Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Procitah da se pustaju u prodaju sezonske 15 og,znaju li se te cijene vise majka mu stara.Oce li se moc za 150 eura sto nabavit?

    Comment


    • Bokan izjavio danas da sigurno dolazi jos 1 igrac a najvjerovatnije 2.Taj sto sigurno dolazi je izgleda Dangubic koji sjutra treba da potpise(prica se) ali Bokan ga nije spomenuo.
      Last edited by E1_PG; 07-08-18, 21:56.

      Comment


      • Zamisli tog Dangubića šta je njemu u glavi da tripuje da će karijeru da gradi u Podgorici.

        Ja sam poreklom sa Cetinja, opština Budva, ali nemoj da se sprdamo ljudi.

        Volim vas sve zemljaci moji.

        Comment


        • A gde će?
          EL jedino može u Budućnosti da igra.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Zamisli tog Dangubića šta je njemu u glavi da tripuje da će karijeru da gradi u Podgorici.

            Ja sam poreklom sa Cetinja, opština Budva, ali nemoj da se sprdamo ljudi.

            Volim vas sve zemljaci moji.
            Igra covek evroligu, naravno da mu je to bolji klub za dokazivanje od ovosezonske Zvezde.

            Poslednji red ti je skroz nepotreban, nije ti ovo tema za caskanje (ima takvih tema na forumu koliko hoces).
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Zamisli tog Dangubića šta je njemu u glavi da tripuje da će karijeru da gradi u Podgorici.

              Ja sam poreklom sa Cetinja, opština Budva, ali nemoj da se sprdamo ljudi.

              Volim vas sve zemljaci moji.
              Kako mislis Cetinje-opstina Budva.Ne moze na dvije stolice da se sjedi,definisi se.

              Comment


              • Cetinjani isto ne pišu ekavicom no aj, ionako nema smisla sto god je htio da napise momak

                Comment


                • A dobro mozda mu je otac ili djed sa Cetinja(ili Budve),to je napomenuo da njegov post ne bi shvatili kao zlonamjeran.
                  Dobar je Brajkula momak,i navija za Juventus sto je isto bitno naglasit.Samo dobri ljudi navijaju za Juve.
                  Last edited by E1_PG; 07-08-18, 22:02.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_pg View Post
                    Kako mislis Cetinje-opstina Budva.Ne moze na dvije stolice da se sjedi,definisi se.
                    Mislio sam podno Lovćena, blizu je Cetinje. Svrati do mojih, Martinovići, dobri ljudi. Kad kreneš u Budvu, namotaš desno pa polako.

                    Inače sve dobri ljudi moji Đetići, bio sam ovo leto već jednom sedam dana, dolazim za pet opet dole da rokamo.

                    Mnogo vas volim bez obzira na ekavicu i ijekavicu.
                    Last edited by Brajkula; 07-08-18, 22:05.

                    Comment


                    • A ti si nedje iz Brajica,fino je tamo.

                      Comment


                      • Nemoj me guziti bre.

                        https://www.google.rs/maps/place/Mar...8gEwAHoECAIQAQ

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Ovo ti je kod Plava,ti si mislio na Martinovice kod Brajica znam ja dje je to.

                          Comment


                          • Nije valjda da sam omašio

                            Na Martinoviće magistrala ona od PG do Budve, posle Cetinja. Tu su i Brajovići.

                            Kako da ne znaš gde je to, možda smo i rod rođeni

                            Comment


                            • Dobro ovo ide

                              Comment


                              • Imate verovatno novo SF krilo...koji zna i crnogorski da prica
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X