Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Malo sam pogledao raspored vaših utakmivca ...u narednih pet utakmica ćetiri puta ste domaćini ...Makabi , Pao , Žalgiris , Baskonija .Gostujete Realu .Šansa da se uključite u takmičenje ali i ozbiljna opasnost ...
    Last edited by Samo Zvezda; 17-10-18, 10:51.

    Comment


    • 2002 Makabi-Buducnost 107-86
      2003 Buducnost-Makabi 80-89
      2011 Buducnost-Makabi 69-81
      2012 Makabi-Buducnost 82-60
      2018 Buducnost-Makabi.....

      Comment


      • Originally posted by Ivan_PG View Post
        2002 Makabi-Buducnost 107-86
        2003 Buducnost-Makabi 80-89
        2011 Buducnost-Makabi 69-81
        2012 Makabi-Buducnost 82-60
        2018 Buducnost-Makabi.....
        75-86

        Comment


        • Originally posted by Ica View Post
          75-86
          57-83

          Comment


          • 80:73

            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by StefanPG View Post
              80:73

              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
              Vidim tamo na cdm vec otpisaste Dzikica,sto je ono kakve su one price.

              Comment


              • A mahe, truju mi mozak, a posle jedne pobjede ce svi opet da ga dizu.

                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                Comment


                • Nije zasluzio covjek da mu se namece toliki pritisak na pocetku sezone,pa da je sve izgubio.
                  Ako bi ga i otjerali volio bih sto neko tamo pomenu Vujosevica da dovedu,kakvu bi smo tek onda mrznju zvezdasa navukli,to bi bio cirkus.
                  Nego ne znam kakav je sa zdravljem,je li se oporavio znam da je imao neku operaciju.
                  Ali ipak ponavljam Dzikica treba ostavit makar do kraja EL.
                  Last edited by E1_PG; 18-10-18, 15:33.

                  Comment


                  • To i ja kazem, ali jbg, podgoricki strucnjaci koji do polufinala sa Cedevitom nisu znali sta je kosarka, sad izdrkavaju penis na coeka. Kakav god da je, on mora ostati do kraja sezone, njegova je zasluga za ovo, osnovni je ljudski red da ga puste do kraja sezone. Eo vele da je Koti pod lupom, i ako bih ja Erla radije pozdravio. Ne znam dal da navijam za pobjedu nocas il da ispratimo strance posle nocasnjeg ubjedljivog poraza

                    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan_PG View Post
                      Nije zasluzio covjek da mu se namece toliki pritisak na pocetku sezone,pa da je sve izgubio.
                      Kakav pritisak?
                      Dobio je sve igrace koje je trazio na vreme, cak i pre vremena, dosta para je potroseno, Zvezda sa FC3 od koje je realno bolji za 10 razlike ga demolira dva puta u kratkom periodu, da je htela islo bi i na 30. Jedva pobedjuje oslabljeni Partizan. U EL ga u Moraci rutinira Armani, protiv koga je Zvezda u poslednje dve godine imala 4-0, gubi i od Dacke koja je realno tim za Eurocup.
                      Kad se sve uzme u obzir, rezultati su vam jako losi, a za to je kriv trener.

                      Originally posted by Ivan_PG View Post
                      Ako bi ga i otjerali volio bih sto neko tamo pomenu Vujosevica da dovedu,kakvu bi smo tek onda mrznju zvezdasa navukli,to bi bio cirkus.
                      Nego ne znam kakav je sa zdravljem,je li se oporavio znam da je imao neku operaciju.
                      Ali ipak ponavljam Dzikica treba ostavit makar do kraja EL.
                      Ovo ti je glup komentar. Na forumu sem par ljudi vrlo korektno komuniciramo.

                      Comment


                      • Mislio sam vise na upravu,prepucavanja na relaciji Covic-Bokan ce bit nista naspram te hipoteticke situacije kad bi se Dule ukljucio u pricu.

                        Comment


                        • Dule nije u stanju da vodi klub. A da bi bilo glupih prepucavanja i nepotrebnog dizanja tenzija, na koje se pale retardi, bilo bi.

                          Comment


                          • Originally posted by Дијаз View Post
                            Dule nije u stanju da vodi klub. A da bi bilo glupih prepucavanja i nepotrebnog dizanja tenzija, na koje se pale retardi, bilo bi.
                            Rekao je da bi ako se oporavi u toku iduce godine mogao ponovo da se angazuje,jos uvijek je on relativno mlad covjek.
                            Iako ne vjerujem u mogucnost da bi ga Buducnost angazovala,to je bas SF scenario.
                            Last edited by E1_PG; 18-10-18, 15:49.

                            Comment


                            • Koji kanal sport kluba prenosi Buducnost?

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Koji kanal sport kluba prenosi Buducnost?

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                                Dvojka

                                Comment

                                Working...
                                X