Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Ovom Armaniju treba uzeti A licencu.

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
    A dodeliti nama.

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Dosli ljubitelji kosarke, a ne kriminalna stoka sa fudbalskih tribina - sta si ocekivao?
      Varvari ljubitelji košarke i gospoda?
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Guthrie View Post
        Protiv Zvezde je bilo vise ljudi, ali jbg, bolje komsiji da crkne krava.
        Protiv nas se kao siptari naostre.
        Koje veze ima igra Buducnosti u EL sa vama trenutno?
        Ako hoces, gledaj - ako neces, nemoj.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Manje više očekivan ishod.
          Šteta što prvo poluvreme nije bilo na nivou drugog

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Varvari ljubitelji košarke i gospoda?
            Ima ih takijeh i medju njima, ka` i medju ovijema nasim "plemenima", komso.
            Svaka cast Buducnosti na prvoj utakmici u EL nakon mnogo vremena, igrali ste odlicno (ima dosta mesta za napredak) - bice zanimljivo.
            To sto je "krikticarima kisjelo grojze" - ne tice vas se. Samo napred.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Bio sam na utakmicu sa varvarima,lose je navijanje nesto nocas bilo.Odigrali su za nijasnu bolje nego protiv Zvezde i to je jedino sto je dobro,ostalo nista.Ali treba im dati podrsku,ko zna mozda Klarkovi pocnu da igraju nesto.

              Comment


              • Dobar mec, vidi se da vam je ruka drhtala...Mislim da je od danas jasno ko leti prvi..Koti je dobar igrac, ali nije za EL,ne bar za Buducnost gde treba da pravi razliku...a to ne radi ni na jednom kraju terena...Ivanovic i Popovic velika muda, bice ovo dobra skola za njih... Nikolic Zoran da ima nesto u glavi bio bi strasan centar..iq kosarkaski mu je nula...

                Mislio sma i Earl, ali vidi se da je klasa...samo problem mu je uloga..mislim da nije navikao da bude bas glavni igrac tima..Dzekson daje znake zivota...ali njemu ocigledno vise prija divljina..i sala zabava kosarka...

                Sve u svemu jbga..Milano je mnogo blji tim..jasno..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  ...Svaka cast Buducnosti na prvoj utakmici u EL nakon mnogo vremena, igrali ste odlicno (ima dosta mesta za napredak) - bice zanimljivo.
                  To sto je "krikticarima kisjelo grojze" - ne tice vas se. Samo napred.
                  @bold
                  Udaraš kontru navijačima Zvezde besmislenim izjavama koje se zasnivaju na tvojim konstrukacijama o tome šta isti misle.
                  Niti je Budućnost igrala odlično, nii je većini navijača Zvezde (na ovom forumu sigurno) drago zbog poraza Podgoričana. Ogromna većina je indiferentna.
                  Ovaj post je samo jedan u podugačkom nizu sličnih na raznim temama, gde se deklarisani forumski navijači Partizana vrlo snishodljivo ophode prema navijačima Budućnosti. Zato, ako bi analizirali određene relacije između ova tri tima na forumu, mnogo više bi trebali gledati u pravcu vaših glorifikacija tima Budućnosti, po principu "ti meni serdare, ja tebi vojvodo", nego ka nespretnom pokušaju imputiranja neke zavisti koju Zvezdaši navodno imaju prema nastupu Budućnosti u EL.

                  Međutim, ima nešto i pametno u tvom postu, nešto sa čim mogu da se složim. Budućnost će svakako igrati sve bolje kako sezona bude odmicala. Potrebno je da nađu balans između stranaca i domaćih, da se uigraju i zategnu odbranu, da se iskristališu uloge u timu koje na početku sezone nisu najsjajnije postavljene od strane struke. Ako ne bude nekih rezova i lomova, te nekih zvučnih pojačanja u drugim klubovima koji jure vrh, Budućnost ostaje favorit broj jedan za titulu u ABA. Bez obzira na loš početak sezone.

