Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by StefanPG View Post
    Galerija rasprodata, ostalo malo karata ispod galerije i coskovi. Oko 5 -5 i po hiljada ce biti. Idemo da se trese galerijaaaaa!

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kad se pokupe sminkice,koliko je meni bilo jadno ono navijanje protiv Zvezde u finalu Aba lige,to se ne moze uporedit sa onom atmosferom u Moraci sa kraja devedesetih.

    Comment


    • Galerija je spas, ono sto sam protiv Krke vidio sve ljudi koji su nekad isli ili normalni ljudi koji umiju zvizdat protivniku. Ako Varvari uspiju a nadam se da hoce, vrlo lako mogu animirati cijelu tribinu, a gore je jako akusticno, to moze izgledat jako lijepo ove sezone. Ovi dolje mi nisu interesantni i nek slobodno kuckaju u telefone ko ih sisa. Sjever cio mora ustati!

      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by Ivan_PG View Post
        Kad se pokupe sminkice,koliko je meni bilo jadno ono navijanje protiv Zvezde u finalu Aba lige,to se ne moze uporedit sa onom atmosferom u Moraci sa kraja devedesetih.
        Ne bih se slozio Ivane. Bio sam tada kao tinejdzer a sada vec odrastao ....mnogo bolja atmosfera je bila sada. Vise od pola sale je prestojalo cijelo polufinale i finale....Po meni je to veliki pomak bio. Mozda tvoj osjecaj je drugaciji ...

        Comment


        • Ja bih volio da bude ove sezone luda atmosfera,ali sam nesto skeptican.Varvari nece izdat sigurno ali ovim ostalim ne vjerujem nista.To sto znam ljudi da je kupilo karte je boze sacuvaj.
          Ali nisam ja vidovita Zorka,ko zna mozda bude dobro to.
          Samo da se ne razidju poslije dva poraza u EL,a znajuci nas mentalitet lako bi se moglo desit.
          Last edited by E1_PG; 05-10-18, 14:39.

          Comment


          • Pa i ja imam neki slican osjecaj...najvise zbog cijena karata koje su bile, mada mislim da ce ok biti.

            Vidjecemo. Uglavnom idemo utakmicu po utakmicu. Dolazi prvo Zvijezda, dobrano pojacana, koja nas je unistila na super kupu. Imaju Reglanda kome kvalitetni i gabaritni centri bukvalno krce put do kosa. Od njega sve krece tako da ocekujem najveci pritisak na njemu. Mi moramo drzati agresiju i fokus cijelu utakmicu bez obzira na izmjene igraca. Prilika da ekipa podigne stepen angazovanja na maksimum i da ga ne spusta do kraja sezone, sto je naravno nemoguce...
            Last edited by Nemam_ti_kad; 05-10-18, 14:45.

            Comment


            • Ja iskreno ne ocekujem pobjedu.Zvezda mi mnogo uigranije djeluje,mislim da su jos uvijek dosta ispred nas.Neka bude i neki tijesni poraz,ja sam zadovoljan.
              Earl Clark tj,njegova kurcobolja je veliki problem,covjek izigrava nekakvu velicinu ka da je ne znam kakvu karijeru napravio.Kako bi ga tukao rado cisto preventivno.
              Last edited by E1_PG; 05-10-18, 14:56.

              Comment


              • Igrao u Lakersima, dovoljno

                Comment


                • Earl Clark je po meni najbolji igrac lige.
                  Zverka je on koja itekako zna kosarku.
                  Nije za dz odigrao skoro 300 meceva u NBA.
                  Buducnost veliki favorit, koliko god bezali od toga.

                  Comment


                  • Joe Ragland je pod temperaturom od Ulma, nije trenirao uopste,putuje ali pitanje da li ce igrati i kako ce igrati ako bude uspeo da se oporavi.

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Joe Ragland je pod temperaturom od Ulma, nije trenirao uopste,putuje ali pitanje da li ce igrati i kako ce igrati ako bude uspeo da se oporavi.
                      Tu je Filip. Cemu frka?

                      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Tu je Filip. Cemu frka?

                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                        Jeste trolovanje, ali me slatko nasmeja.
                        Last edited by kronostime; 05-10-18, 18:59.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Tu je Filip. Cemu frka?

                          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                          Možda ovo i ne ispadne tako loše. Rešićemo dilemu kako izgledamo bez Reglanda u fazi kad to ne košta puno



                          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Obraza kapi nemate majke mi

                            Comment


                            • Originally posted by StefanPG View Post
                              Galerija je spas, ono sto sam protiv Krke vidio sve ljudi koji su nekad isli ili normalni ljudi koji umiju zvizdat protivniku. Ako Varvari uspiju a nadam se da hoce, vrlo lako mogu animirati cijelu tribinu, a gore je jako akusticno, to moze izgledat jako lijepo ove sezone. Ovi dolje mi nisu interesantni i nek slobodno kuckaju u telefone ko ih sisa. Sjever cio mora ustati!

                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                              Za' mi je sto ne uzeh kartu za gore na galeriju.
                              Last edited by Nemam_ti_kad; 05-10-18, 20:13.

                              Comment


                              • Originally posted by Guthrie View Post
                                Earl Clark je po meni najbolji igrac lige.
                                Zverka je on koja itekako zna kosarku.
                                Nije za dz odigrao skoro 300 meceva u NBA.
                                Buducnost veliki favorit, koliko god bezali od toga.
                                Poslednja sezona u kojoj je Clark imao neku minutazu je 2012. u Lejkersima , nakon toga je proveo najbolje igracke godine potucajuci se izmedju Kine i razvojne lige. Sto se tice evropske kosarke ozbiljno je zaglavljen izmedju pozicija 4 i 5. Za 5. nema ama bas nikakvu unutrasnju igru , a za 4. nije dovoljno brz. Posle bivseg igraca Dzeksona ovo je najlosija kupovina za Buducnost. Ako sa ovim igracima Buducnost doceka zavrsnicu sezone daleko je od velikog favorita.

                                Comment

                                Working...
                                X