Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije Dzikic dobro vodio ekipu ni u polufinalu ni u finalu i imao je srece da ima preko puta sebe dunstere na klupama protivnika. Ja sam ocekivao da ce on obilato da iskoristi suplju odbranu Zvezde za akcije za trojke, kad ono Sehovic nista, Danilo Nikolic nista, Gibson nista, bukvalno niko nista nije igrao osim Gordica, Ivanovica uz pomoc Barovica, Landrya i Popovica. Bas je tuzno to izgledalo u finalu u odnosu na mec u januaru i ono zatrpavanje trojkama.

    Sad deluje kao da ekipa ne igra da nekog dobije u evroligi i to je lose jer je sama liga onda kontraproduktivna za klub i tim. Vidjeno vec kod Alimpijevica koji je u 2018. dobio samo 4 revijalna meca kod kuce. Ne morate vi pobedjivati, ali svaka utakmica se mora igrati sa punim kapacitetom i zeljom za pobedom, inace ce to biti zabava za 1 godinu.

    @RPZ, Jackson ima brutalne brojke za 3 poena u evroligi, ali on i jeste primarno suter, nije neki kreator niti probija jako do samog kraja.
    Last edited by blond; 27-10-18, 16:16.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Iskreno najvise ocekujem od Kotija,za njega sam siguran da ce da proradi.A onaj Lebron samo nek je zdravo.Dzekson se nesto i trudi.

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Ne slažem se, vodio je najbolje u datim, neregularnim okolnostima, sa iskustvom koje je imao u tom trenutku i ekipom koju je imao na raspolaganju.
        Druga je stvar što mi vaspitanje ne dopušta da nekog okarakterišem na taj način a da ga lično ne poznajem. Ali, svi međusobno se razlikujemo po mnogim stvarima pa i po tome.
        Naravno da se razlikujemo, ja ne pisem postove na svakoj temi cija je iskljuciva svrha prozivanje na klubaskoj osnovi. Pisem onako kako smatram da je jeste, nebitno o kom igracu ili klubu se radi.

        Originally posted by la haine View Post
        Videćemo Džileta popularnog koliko će imati pobeda u EL pa će tek onda nekima biti jasno koliko je onih 11 pobeda od prošle godine veliki uspeh.
        Nebitan je broj pobeda, bitno je kako ti ekipa izgleda. Alimpijevic je dobio toliko meceva prvo na sutersko ludilo pojedinaca (sto nije trajalo vecno), pa onda na prisustvo Antica u timu (sto tek nije potrajalo) i poslednje 4 pobede su bile revijalnog karaktera i to ce i Buducnost da skupi u drugom delu. Oni ako budu izgledali bolje nego sada u aprilu uradili su pravi posao.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Originally posted by blond View Post
          Nije Dzikic dobro vodio ekipu ni u polufinalu ni u finalu i imao je srece da ima preko puta sebe dunstere na klupama protivnika. Ja sam ocekivao da ce on obilato da iskoristi suplju odbranu Zvezde za akcije za trojke, kad ono Sehovic nista, Danilo Nikolic nista, Gibson nista, bukvalno niko nista nije igrao osim Gordica, Ivanovica uz pomoc Barovica, Landrya i Popovica. Bas je tuzno to izgledalo u finalu u odnosu na mec u januaru i ono zatrpavanje trojkama.
          Sto se tice ucinka Gibsona u finalu,imao je povredu ruke i nije mogao da sutira normalno.To je dosta uticalo na ekipu.

          Comment


          • To kako se razlikujem(o) ostavljam drugima da procene, niti je moje da arbitriram ko kako piše. Naravno da imam formirano mišljenje za svakog pojedinačno, ali ga zadržavam za sebe. Sve dok mene neko ne ugrožava.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Dekarde,sto mislis o Gordicu?Zasto je ovako los ove sezone,da li ga ova pojacanja guse ili je nesto drugo?

              Comment


              • Šutersko ludilo, Antić u timu, sklanjalica znači. Ok

                :o bože:

                Comment


                • Sećam se Gorde iz Partizana kada se mučio sa šutem, imao neku ozledu zbog koje totalno izmenio mehaniku izbačaja.
                  Ja ga ne pamtim po blistavim partijama, šta više prečesto nas nervirao...

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Odigrao je on ono finale ludacki i vazda mu hvala za to.Ima kredita on dosta kod svih navijaca Buducnosti.

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan_PG View Post
                      Dekarde,sto mislis o Gordicu?Zasto je ovako los ove sezone,da li ga ova pojacanja guse ili je nesto drugo?
                      Ima dosta u tome što si napisao, nije više prva violina, nije ni treća, četvrta i tu radi malo i sujeta, malo se pogubi igrač dok se ne saživi sa novom ulogom, ali takve stvari se rade između sezona i to je posao trenera pogotovo što je tim sklopljen dosta rano. Sada kako trenutno izgleda ima dosta igrača koji vuku na svoju stranu, i igranje u Budućnosti i u EL vide kao priliku da se vrate ili dođu na veliku scenu i zabodu još bolji ugovor a za rezultat im sviraju yaya.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Ali koliko ja volim kad vidim Ilica u igri to je nenormalno,kakve atletske predispozicije ima,tacno bih ga sad na zimu poslao bilo dje ako nista zbog reprezentacije kad vec ovako hoce da ga uniste.Igrao je malo protiv Reala ali nije to dovoljno.Kako je pokupio onu loptu sa parketa jednom rukom,nevjerovatno.
                        Mislim ne kazem ja,vjerovatno je istina to da nije disciplionovan,moguce da je pravio neka sranja ali svejedno bolje on nego onaj Earl smrad loji sigurno ima ugovorom zagarantovano 30 minuta.
                        Last edited by E1_PG; 27-10-18, 16:47.

                        Comment


                        • Gordic nije poenter nego razigravac. To sto je ono finale odigrao u nekom ludilu ne znaci da od njega to treba ocekivati u nastavku karijere, a deluje kao da se od njega i dalje to trazi, i otuda i ovakav timski rezultat.

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan_PG View Post
                            Ali koliko ja volim kad vidim Ilica u igri to je nenormalno,kakve atletske predispozicije ima,tacno bih ga sad na zimu poslao bilo dje ako nista zbog reprezentacije kad vec ovako hoce da ga uniste.Igrao je malo protiv Reala ali nije to dovoljno.Kako je pokupio onu loptu sa parketa jednom rukom,nevjerovatno.
                            Napisao bih samo na ovaj tvoj post "He, he" ali pošto to nije dozvoljeno moram još koju reč. Aleksa ima strašan potencijal i za takvog igrača (osim što bih personalno voleo da je u Zvezdi) verujem da uvek ima mesta u Radonjićevom timu.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Napisao bih samo na ovaj tvoj post "He, he" ali pošto to nije dozvoljeno moram još koju reč. Aleksa ima strašan potencijal i za takvog igrača (osim što bih personalno voleo da je u Zvezdi) verujem da uvek ima mesta u Radonjićevom timu.
                              Ma neka ide i u Zvezdu,ili u Megu nebitno.Mozda bi mu Mega i najbolje odgovarala,kad su mogli Ivanovic i Nikolic sto ne bi i on.
                              Kad smo vec kod Mege zna li ko kako igra mali Carapic tamo?Ima li minutazu solidnu?
                              Last edited by E1_PG; 27-10-18, 16:53.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                                Ma neka ide i u Zvezdu,ili u Megu nebitno.Mozda bi mu Mega i najbolje odgovarala,kad su mogli Ivanovic i Nikolic sto ne bi i on.
                                Bez šuta za tri neće on niđe.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X