                  Comment


                  • Boli ovo, unistio nam Dzile momentum kad izbaci domacu petorku sa Dzeksonom koja je spustila razliku na 4 i grizla u odbrani a onda zamijeni onom koja je uspjela da gubi 15 razlike, i vratise 11 razlike. Kasnije opet spustamo na 5, tajm aut njihov, oni nama 3 napada zaredom setaju kroz odbranu jer ne mozemo da dogovorimo ko koga preuzima. Uglavnom smo bolji u odnosu na prosli mec, steta sto nismo do kraja ispostovali sve, al nadam se da ovo ide ka boljem.

                    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                    Comment


                    • Svaka cast momcima. Mi nismo ni Real, ni Fener........ni Partizan , nemamo ni Arenu od 20000 mjesta. Nemamo ni veliku bazu navijaca. Mi smo Buducnost Podgorica , prvak Aba lige i bas nam pucketa za neke stvari.
                      Mnogo ozbiljnije nego prije pet dana. Vidjecemo vremenom kakav ce biti Armani ove sezone. Ovo je sok veliki za ove nase momke i cijeli pocetak je pomalo sokantan jer pokusavaju da se bore sa tim, a niko do veceras nije ni minuta Evrolige u karijeri odigrao lise Dzeksona i Gorde, koji su bili epizodisti u svemu tome.Ja sam uz ekipu , bez puno nervoze i talasanja.
                      Kao sto sam rekao na pocetku , imamo taj luksuz da nismo "veliki" tim i nervoza nam nista ne treba..
                      Last edited by Nemam_ti_kad; 12-10-18, 23:33.

                      Comment


                      • Ovo kao da je Džikić lično pisao.
                        Mi smo mali, nejaki, neiskusni, borićemo se pa šta bude itd.
                        Vidim da polako filozofija vašeg trenera - underdog u svakoj utakmici - prelazi i na navijače.
                        Ali, kako je vama lakše.

                        Da, vi niste ni Real, ni Fener, ni Partizan, dodao bih - niste ni Zvezda. Nemate Arenu od 20k, ali imate renoviranu (potrošeno 4,5 miliona evra) Moraču od 6k + VIP, od čega je juče bilo 1/3 praznih stolica. Na premijeri EL, posle istorijske pobede u finalima ABA, odnosno posle 15 godina posta u najjačem evropskom košarkaškom takmičenju. Zašto Morača nije bila puna? Zašto vas nisu podržali kao protiv Zvezde pre neki dan? Zar vi niste želeli da igrate EL?

                        I da, Budućnost je u pojedinim momentima igrala bolje nego protiv Zvezde, ali treba reći da je Armani ekipa koja igra najlošiju odbranu u EL, godinama.
                        Slažem se da je bilo nervoze i treme u timu, evidentno da struka to nije uspela da ishendluje. Biće svakako bolje, ali dolaziće vam redom i bolje ekipe. Propustili ste veliku šansu da pobedite kod kuće protiv jedne od najslabijih ekipa u takmičenju. Slažem se, nije smak sveta, svakako nećete završiti takmičenje bez pobede.

                        Comment


                        • Ali kad se pogleda tabela to nije tako lose kao igra. Svega jedna pobeda daleko od top8
                          Armani nikad ne igra odbranu.Darusafaka u sledecem kolu je zicer. I to jos u gostima. Posle nje idu malo jace ekipe
                          Sramota je za posetu ali to je posledica malo skupljih karti.

                          Comment


                          • jasno je da Buducnost moze da ucestvuje u EL revijalno kao i mi u LS u fudbalu ...to je taj odnos snaga okvirno ...3-5 pobeda bice puna kapa ..i naravno ubedljivo poslednje mesto na tabeli ...

                            Comment


                            • Ih ako bude 3-5 pobjeda ja cu bit presrecan.To bi bio ozbiljan uspjeh.

                              Comment


                              • Realno jeste tako,nemam nameru uopšte da unižavam kvalitet Budućnosti ali El je prejako takmičenje,a uz sve to nemaju ni iskustva ,niti većina igrača niti trener,za koga mislim da je odličan stručnjak

                                Comment

                                Working...
                                X