Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
    Ja ne bih ima nista protiv ni da smo izgubili. Na porazima se gradi pravo zajednistvo. Mislim da smo od svih aba ligasa u najgoroj poziciji sto se tice priprema. Prozori nas sjebase. 5 cg i 1 fra reprezentativac nisu tu narednih deset i kusur dana. Neki su vec u pg sa reprezentacijom. Vrlo delikatna situacija.
    Tek ce biti frke kad krene El,jako jeben raspored,putovanja,povrede,umor. . .

    Comment


    • Malo se lošije vidi, ali to vam je što vam je...



      Comment


      • Comment


        • Pobjeda protiv Novgoroda 84-80. Nama nisu igrali reprezentativci, Nizni ne znam u kojem je sastavu bio. Na livescore sam pratio, vodili smo cijelu utakmicu od 2 do 12 razlike. Obicno je bila razlika oko 6 poena.

          Edit: Budućnost VOLI

          Gordić 18
          Clark 15
          Craft 11
          Ilić 9
          Clarke 8
          Z. Nikolić 7
          Se. Šehović 6
          D. Nikolić 5
          Bojić 3
          Kočić 2
          Last edited by Nemam_ti_kad; 10-09-18, 22:14.

          Comment


          • koji Klark je koji?

            Comment


            • Clark je cetvorka.

              Comment


              • Oba su forwards

                Comment


                • A dobro, ovaj je 3, a moze na 4 u small ball varijanti.

                  Comment


                  • Ova sezona ce bit super izgleda,nece nam moc niko nista sto se tice Aba lige.U EL sigurno 10+ pobjeda.Zadovoljan sam.

                    Comment


                    • Kako to?
                      Pa Bokan kaze da su Zvezda i Cedevita prvi favoriti, a Buducnost tek treci zbog budzeta...

                      Comment


                      • Originally posted by Guthrie View Post
                        Kako to?
                        Pa Bokan kaze da su Zvezda i Cedevita prvi favoriti, a Buducnost tek treci zbog budzeta...
                        Pusti ti Bokana znam ja malo bolje kosarku nego on.

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_PG View Post
                          Pusti ti Bokana znam ja malo bolje kosarku nego on.
                          Naravno, slazem se.
                          Samo, favorit je uvek onaj ko ima najveci budzet, zar ne?

                          Comment


                          • Originally posted by Guthrie View Post
                            Naravno, slazem se.
                            Samo, favorit je uvek onaj ko ima najveci budzet, zar ne?
                            Ne znam kako stojimo sa budzetom u odnosu na vas ali mislim da imamo bolji igracki kadar i boljeg trenera.Jos ako centra dovedemo,pffff ni top 8 nam nije nedostizan.

                            Comment


                            • Dve reči - Aleksandar Džikić.

                              On je trener koji je i prošle godine poništio budžete i osvojio ABA kada je razlika u ulaganju novca između Cedevite, Zvezde i Budućnosti bila još veća. Zbog pojačanja i Džileta navijači Budućnosti grade optimizam i ove godine.
                              E sad, Bokan je čovek finansija, on veruje samo u moć novca, zato su po njemu Cedevita i Zvezda favoriti.

                              Ali ima ona Njegoševa - boj ne bije svijetlo oružje...

                              Comment


                              • Pa to ocigledno vi crnogorci samo mislite da imate manji budzet od nas, kao i tegijevi svedoci, a imamo jedan sjajan primer svedoka tik iznad mene.

                                Comment

                                Working...
                                X