Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja bih se slozio sa ovim da je Dzile opasnost po Buducnost. Dzile pravi dobre rezultate sa autsajderima, ali onog momenta kad mu das dobru ekipu kojoj je nametnut neki imeprativ rezultata, a osvajanje ABA lige ce biti obaveza, on puca polako. Imao je on takvih rezultata i u proslosti, na kraju krajeva i protiv Mornara kada je kao apsolutni favorit izgubio domacu titulu. Drugo, nije isto EL i EC, ali me ne bi cudilo da Buducnost u EL odigra pristojnu sezonu, upravo zbog pozicije autsajdera i da se prilicno istrosi za preostala takmnicenja. Sam tim koji imaju je dobar, solidno popunjen pristojnim strancima, mada je nikada nisam volio Dzeksona, a i pitanje mi je cemu ovaj Kraft pored pristojne bekovske linije i nadam se da Danguba nece popustiti pritisku i da ce ostati kod nas u KKCZ 😁

    Comment


    • Originally posted by Erik Kartmen View Post
      Ja bih se slozio sa ovim da je Dzile opasnost po Buducnost. Dzile pravi dobre rezultate sa autsajderima, ali onog momenta kad mu das dobru ekipu kojoj je nametnut neki imeprativ rezultata, a osvajanje ABA lige ce biti obaveza, on puca polako. Imao je on takvih rezultata i u proslosti, na kraju krajeva i protiv Mornara kada je kao apsolutni favorit izgubio domacu titulu. Drugo, nije isto EL i EC, ali me ne bi cudilo da Buducnost u EL odigra pristojnu sezonu, upravo zbog pozicije autsajdera i da se prilicno istrosi za preostala takmnicenja. Sam tim koji imaju je dobar, solidno popunjen pristojnim strancima, mada je nikada nisam volio Dzeksona, a i pitanje mi je cemu ovaj Kraft pored pristojne bekovske linije i
      Pa sigurno nece podleci pritisku ali nazalost nece ni kod nas ostati, kako sada stoje stvari. Apsolutno je koncentrisan na odlazak u inostranstvo.

      Comment


      • Momci koliko je ovo realno? Izbaci ovo jean tip na nas forum

        Comment


        • Originally posted by StefanPG View Post
          Momci koliko je ovo realno? Izbaci ovo jean tip na nas forum

          Ako vam je prosek plata 700-800 evra onda i nije mnogo 300 evra sezonska, ali ako je prossek 500 evra onda je to mnogo.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by StefanPG View Post
            Momci koliko je ovo realno? Izbaci ovo jean tip na nas forum

            Pa to su otprilike bile cene sezonskih za kkcz.

            Tribine oko 20000 , Parter 25000 , Bela loža 35000 i Loža oko 50000 .

            Sedišta oko terena su bila najskuplja ...nisam siguran ali mislim oko 100000


            Malo sam pomešao cene u predprodaji iz juna meseca i regularne cene u septembru ali evo cena iz juna

            TRIBINE A, B, C i D, - 16.000 dinara
            PARTER B i PARTER 4, - 26.000 dinara
            PLAVA LOŽA, - 46.000 dinara
            BELA LOŽA, 36.000 dinara
            LOŽA, - 56.000 dinara
            COURT SEAT - 206.000 dinara
            COURT SEAT (2.red) – 156.000 dinara

            A ovo su bile cene u septembru

            TRIBINE A, B, C i D, - 21.000 dinara
            PARTER B i PARTER 4, - 34.000 dinara
            PLAVA LOŽA, - 60.000 dinara
            BELA LOŽA, - 47.000 dinara
            LOŽA, - 73.000 dinara
            COURT SEAT - 268.000 dinara
            COURT SEAT (2.red) – 203.000 dinara



            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
            Last edited by Samo Zvezda; 10-08-18, 15:13.

            Comment


            • Sad procitah na cdm forum da je Dangubic u Pg,i da do ponedeljka treba da se odluci o potpisu,zavisi od njegovog fizickog stanja.

              Comment


              • Nema on sto da se odluci. On se odlucio cim je dosao. Klub odlucuje.

                edit: ako je ta info uopste tacna.
                Last edited by Nemam_ti_kad; 14-08-18, 14:38.

                Comment


                • 4f8fa2f4f1c482ec60e8392de03dddde.jpg

                  Koti i Aron, dobrodošli!

