Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Postoji univerzalni recept za igranje EL ako imaš slabiji roster, naročito kod kuće... u kost, u meso, borba bre. Što bi Dule rekao - igrajte oštro, neće ništa da sviraju...

    To pravilo važi najviše na početku takmičenja i kada igraš protiv ekipe koja ima dosta stranaca. Kada osete tvrdo neće se mnogo angažovati. Što bi se Amer lomio po Pioniru ili Morači za jednu pišljivu pobedu rizikujući da ga neko polomi u kontri, razbije glavu ili rebra u bloku, izvrne zglob posle šuta sa distance naskačući na namerno postavljene noge protivnika. Tu je i čuveni sindikat koji osnuju čim ih ima više u ekipi gde se čuvaju i rade jedan za drugog.
    Uostalom, Džile sve to zna, videćete kako će to izgledati.
    Last edited by bounty hunter; 20-08-18, 22:04.

    Comment


    • Tatanka je tu,bice nekih losih vijesti.

      Comment


      • Originally posted by Ivan_pg View Post
        Tatanka je tu,bice nekih losih vijesti.
        Jedina losa vijest je da sam bio u pravu za sad za razliku od Sofra i ekipe
        Bas nemam novosti sem da je ona slika sa godisnjim kartama prava i da se nece mijenjati cifre. Bice na rate preko NLB i hipotekarne banke.
        A i Dzile je fino rekao ali to izgleda da niko nije shvatio. Ne dovodi se niko dok ne vide eventualno gdje skripi..

        Comment


        • A konacno i ova hipotekarna banka da mi donese neku srecu

          Comment


          • https://www.youtube.com/watch?v=L2FbPBvPvyE

            Svjezi prilog iz Morace.

            Comment


            • Zalgiris zainteresovan za Ivanovica.

              Comment


              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                Zalgiris zainteresovan za Ivanovica.
                steta bi bila da ga prodate sada kad je tek poceo da igra kako treba ...

                Comment


                • Originally posted by darko pancev View Post
                  steta bi bila da ga prodate sada kad je tek poceo da igra kako treba ...
                  Ne znam nisam pametan sto tu uradit,ipak bih ga ostavio pa da vidimo sto ce bit ove godine.Valjace mu tih 30 utakmica EL ako bude imao minutazu solidnu.Kako su samo neki Zvezdini igraci napredovali kroz EL do neprepoznatljivosti.

                  Comment


                  • Imate 3 plejmejkera koji su svi zedni minutaze: Aron, Gordic i Ivanovic. A nema minuta za sve. Taj treci treba biti neki igrac slabijeg kalibra od Ivanovica koji ce biti zadovoljan bilo kojom minutazom, ili imati nekog komba da uskace kao treci po potrebi.

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Imate 3 plejmejkera koji su svi zedni minutaze: Aron, Gordic i Ivanovic. A nema minuta za sve. Taj treci treba biti neki igrac slabijeg kalibra od Ivanovica koji ce biti zadovoljan bilo kojom minutazom, ili imati nekog komba da uskace kao treci po potrebi.
                      Nerijetko smo prosle sezone igrali sa dva pleja. Ocekujem slican slucaj. Craft je igrac zadatka, za sada i pored dobre reputacije,nepoznanica.

                      Comment


                      • Da, Džile i kod nas voleo često da igra sa 2 pleja na terenu.
                        Evo samo minutaža iz ABA finala:
                        - Gordić 32 minuta
                        - Ivanović 25 minuta
                        Skoro pola utakmice su u proseku igrali zajedno.

                        Comment


                        • Pa to je to , samo sto je sada veci broj , tezih meceva, pa ce im biti potrebna pomoc itekako. Uostalom sva trojica su do prije par mjeseci mogla samo da sanjaju i 10min u EL. Svakako, da sto god klub i igrac odluce , ja postujem.

                          Comment


                          • Наравно да има места (минута) за сва 3 играча на позицији плеја и наравно да ће Џикић да игра доста са двојицом у игри истовремено.

                            Comment


                            • Pojavila se vest kako Žalgiris želi platiiti poprilično papreno obeštećenje i povesti Ivanovića za Kaunas.
                              Jel zna neko nešto o ovome.
                              Mene vest dobrano iznenadila i mislim da je to samo sanak pusti i da sjajni plej ne mrda iz Podgorice.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • E sad ne znam za to "papreno obestecenje" koliko je istina. Sve je danas trziste, sve je pijaca. Dzoni je dobio fine pare kod nas, za nase uslove. Tu je u svoju kucu, zna tim u prste, jedan od kljuceva tima je kod njega. Sa druge strane tamo bi imao priliku da radi sa Sarasom...ali bi bio novi u tome, pitanje koliko bi minuta dobio, kako bi se uklopio i koliko bi zaradio tamo. Neka sve izvagaju i vide. To je vec za analizu a ja nemam sve informacije da bih mogao detalnjije izanalizirati.

                                Comment

                                Working...
                                X