Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa kupicemo sto da ne,necemo da se brukamo sa skorom 0-30,ipak predstavljamo jednu ozbiljnu ligu,predstavljamo Crnu Goru ali i sve zemlje regiona.Sta hoces da nam oduzmu mjesto u EL,bolje da kupimo te pobjede,to je interes svih Aba ligasa.

    Comment


    • Originally posted by Ivan_PG View Post
      Pa kupicemo sto da ne,necemo da se brukamo sa skorom 0-30,ipak predstavljamo jednu ozbiljnu ligu,predstavljamo Crnu Goru ali i sve zemlje regiona.Sta hoces da nam oduzmu mjesto u EL,bolje da kupimo te pobjede,to je interes svih Aba ligasa.
      Boli Mila kurac da daje pare da bi sacuvao reputaciju ABA lige.
      Ovo za predstavljanje CG pije vodu, medjutim ni to nisu motivi zbog kojih bi neko zavukao ruku u dzep i izvadio milione.

      Ono sto jesu pravi motivi, koje si ti namerno izostavio, su unutarpoliticki, nacionalisticki upereni protiv znas vec koga. E protiv toga se moramo boriti
      Last edited by Antona; 13-10-18, 22:02.

      Comment


      • Ne budi misteriozan Antona saspi nam sve argumente u jednom postu,budi nemilosrdan.

        Comment


        • Originally posted by Ivan_PG View Post
          Ne budi misteriozan Antona saspi nam sve argumente u jednom postu,budi nemilosrdan.
          Ja nisam misteriozan nego ti glumis naivnost. Ponovicu ti jos jednom, motivi za upumpavanje para u KK Buducnos, i eventualnu kupovinu pobeda ce biti unutarpoliticki i nacionalisticki.
          E sad ti ako ne znas ko su Milovi unutarpoliticki neprijatelji i protiv koga je uperen Milov nacionalizam ja mogu o tebi samo da zakljucim da se foliras i glumis neku naivnost.

          Comment


          • Originally posted by Antona View Post
            Ja nisam misteriozan nego ti glumis naivnost. Ponovicu ti jos jednom, motivi za upumpavanje para u KK Buducnos, i eventualnu kupovinu pobeda ce biti unutarpoliticki i nacionalisticki.
            E sad ti ako ne znas ko su Milovi unutarpoliticki neprijatelji i protiv koga je uperen Milov nacionalizam ja mogu o tebi samo da zakljucim da se foliras i glumis neku naivnost.
            Ne znam mislim da nema tu nacionalistickih motiva,Milo mnogo voli kosarku,igrao je cak jedno vrijeme za KK Ljubovic.Kakva je bila motivacija Milu da jedno vrijeme finansira Zvezdu ,sta li je tu bio smislio?
            Last edited by E1_PG; 13-10-18, 22:51.

            Comment


            • Koti 5 trojki,nadam se da se pokrenuo napokon.

              Comment


              • Bolje igrate, lep mec....Igokea kad bi zamenila amere sa kvalitetnijim mogli bi bas ozbiljno da se bore za top4..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Ovaj Zubcic je igracina,makar kad igra protiv Buducnosti.Uvijek nas nagrdi.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_PG View Post
                    Ih ako bude 3-5 pobjeda ja cu bit presrecan.To bi bio ozbiljan uspjeh.
                    Originally posted by Ivan_PG View Post
                    Ja nisam pratio nesto puno EL prethodnih godina sem neke Zvezdine meceve,znam da su ovaj Armani svi cistili lagano prethodnih godina.Mislim imalu su neke pobjede ali bas su nesto ubjedljivo zadnji bili cini mi se.Mi cemo imati sansu sa tom Gran Kanarijom,ne znam kakav je taj Zalgiris jesu li rasprodali te igrace ove godine vidjeh da su izgubili kuci od Baskonije.Darusafaku mozemo kuci iznenadit ali ne bih se kladio u to nikako,Himki i Bajern.Ostali ce da nas unistavaju.
                    Drugi post prilicno objasnjava prvi. Ocigledno je da nisi nikakav ozbiljan (i pod tim ozbiljan ne mislim na profesionalno bavljenje trenerskim/menadzerskim poslom) ljubitelj kosarke, nego padobranac koji je zalutao cim pises ovako kako pises (jedno vreme si se sprdao sa Partizanom kao institucijom u odnosu na Zvezdu, klasicna mandrilska prepucavanja). I sam avatar odaje da tu ima zelje samo za podbadanje protivnickih navijaca.

