bio o "nespominjanju uzasne kradje", moj je bio ocena mladjanog Alimpija i igre dok je on bio trener. Prvo spada u temu "pomracenje uma", drugo spada u post koji se bavi kosarkom. Prosto da prostije ne moze biti.

                Dzaba tebi da otvoris temu KK Cedevita, ako ces i na njoj i na ostalim temama samo pohvalno da pises o upravi i bivsim igracima Zvezde, a da istresas slajm na igrace, trener i funkcionere konkurenata.

                Ovde stajem, a moderator bi mogao da premesti ovu raspravu na "pomracenje". Ionako nema veze ni sa kosarkom ni sa KK Buducnost.
                Last edited by blond; 27-10-18, 17:47.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Originally posted by blond View Post
                  Briga me za forumase kao forumase, komentarisem samo postove. Moze neko biti sjajna licnost i da nema pojma o kosarci i obrnuto. Danas, na primer je tvoj post bio o "nespominjanju uzasne kradje", moj je bio ocena mladjanog Alimpija i igre dok je on bio trener. Prvo spada u temu "pomracenje uma", drugo spada u post koji se bavi kosarkom. Prosto da prostije ne moze biti.

                  Dzaba tebi da otvoris temu KK Cedevita, ako ces i na njoj i na ostalim temama samo pohvalno da pises o upravi i bivsim igracima Zvezde, a da istresas slajm na igrace, trener i funkcionere konkurenata.

                  Ovde stajem, a moderator bi mogao da premesti ovu raspravu na "pomracenje". Ionako nema veze ni sa kosarkom ni sa KK Buducnost.
                  Vidi, ja nemam problem sa krizom klupskog identiteta, veoma mi je jasno za koga navijam ili da glumim lažnu političku korektnost i ne pada mi na pamet da se dodvoravam navijačima Budućnosti ili Partizana. Ako je nešto crno reći ću da je crno ako nešto smrdi na govno vrlo verovatno je da je govno u pitanju.
                  Ako neko postavi neobjektivan tekst objasniću zainteresiranima u čemu se sastoji neobjektivnost.
                  Po milioniti put, pokušajem diskreditacije sagovornika vaši argumenti ne postaju jači. Množina, ne persiranje.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by madafaka73 View Post
                    Gordić je prvo poenter, onda tek dodavač. Tu ulogu je imao u Budućnosti prošle sezone i vratio je kako treba. Očekivati od njega 10 asista po meču je nerealno. Ali zato može da utrpa 20 poena skoro svakome.
                    Ja takav utisak nemam na osnovu njegovih igara u Partizanu (najvise) i Cedeviti. Ne secam se da je imao toliku sutersku ulogu, i ulogu 1na1 kao u finalu, nego je uglavnom bio organizator i neko ko ce prenesti loptu a sutnuti uglavnom kada ostane sam... a to sto nije imao po 10asistencija vec oko 5 je zato sto nije toliki kalibar.
                    Last edited by mmajstor; 27-10-18, 18:04.

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Vidi, ja nemam problem sa krizom klupskog identiteta, veoma mi je jasno za koga navijam ili da glumim lažnu političku korektnost i ne pada mi na pamet da se dodvoravam navijačima Budućnosti ili Partizana. Ako je nešto crno reći ću da je crno ako nešto smrdi na govno vrlo verovatno je da je govno u pitanju.
                      Ako neko postavi neobjektivan tekst objasniću zainteresiranima u čemu se sastoji neobjektivnost.
                      Po milioniti put, pokušajem diskreditacije sagovornika vaši argumenti ne postaju jači. Množina, ne persiranje.
                      Ti imas problem koji imaju svi koji se prepucavaju na klupskoj osnovi sirom foruma - potreban ti je dzak za udaranje radi psiholoske relaksacije. I to je sasvim u redu, samo je trebalo da post prebacis na odgovarajucu temu (onu za koju se zalazes da se ugasi, a jedan si od najaktivnijih tamo). Jednostavno necu da mi na svakoj drugoj strani teme o jednom sportskom klubu iskacu postovi slicni tvojima u kojima se pokusava iznova pokrenuti jedna te ista rasprava. Moj narod dobar, vas ruzan, zao.

