Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A ne znam vise samo da se ne obrukaju u EL,samo da ostvare tih 15-16 pobjeda i to ce bit super.

    Comment


    • Originally posted by Ivan_pg View Post
      Bice ova sezona paklena,gorice forum.Kronos ga nece zaspivat od posla.
      Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
      Dobar! Nece ga zaspijevati od posla.
      Moracu da trazim i neku avetinju u mod tim - da hebe oca.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by Ivan_pg View Post
        A ne znam vise samo da se ne obrukaju u EL,samo da ostvare tih 15-16 pobjeda i to ce bit super.
        12 pobeda bi bilo blamiranje?
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Originally posted by Ventspils View Post
          12 pobeda bi bilo blamiranje?
          A ne bi bas blamiranje ali tuzan bih bio.

          Comment


          • Gde tuzan, 10+ pobeda je veliki uspeh za bilo koju ekipu sa ovih prostora. Vi ste na dnu evrolige sto se kvaliteta tice.
            Nije sve u pobedama, ima nesto i u utisku. Ako ostvarite 9 pobeda i 9 meceva na jednu-dve lopte imali ste dobru kampanju, samo niste imali srece.

            Takodje, bitno je kada su pobede ostvarene, da li protiv ekipa koje i same vise nemaju sanse za plasman dalje.
            Last edited by blond; 03-08-18, 22:20.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Ako igrate EL samo da se ne bi blamirali, onda nemojte ni počinjati
              15-16 pobeda je nerealno za prvu sezonu i tim koji je napravljen neposredno pred početak iste. Postavite malo niže lestvicu da ne bude žestokog razočarenja tokom sezone.
              Gledajući vaš tim baš upada u oči potreba za još jednim centrom, ne mogu da verujem da ste zatvorili roster, već očekujem još jedan potpis na C krajem avgusta/početkom septembra. I da, Džile mi ne uliva poverenje kada je vođenje EL ekipe u pitanju, mislim da je to za njega preveliki zalogaj. No, da sačekamo pa da vidimo.

              Comment


              • Originally posted by Ventspils View Post
                Gde tuzan, 10+ pobeda je veliki uspeh za bilo koju ekipu sa ovih prostora. Vi ste na dnu evrolige sto se kvaliteta tice.
                Nije sve u pobedama, ima nesto i u utisku. Ako ostvarite 9 pobeda i 9 meceva na jednu-dve lopte imali ste dobru kampanju, samo niste imali srece.

                Takodje, bitno je kada su pobede ostvarene, da li protiv ekipa koje i same vise nemaju sanse za plasman dalje.
                Salim se ja moze i 10 pobjeda,bitnije je da se osvoji ta Aba liga a za El samo da se ne obrukamo,da se ne izviljavaju nad nama.

                Comment


                • Ivane , ako mislis da mozemo da budemo egal sa svima iz EL, onda se varas. Mozda bude nekih pobjeda , mozda dobijemo i nekog od velikana, ali racunaj da ce se isto tako i izivljavati na nama. To nije razlog da klones. To su nasi momci, nas klub. Jedno veliko iskustvo i privilegija i prilika za unapredjenje. Veliki plus za popularizaciju kosarke i kluba. Sto se tice ABA, tu ce vec biti pravo ludilo. Bice pakleno i zanimljivo. Za sada rekao bih bez izrazenog favorita.
                  Last edited by Nemam_ti_kad; 05-08-18, 00:08.

                  Comment


                  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                    Ivane , ako mislis da mozemo da budemo egal sa svima iz EL, onda se varas. Mozda bude nekih pobjeda , mozda dobijemo i nekog od velikana, ali racunaj da ce se isto tako i izivljavati na nama. To nije razlog da klones. To su nasi momci, nas klub. Jedno veliko iskustvo i privilegija. Veliki plus za popularizaciju kosarke i kluba. Sto se tice ABA, tu ce vec biti pravo ludilo. Bice pakleno i zanimljivo. Za sada rekao bih bez izrazenog favorita.
                    A mozemo u Moraci sa vecinom,na strani mrka kapa.Ali ako odbranimo Aba ligu sve cu im oprostit kako god da bude.

                    Comment


                    • Nemamo im sto oprostiti ni zamjeriti sto god da bude. Nikad nismo ulazili u Aba kao neki favoriti, uvijek su to bili bg blizanci. Pitanje je i kako cemo se izboriti sa tim stavom, da kao iznenadni sampioni svakako imamo obavezu da branimo tron. Tu nema nikakvih garancija. Da se uzdamo u se i u svoje kljuse. To je najbolji lijek. Ka i do sad. Gledamo u svoje dvoriste. Posibamo se sa svima pa sto bude. Uostalom, mi nismo navikli na trofeje pa sa te strane nismo razmazeni.
                      Last edited by Nemam_ti_kad; 05-08-18, 00:19.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan_pg View Post
                        A mozemo u Moraci sa vecinom,na strani mrka kapa.Ali ako odbranimo Aba ligu sve cu im oprostit kako god da bude.
                        U gostima mislim da nigde nećete uzeti pobedu,kuci vec protiv slabijih imate čemu da se nadate. . Moja prognoza 6 pobeda!

                        Comment


                        • To se Ico ne zna nikada, tek kada krene ringišpil, kada veliki krenu sa balansiranjem, može da se vidi a i tada teško da i će biti neke pobede u gostima, lopta je okrugla, dan odličan, dan loš...
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Nekada se više dobije iz poraza nego iz pobede.
                            Najbitnije za Futuru su jake utakmice sa najboljim evropskim timovima i da svaku od 30 utakmica shvate najozbiljnije za individualno i timsko napredovanje.

                            Nije sramota biti i poslednji ako ćeš na kraju sezone napraviti napredak kao klub i kao tim.

                            Pritisak rezultata u EL ne sme postojati, samo pritisak napretka.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              To se Ico ne zna nikada, tek kada krene ringišpil, kada veliki krenu sa balansiranjem, može da se vidi a i tada teško da i će biti neke pobede u gostima, lopta je okrugla, dan odličan, dan loš...
                              Sve je to ok,ali si nov,vecina igrača nema iskustvo,ritam paklen,nemas respekt kod sudija. .itd itd a po kvalitetu si u poslednja 4 svakako

                              Comment


                              • Originally posted by Ica View Post
                                Sve je to ok,ali si nov,vecina igrača nema iskustvo,ritam paklen,nemas respekt kod sudija. .itd itd a po kvalitetu si u poslednja 4 svakako
                                Ico, nema potrebe da trolujes sa tim da su "u kvalitetu medju poslednjih 4" - videcemo kad pocnu utakmice koliko je ko sklopio tim za taj trenutak.
                                Ovako, tvoje "kiselo grozdje" je stvarno kontraproduktivno - sve najbolje Buducnosti u EL kao predstavniku i pobedniku ove ABA lige.
                                Zasluzili su to na terenu, i to treba ispostovati.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X