Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dzile je gotivan lik i odlican trener ..postuje protivnika ,prilicno je korektan prema svima ,uvek uz dozu humora ...imate srece podgoricani sto imate takvog stratega ...a u EL ne bi vam pomogao ni Fil Dzekson licno to je jasno nadam se svima

    Comment


    • Sramotno sudjenje, fino navlace na Makabi... Malo da vidite kako je u EL kad se igra sa velikima
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • mislim da je pre svega fizicki napor preveliki za Buducnost ..na stranu kvalitet ekipa sa kojima se igra...jako jebeno takmicenje ..rekao bi i nehumano u neku ruku !

        Comment


        • Najveci promasaj je Craft. Ne razumem njegovu ulogu.

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Njegova organizacija napada je u rangu Enisa..kradu vas na svakom koraku..bas ne volim to kad rade ''malim'' ekipama..tako su i Granku..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Za 8 minuta su dali 2 kosa,ne moze se tako drugovi u EL.
              Ali dobro,nije toliko ni lose sve bilo.Srcani smo bili,sudija nas je malo jebuckao ali ne bih rekao da je to na neki nacin presudilo mec.

              Comment


              • Morate da silbujete nekoga. Da ste dobri s Covom, on bi vam pokazao kako to da odradite i jos zaradite.
                Pokazali ste boljitak, cak i da naredjate bruka mnogo poraza, bitno vam je da se izbrusite za play-off ABA lige. Napisao sam na drugoj temi, kraduckanje vam je normalno u EL. Nas su krali cak i u top 8 protiv CSKA.

                Comment


                • raspored vam je bio jako dobar a imate tri poraza ...sad kad krenu ove jace ekipe bice drzi gace ....

                  Comment


                  • Bice seksa.
                    Cekam tu Gran Kanariju u Moracu,pasce ona sigurno.

                    Comment


                    • Originally posted by Дијаз View Post
                      Morate da silbujete nekoga. Da ste dobri s Covom, on bi vam pokazao kako to da odradite i jos zaradite.
                      Pokazali ste boljitak, cak i da naredjate bruka mnogo poraza, bitno vam je da se izbrusite za play-off ABA lige. Napisao sam na drugoj temi, kraduckanje vam je normalno u EL. Nas su krali cak i u top 8 protiv CSKA.
                      Е. Кларк (црна рупа у нападу, Кармело Ентони за бескућнике) је најбоља опција за "Шилбовање". Питање је има ли опција за излаз мада се са Мишком увек може договорити.
                      Last edited by Borca; 18-10-18, 21:17.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan_PG View Post
                        Bice seksa.
                        Cekam tu Gran Kanariju u Moracu,pasce ona sigurno.
                        20-to kolo. Cas posla prodje

                        Comment


                        • I Granka ceka MOracu da nesto pobedi na strani...Elem, Kraft ne sluzi nicemu..Nije problem..u nikom..ali npr Klark nije nosilac..ne moze da iznese tu ulogu ne bar u EL...Kraft,Gordic tandem je jako los...Kraft nije nikako za EL..treba da dovede nekog ludaka na kecu koji ce da trpa ko lud..inace 4-5-6 pobeda max i to ako se poklope stvari..drveno delujete jako..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Dobra priprema. Utakmica odlicna. Svaka cast momcima. Da li su fizicki otkazali ili je nesto drugo u pitanju ne znam. Zao mi je momaka. Vise je pobjeda njima trebala nego nama navijacima. Ne mogu sad ulaziti u neke detalje jer mi je puklo grlo od vike i nisam sa nekom televizijskom koncetracijom ispratio samu igru. Vilbekin je..... ne znam sto da kazem, jeba mu pas mater.

                            Comment


                            • Wilbekin je dečko od par miliona $

                              Comment


                              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                                Dobra priprema. Utakmica odlicna. Svaka cast momcima. Da li su fizicki otkazali ili je nesto drugo u pitanju ne znam. Zao mi je momaka. Vise je pobjeda njima trebala nego nama navijacima. Ne mogu sad ulaziti u neke detalje jer mi je puklo grlo od vike i nisam sa nekom televizijskom koncetracijom ispratio samu igru. Vilbekin je..... ne znam sto da kazem, jeba mu pas mater.
                                Bravo za komentar.

                                Comment

                                Working...
                                X