                    Prosle sezone svi klubovi osim Efesa imali su vise od 10 pobeda, Efes 7. Pretprosle Unics i Armani 8, svi ostali vise od 10. Da si pratio, kao sto nisi, video bi da je cak i Alimpijeva Zvezda u 2018. godini, bez ijedne pobede na strani dobila 4 utakmice (posle Zalgirisa). Samo na konto meceva sa rivalima otpisanim za plasman moze se dobiti te 3-4 utakmice.

                    Inace, nije ni bitan broj pobeda, bitan je utisak i koliko je ekipa dala u odnosu na ono sto moze na terenu. Ta Zvezda je takodje imala brdo igraca koji nikada nisu igrali EL i ni u jednoj sezoni se nije blamirala.

                    Ovo oko kupovanja pobeda je vrlo neukusno i zamolio bih te da te stvari pises na odgovarajucoj temi.
                    .
                    Last edited by blond; 14-10-18, 19:32.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • U pravi si Blond sto se tice kosarke sam totalna neznalica,uvijek me ispravi kakvu god glupost da napisem bicu ti zahvalan.Nisam sujetan ni malo po tom pitanju.
                      Zdravo mi bio.

                      Comment


                      • Pa eto Zalgiris je od bitnijih igraca izgubio samo Pangosa, a doveo je Grigonisa, Walkupa, Westermana i Woltersa. Nista ne znaci sto su izgubili od Baskonie, Martinez je ozbiljan trener i Baskonia im i inace ne lezi. Vi imate potencijal da igrate egal i sa Panatinaikosom u Moraci, na Dzikicu je da ostvari taj potencijal. Tri-cetiri pobede sa ovim timom bi bilo blamiranje nevidjenih razmera, pogotovo u ovakvom sistemu takmicenja sa mnogo nebitnih meceva tokom sezone.

                        Solidno izdanje protiv Igosa, eto i Coty se malo probudio, samo Dzikic mora Earla da dovede u red i da mu maksimalno smanji to njegovo soliranje.
                        Last edited by blond; 14-10-18, 20:08.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Earl nikakav,gori mi je on nego Dzekson,onaj se makar trudi,vidi se da ima neku zelju.Ovaj umislio da je Lebron,kao da nas cascava svojim prisustvom.

                          Comment


                          • Ma znaju oni da 3 do 5 pobeda ne da ne bi bio uspeh nego nevidjeno blamiranje. Njihov cilj ovakvim postovima, pored trolovanja, je skidanje pritiska sa ekipe jer se plase da ce se ekipa pod pritiskom raspasti i nece uspeti da se suprotstavi Zvezdi u ABA ligi sto njih jedino i interesuje ove sezone.
                            Moj im je savet da se opuste jer ce ih Zvezda svakako ove sezone postaviti na svoje mesto, a to je dobra, stara i nebitna KK Buducnost.
                            Last edited by Antona; 14-10-18, 21:05.

                            Comment


                            • Nema potrebe za ovakvim kvalifikacijama, čak i da je 100% izvesno da će tako biti. A nije. Budućnost je i dalje favorit broj jedan za ABA ligu, ako rosteri ostanu ovakvi kao sad.

                              Comment


                              • Originally posted by blond View Post
                                Da si pratio, kao sto nisi, video bi da je cak i Alimpijeva Zvezda u 2018. godini, bez ijedne pobede na strani

                                .
                                Zvezda je dobila Real , Valensiju i Armani na strani

                                U principu se slažem da navijiči kkcz nemaju potrebu da pišu na vašoj temi ...jako malo vremena je prošlo od finala a , naravno nemamo isto mišljenje o toku finalne serije i teško ćemo se složiti i to (će) nam smeta(ti) u komunikaciji

                                Ipak , jedino mi imamo iskustvo sa ovim formatom eurolige .

                                Da skratim , ipak sam vam u gostima , ako budete igrali kao protiv Armanija , nahebali ste .Jasno je to i vama , tako da očekujem da će se to promeniti, makar u Morači

                                Comment

                                Working...
                                X