Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan_PG View Post
    4-6,ako se popravimo malo
    8-10 moja procena.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Bilo je vremena da se uigraju novi igrači koji su došli u Budućnost.
      Svoljeto.
      Zvezda je promenila skoro ceo tim.
      Jednako je teško uklopiti bilo i Zvezdi igrače.
      Evo ni Cedevita baš ne uspeva.

      Comment


      • Ovaj Earl Clark mi ide opasno na zivce,ako ga vidim nedje na ulicu a ocu Podgorica je mala, svasta cu da mu kazem.Mozda cu i da ga opsujem.
        Dalje od toga bas ne bih isao medjed je ono.
        Last edited by E1_PG; 07-10-18, 21:02.

        Comment


        • Neuigranost tima je smesno opravdanje.
          Buducnost je u junu dovela zvucna pojacanja, a zvezda strance jos kasnije.
          Buducnosti zelim sve najbolje u EL, ali vam se iskreno ne pise dobro.
          Slazem se sa bratom Ivanom da je ovaj Earl no comment.
          Njegov govor tela i izraz lica to govori.
          Igru ste sami videli.
          Deluju stranci kao grupa placenika, a izolacije u EL ce vam dosta teskih poraza doneti.
          Srecno!

          Comment


          • Originally posted by blond View Post
            Mislim da ovako vise ne mozete da gurate i da sledi ili odlazak trenera ili odlazak ovih stranaca sto igraju kao da su na terenu ispred zgrade. Najbolje se vidi timska snaga da se preokrene kada ne ide, a vi iz greske u gresku jer svako mora da se oproba i ispali loptu ka kosu. Tako se ne igra i tako necete dobiti nikog u evroligi, osim one kojima se u tom trenutku bas ne igra.
            Ne smije se cekati sa rezovima koji ce sluziti za primjer. Ja sam vec rekao ko mi je prvi pik. Nije bitna evroliga, makar meni. Trenera naravno ne bih dirao jer ne volim takve egzibicije. On ima moju podrsku iz razloga jer volim kontinuitet trenera. A i ne vjerujem da bi neko prihvatio tudje selektiranu ekipu posle dva kola lige, osim ako nema prebijenoga dinara. To bi mi tek cista glupost bila.
            Last edited by Nemam_ti_kad; 07-10-18, 21:00.

            Comment


            • Originally posted by Ivan_PG View Post
              Ovaj Earl Clark mi ide opasno na zivce,ako ga vidim nedje na ulicu a ocu Podgorica je mala, svasta cu da mu kazem.Mozda cu i da ga opsujem.
              Koliko puta sam za njega procitao da je najbolji igrac lige a nije bolji ni od Danila Nikolica.. Sve suteve je uzeo iz neizgradjenih pozicija i naravno da je izmasio.

              Tezak zadatek ce biti pred Dzikicem da natera strance da saviju koljena i da napravi tim od ove grupice.. Moguce da se uvuce i luzerski mentalitet posle serije poraza u El i tek onda ce ove strance boleti uvo da se cimaju.. Samo Kraft deluje kao timski zahvalan igrac.
              Dzikic nema konce igre u svojim rukama i ja mislim da to moze da preokrene samo ako otpusti oba Klarka a mozda i Dzeksona.
              One price da ce Buducnost da raste kroz El ne piju vodu.. Kako moze da raste ekipa koju svi pune po 20+ razlike?

              Comment


              • Zaista mi nije jasno ko je od Erla Klarka ocekivao da bude nosioc igre na ovom nivou kosarke. Jedina njegova vrlina u napadu je sut , koji pritom bas i ne ume da kreira sam.Da bi njegov sut dosao do izrazaja potreban je mnogo dobar protok lopte u napadu , a ne vidim kako ce to da postigne Buducnost kad u spoljnoj liniji ima izrazite individualce. Igra ledjima prema kosu mu je uvek bila jako losa strana , sto smo videli i veceras , bar 7-8 puta mu je spustena lopta u prvom poluvremenu protiv Fajea i Simanica koji su fizicki znatno slabiji od njega i sve sto je uspeo da uradi je da iznudi jedan faul za bacanja , i to prilicno diskutabilan. Pritom je u odbrani i skoku samo solidan , nista vise od toga. Ako Buducnost misli da ostane konkurentna za titulu u Aba ligi mora sto pre da ga zameni ozbiljnim igracem na poziciji 4. Ali verovatno da zameni i jos par igraca...

                Comment


                • Mnogo, ali mnogo ste losi. Igrate divljacki, sutira kad ko hoce iz neizgradjenih pozicija, odbrana vam je smesna. Ne znam sta je Dzikic zamislio, ali ovakvi cete sluziti za sprdnju u EL.

                  Comment


                  • Jedino sto je dobro bilo je sto su navijaci i posle onakve blamaze ostali vecina da pjesmom i aplauzom podrze momke. Kakvi god da su nasi su. Ili sto bi rekao Bukovski, meni moje govno najljepse smrdi...

                    Comment


                    • Jesu li Varvari bili u Beogradu kada sem protiv Partizana u fudbalu? Idu li na gostovanja u ABA ligi?

                      Comment


                      • Ne zelim da skrecem temu , jer vjerovatno ima neki navijacki pdf, ali da odgovorim sada. U Jugoslaviji i SCG uvijek ili makar vecini puta. Od tada se rijetko srijecemo. Naravno svjesni smo da je nasa baza mala i apsolutno svjesni svoje brojnosti koja varira u zavisnosti od dosta faktora. Toliko nadam se da je odgovor ok i tu bih stavio tacku na tu temu.

                        Edit: zaboravih vezano za Aba. Par puta su ih vratili sa granice sa Srb, nije dozvoljen ulaz. I bolje sto je tako,mozda, ipak je ovo dvoranski sport.
                        Last edited by Nemam_ti_kad; 08-10-18, 17:17.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Jesu li Varvari bili u Beogradu kada sem protiv Partizana u fudbalu? Idu li na gostovanja u ABA ligi?
                          Bili su protiv Zvezde u Pioniru 2015. Isto neko 2,3 kolo bilo.

                          Comment


                          • Pitam informativno samo, ne da bih se nešto šiljio ovde i prepirao... A što se tiče vašeg kluba, nije problem u igračima, problem je u treneru. Ja razumem da ćete mu dati podršku i treba da je tako, ipak je napravio rezultat, ali videćete već. Što se srpskih klubova tiče Zvezde i Partizana, iz njihovog ugla je bolje da Džikić bude vaš trener, jer vidim da su Beogradjani jaki, ali eto da lociram problem, volim ja tako proročki da najavim kao prošle god titulu Budućnosti.

                            Fali Džikiću ono nešto, mislim da bi veću karijeru napravio u USA. To je njegovo prirodno okruženje.

                            Comment


                            • Bili su u Zagreb na zadnji plej of, al su ekspresno isto pohapseni, zbog navodnih nereda po gradu.

                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                              Comment


                              • Prvo po meni niste trebali uzeti Omica, dole ne mozete stolicu da odbranite...drugo,niste kreativni u napadu...morali ste se resiti dva od tri PG i dovesti top PG-a...tipa Rajs ili onaj mali Dzekson..ovi ostali nisu losi aline ogu da kreiraju za sebe iz losih napada...to vam je najveci problem+Dzilo kojj e to selektirao...dva pleja bez kreacije i sa sutom nedaj boze...nema trika da sirite nekog...Prosto ce vas pregaziti Milano...to je tako kako je po meni...Omic se bori ali los je za odbranu..reket ne branite..i tu se sve otvara...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X