                      I vise necu da razgovaram o ovoj temi, sledeci put kada vidim provociranje na temi KKP i KKB ili bilo kojoj drugoj temi, odmah ide prijava. Ionako te je Manny vec opominjao za to, cenim da mu nece biti tesko da ponovi opomenu, pa onda i korak dalje ako se situacija i dalje ponavlja.
                      Last edited by blond; 27-10-18, 18:19.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Originally posted by blond View Post
                        Ti imas problem koji imaju svi koji se prepucavaju na klupskoj osnovi sirom foruma - potreban ti je dzak za udaranje radi psiholoske relaksacije. I to je sasvim u redu, samo je trebalo da post prebacis na odgovarajucu temu (onu za koju se zalazes da se ugasi, a jedan si od najaktivnijih tamo).

                        I vise necu da razgovaram o ovoj temi, sledeci put kada vidim provociranje na temi KKP i KKB ili bilo kojoj drugoj temi, odmah ide prijava. Ionako te je Manny vec opominjao za to, cenim da mu nece biti tesko da ponovi opomenu, pa onda i korak dalje ako se situacija i dalje ponavlja.
                        Ne vredi, ništa nisi shvatio. Nema veze, svako dobro.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Bredon Pol opcija Buducnosti

                          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Ne vredi, ništa nisi shvatio. Nema veze, svako dobro.
                            Nema tu sta da se shvati ili ne shvati. Predlozena su dva koncepta vezana za odredjene postove i temu.

                            Tvoj koncept je da posle svakog poraza Buducnosti moze ovde da dodje bilo ko i da napise "dzaba vam kradja", "karma" ili "oteto prokleto". Posle ce neko da odgovori, obicno forumas koji i inace voli da se prepucava sa druge strane i nastace picvajz na temi. Taj koncept odgovara samo forumasima koji vole da provociraju i vole da se prepucavaju.

                            Moj koncept je da se svi takvi postovi pisu i sele na temu odredjenu za to gde ce svako moci da se prepucava u granicama neke normale. Taj koncept je superioran jer osim forumasima koji bi da naprave cirkus od svake teme odgovara svakome. I sto je najvaznije, odgovara i moderaciji, samo oni sada nisu tu pa ovo prolazi kako prolazi.

                            Lep pozdrav i tebi i nadam se da cemo se dugo dopisivati na raznim temama.

                            Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Bredon Pol opcija Buducnosti

                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                            Onaj iz Efesa? Ne znam, deluje kao tip igraca kog sam opisao u ranijem postu, samo bih ja izvrsio jos jednu korekciju tu. Ako se nista ne promeni.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Originally posted by blond View Post
                              Nema tu sta da se shvati ili ne shvati. Predlozena su dva koncepta vezana za odredjene postove i temu.

                              Tvoj koncept je da posle svakog poraza Buducnosti moze ovde da dodje bilo ko i da napise "dzaba vam kradja", "karma" ili "oteto prokleto". Posle ce neko da odgovori, obicno forumas koji i inace voli da se prepucava sa druge strane i nastace picvajz na temi. Taj koncept odgovara samo forumasima koji vole da provociraju i vole da se prepucavaju.

                              Moj koncept je da se svi takvi postovi pisu i sele na temu odredjenu za to gde ce svako moci da se prepucava u granicama neke normale. Taj koncept je superioran jer osim forumasima koji bi da naprave cirkus od svake teme odgovara svakome. I sto je najvaznije, odgovara i moderaciji, samo oni sada nisu tu pa ovo prolazi kako prolazi.

                              Lep pozdrav i tebi i nadam se da cemo se dugo dopisivati na raznim temama.



                              Onaj iz Efesa? Ne znam, deluje kao tip igraca kog sam opisao u ranijem postu, samo bih ja izvrsio jos jednu korekciju tu. Ako se nista ne promeni.
                              Da. Bivsi igrac Efesa

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Smirite se obojica, preganjate se tu kao deca (nisam mod ali ste dosadni brate) i bolje vam je da prekinete nego da vam ulete the Blues brothers.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X