Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa Danga je i prethodni prelazak imao iz jednog u drugi ABA tim koji igra EL.

    Comment


    • Ako to uradi onda je gluplji nego sto sam mislio. I on i njegov agent

      Comment


      • Originally posted by NateHuffman View Post
        Ako to uradi onda je gluplji nego sto sam mislio. I on i njegov agent
        Bas me zanima zasto bi bio glup ako iz Zvezde predje u Buducnost?
        Odlazi za vece pare iz EC tima u EL
        Last edited by Antona; 03-08-18, 17:24.

        Comment


        • Originally posted by NateHuffman
          zato sto niko iz mancestera nije presao u lester da bi igrao ligu samipona!
          Ne omalovazavaj Buducnost,ima nas koji pamtimo duze od 5 godina.

          Comment


          • Originally posted by Cooper View Post
            Pa Danga je i prethodni prelazak imao iz jednog u drugi ABA tim koji igra EL.
            Kako to mislis, on je dosao iz Mege u Zvezdu.

            Comment


            • Za Dangu je najbolja Buducnost opcija..ako ostane u CZ..to je bilo to sto se tice njegove karijere u usponu.. EL je EL...samo masne pare bi odlucile da ostanem..na njegovom mestu..cak nije ni zvezdas..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • To zvezdasi/partizanovci je rezervisano za navijace...kada odes u profesionalne vode navijas za onog za koga igras, krvaris i cedis znoj. Potpuno mi je nenormalno i infantilno da neko igra na silu za jedan klub a gaji emocije prema drugom jer ti je u detinjstvu neko to usadio.
                Ne govorim o tim infantilnim emocijama, nego mi je bezveze da kada toliko godina igras u jednom od vecih klubova na ovim prostorima, ostvaris bond sa gradom, ljudima i navijacima, pored svih klubova za napredovanje ti odlucis da odes za onaj direktno konkurentski. Toga svakako ima, ali postoje i sportisti koje te granice iz postovanja ne prelaze i njih mnogo vise postujem.

                Comment


                • Ne vezano za ovu pricu oko Dangube za koju ne znam da li ima istine u njoj, odluka da se predje u redove konkurenta nije svakako laka i mora postojati dobar razlog za istu. Upitno je sve oko njega, igraca za koga niko ne zna u kakvom je stanju njegovo koljeno. Tako da ta prica ima dosta krajeva i upitnika.

                  Comment


                  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                    Ne vezano za ovu pricu oko Dangube za koju ne znam da li ima istine u njoj, odluka da se predje u redove konkurenta nije svakako laka i mora postojati dobar razlog za istu. Upitno je sve oko njega, igraca za koga niko ne zna u kakvom je stanju njegovo koljeno. Tako da ta prica ima dosta krajeva i upitnika.
                    U pravu si.

                    Comment


                    • Bice ova sezona paklena,gorice forum.Kronos ga nece zaspivat od posla.

                      Comment


                      • Mozda i Shermadini dodje,sredice nam i to izgleda Misko.

                        Comment


                        • Zar Tatanka nije rekao da je roster kompletiran....mada mozda se to tada tako smatralo.

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan_pg View Post
                            Bice ova sezona paklena,gorice forum.Kronos ga nece zaspivat od posla.
                            Dobar! Nece ga zaspijevati od posla.

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Zar Tatanka nije rekao da je roster kompletiran....mada mozda se to tada tako smatralo.
                              Mozda,ko zna.Ovo su samo price sa drugih foruma.Do sad su se obistinile sve Tatankine crne slutnje.

                              Comment


                              • Ti bi Ivane samo kupovao igrace. Imamo deset nasih igraca i 4 smo kupili. Dosta je to. Ostavili smo u stek za jos jednog , za ne daj Boze. Neka igraju ovi nasi pa sto naprave. Moramo vjerovat u ove momke.

                                Comment

                                Working...
                                X