                  Comment


                  • "Budućnost neće nikoga da toleriše, ni od zaposlenih, ni od igrača. Potreban nam je kontinuitet, vodićemo računa da pokažemo da ovo nije naduvani balon koji će nakon jedne sezone pući. Želimo kontinuitet, da Budućnost ima košarkaške visine koje je ostvarila ove godine. Igrači, bez obzira na ugovore, biće tu samo ako mogu da daju ono što se traži od njih, jer su svi dobili koliko su tražili. Sada nam je potreban porast angažovanja i profesionalizma. U suprotnom, Upravni odbor, sportski direktor i šef stručnog nikoga neće tolerisati, jer moramo da budemo spremni za najtežu sezonu u istoriji kluba”, kazao je Bokan.

                    Na predstavljanju tima za najizazovniju sezonu u istoriji kluba, predsjednik Dragan Bokan je rekao da Budućnost Voli u istorijsku sezonu ulazi sa mnogo većim ambicijama nego prethodnih, ali je epitet favorita u ABA ligi prepustio drugima.

                    „Ne prebacujemo pritisak na druge ili pokušavamo da sebe rasteretimo, ali i ove godine dajemo prednost Crvenoj zvezdi i Cedeviti u ABA ligi. Ali, mi ćemo biti mnogo jači i mnogo više konkurentni nego prošle sezone, u kojoj nas je timski rad doveo do toga da budemo član Evrolige. Zvezda i Cedevita imaju veći budžet nego Budućnost, a tu su i Partizan, Olimpija i Mornar. ABA liga nam je prioritet, ali nikome od 15 timova u Evroligi nećemo lako dati bodove”, rekao je Bokan.

                    Budućnost, Podgorica i Crna Gora su radili sve da ispunimo uslove da Evroliga nesmetano počne 11. oktobra protiv Armanija. Šef za kontrolu uslova Evrolige će biti prisutan 30. septembra na utakmici protiv Krke, a siguran sam da će to tada biti završen svaki kvadrat, i to ne samo po uslovima koje je postavila Evroliga, već i više od toga. Otklonićemo još puno toga što je oronulo za 38 godina otkada je dvorana otvorena. Kompletna oprema je tu i sve će biti montirano za 20-ak dana, tako da će ekipa početi sa treninzima u „Morači” 10. ili 11. septembra”.

                    Bokan je napomenuo i da je bilo mnogo promjena u organizaciji kluba.

                    „Utrostručili smo broj zaposlenih, jer smo dobili jasne signale Evrolige da klub mora da funkcionipe kao ozbiljno privredno društvo. Njima je mnogo bitnije kako će klub funkcionisati organizaciono, nego kako igrački izgledati”.

                    Comment


                    • Realno prica,i dalje smo treci favorit za Aba ligu.Dobro je to sto nismo mnogo digli nos,treba bit skroman i radit pa sto bude.

                      Comment


                      • Dzikic u metu:

                        Prvo hoću da vidim kako funkcionišemo. Vrlo rano smo se odlučili za ljude koje smo uzeli, jer sva četvorica imaju veliku ambiciju da dokažu da im je mjesto ovdje gdje smo mi sad. Ako bude potrebe, reagovaćemo na tržištu, jer klub nema luksuz da kreditira igrače, sve mora da se zaradi i da se koristi na terenu. Da li je to teško za igrače? Jeste. Da li je novo? Jeste. Ali, hajde da vidimo jesu li ili nisu”.

                        http://www.kkbuducnost.me/clanak304
                        Last edited by Nemam_ti_kad; 15-08-18, 21:11.

                        Comment


                        • Ko je pratio od vas juniorsku ligu Srbije, neka baci rijec dvije za Igora Drobnjaka iz Mege. Gledao sam ga nekoliko puta ne dovoljno da bih imao neko iskristalisano misljenje o njemu kao prospektu. Vidim da se vratio kuci.

                          Vidim da je vec narastao na 1.92 , sto je ok. Nisam pristalica midzet pg.
                          Last edited by Nemam_ti_kad; 16-08-18, 16:42.

                          Comment


                          • Ima l` koja sveza fotka iz Morace?
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Do 10.09. je planirano da sve bude gotovo i da ekipa pocne da trenira u sali. Slike nemam. Nece to biti nista spektakularno. Jedna nova tribina, koja stvarno fino izgleda uzivo i novo osvetljenje. Ostalo je samo sminka, krecenje, parket .....

                              Comment


                              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                                Do 10.09. je planirano da sve bude gotovo i da ekipa pocne da trenira u sali. Slike nemam. Nece to biti nista spektakularno. Jedna nova tribina, koja stvarno fino izgleda uzivo i novo osvetljenje. Ostalo je samo sminka, krecenje, parket .....
                                Samo da dopunim kolegu, u stvari dvije nove tribine, ova jedna je skoro gotova, a jedna će biti ispod novinarskog balkona, ali koliko znam ona će biti montažna pa će brzo biti stavljena u funkciju. Trenutno se parket hobluje iz sve snage...

                                Comment

                                Working...
                                X