Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakve veze ima budžet KK Budućnost sa radovima na državnoj/gradskoj hali?

    Comment


    • Originally posted by Cooper View Post
      Kakve veze ima budžet KK Budućnost sa radovima na državnoj/gradskoj hali?
      Nema, zato sam i naglasio. Mada je sustinski sve to isti budzet jer pare i za klub i za halu idu iz istog izvora. Hala je renovirana iskljucivo zbog interesa KK Buducnost, a ne jer se videla neka zarada od prosirenja hale.

      Comment


      • Džile danas stavio paraf na produžetak saradnje do ljeta gospodnjeg 2020...mnogo je bitno kad trener osjeti da mu nad glavom ne visi mač rezultata po svaku cijenu. Dobar potez čiji će se pozitivni efekti sigurno osjetiti u periodu pred nama.

        Comment


        • Nijeste se pohvalili da ste dobili novi logo...

          Comment


          • [ATTACH=CONFIG]16184

            Jah,hah,tjah...valjda sam ja od onih koji više u svemu gotivi "dobra stara vremena"....
            Attached Files

            Comment


            • A bas nam je fensi ovaj novi logo,navikao se samo ovih dana na njega.Izgleda kao da je logo nekog NBA tima.

              Comment


              • Jel to novi grb.... sta je u stvari logo?

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Jel to novi grb.... sta je u stvari logo?
                  Isto ti je to ja mislim.
                  Zna li ko sto za sezonske,oce li se moc doc do njih,ne bi me cudilo da ni njih ne bude za prodaju.

                  Comment


                  • I sve se prica kako ce Dangubic da dodje sto ne bi bilo lose jer je on solidan igrac ali ne znam koliko je to realno.

                    Comment


                    • Ja mu to nikad ne bi oprostio.

                      Comment


                      • Nije da se hvalim ali cim je Buducnost obezbedila EL sam rekao da ce Danguba kod njih.. Mrzi me da trazim post, verujte mi na rec

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Ja mu to nikad ne bi oprostio.
                          Sto?Kazu da je i Coviceva zelja da ga proda iako ne znam zasto.Sta covjek da radi,zasto da onda ne ide u EL tim ako moze.

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan_pg View Post
                            Sto?Kazu da je i Coviceva zelja da ga proda iako ne znam zasto.Sta covjek da radi,zasto da onda ne ide u EL tim ako moze.
                            Kako da proda igraca kome je istekao ugovor?
                            Zvezda mu je nudila produzenje, nije hteo, navodno je vas odbio.Mozda nije dobio vise nijednu evroligasku ponudu, pa se predomislio.

                            Comment


                            • Originally posted by Дијаз View Post
                              Kako da proda igraca kome je istekao ugovor?
                              Zvezda mu je nudila produzenje, nije hteo, navodno je vas odbio.Mozda nije dobio vise nijednu evroligasku ponudu, pa se predomislio.
                              Znaci istekao mu je ugovor.Procitah nedje da ga samo pregled noge dijeli od potpisa.Valjda je imao ranije neku povredu ozbiljniju pa da se vidi je li to u redu.
                              Last edited by E1_PG; 03-08-18, 16:29.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                                Sto?Kazu da je i Coviceva zelja da ga proda iako ne znam zasto.Sta covjek da radi,zasto da onda ne ide u EL tim ako moze.
                                Ne volim igrace koji pored tolikog broja timova prelaze direktno u konkurentski tim. Da je Amer nekako bih i razumeo, oni ionako igraju samo za novac. To je opet samo moje misljenje, mozda je pogresno.

                                Comment

                                Working...
                                X