Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
    Kad se već pominje mogući izostanak Reglanda , kakva je situacija sa Ivanovićem?
    Zoran Nikolić dolaskom Omića definitivno van 12?

    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
    Originally posted by Ganac View Post
    Šta je u suštini problem Nikoliću, ima telo za košarku ali ne pruža ono što bi trebao? BBIQ ili samo IQ?
    Mislio sam da će od njega postati zajeban centar i u napadu i u odbrani...


    Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
    Samopouzdanje, iskustvo ...uglavnom nista sto se radom i strpljenjem ne moze ispraviti. Kad nas svi pizde nesto pizde na njega , ne shvatajuci koliko su centri rijetka roba na trzistu, pogotovo domaci.
    @dekkardovo pitanje
    Znaci u svakom postu je jasno da se radi o Zoranu i dodje covek i postavi takvo glupo pitanje.

    Igrace Nikolic, ako Zvezda igra sa 3 centra moze i Buducnost.
    Last edited by blond; 06-10-18, 15:29.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Bojim se da ima isti taj virus ko i Ragland

      Comment


      • Pisalo se o Nikoliću i niskom BBIQ pa nisam bio siguran o kome se radi.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • http://www.vijesti.me/sport/za-podgo...roligi-1007141

          Comment


          • Originally posted by MrTwister View Post
            Bojim se da ima isti taj virus ko i Ragland
            Nisu valjda stipendije [emoji3]

            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment



            • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Samo zivo, sadaaa imaaaaam jednu gorku uspomenuu i ranu staruuu...

                https://youtu.be/pzkgrXFyzHk

                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                Comment


                • Jel neko u hali?

                  Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Ubrzo detaljnije

                    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                    Comment


                    • sta se ovo peva na pocetku.... himna?

                      Comment


                      • Cestitke navijacima Zvezde.
                        Sad sam sa utakmice. Bolan ali "odlican" poraz koji je pokazao sve boljke ovog tima. Pojedini forumasi cije misljenje cijenim su vec pricali o tome. Mislim prije svega na Dzeksona. Moram da ga izdvojim jednostavno kad on igra u mom timu nije mi svejedno. Osjecam neku knedlu u grlu.
                        Zasto " odlican" poraz? Pa da ovu sramotu sto prije resavamo. Zvijezda nas nije dobijala u Pg ni kad smo igrali sa Otasevicem a kamoli vodila 20 razlike.
                        Sve ono sto smo bili prosle sezone vise nismo. Ekipa-tim. Poremecena je struktura a odgovornosti nisu podijeljenje.
                        Kasnije mozemo o detaljima, samo jos jednom da cestitam zvezdasima.

                        Comment


                        • Odigrali smo nocas gore nego u superkupu,to nije malo dostignuce.Sut ocajan,nikakve smislene akcije tu nije bilo ko da ih je neko sa ulice pokupio.Poraz protiv Armanija je neminovan samo se bojim neceg goreg od ovoga nocas,ako budemo ponovili ovu igru svasta se moze desit ni onaj Montepaski nije daleko da nam se ponovi.
                          Sa druge strane Zvezda osjetno bolja nego prosle godine,smirena igra bez nekih vecih gresaka.Svidjju mi njihova pojacanja bas,Regland,Perperoglu,Ojo predobri.
                          Realno mi smo trebali ovo da izgubimo 30 razlike da Zvezda nije smanjila gas,sprdali su se zadnjih 5 minuta.
                          Last edited by E1_PG; 07-10-18, 20:44.

                          Comment


                          • Mislim da ovako vise ne mozete da gurate i da sledi ili odlazak trenera ili odlazak ovih stranaca sto igraju kao da su na terenu ispred zgrade. Najbolje se vidi timska snaga da se preokrene kada ne ide, a vi iz greske u gresku jer svako mora da se oproba i ispali loptu ka kosu. Tako se ne igra i tako necete dobiti nikog u evroligi, osim one kojima se u tom trenutku bas ne igra.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Sme li neko da licitira koliko ćete imati pobeda u EL?
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Sme li neko da licitira koliko ćete imati pobeda u EL?
                                4-6,ako se popravimo malo

                                Comment

                                Working...
                                X