Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • KK Studentski Centar ce biti filijala gdje ce igrati mladi. Pod mladima ne znam da li se misli i na Starovlaha.
    Odlicno ako je Sofroo na vezi sa Bokanom, vidim do sad je najavio sva cetri igraca koja smo doveli

    Comment


    • Ja to vise vidim kao Earla kao startnog C a Barovica kao back up opciju. Zoki upada kad se mora i u Aba.

      Comment


      • Nemam ja nista protiv tih momaka,ginuli su ovu sezonu,i ja bih njima dao odredjenu minutazu u EL ali mora da se dovede jedna iskusna 5-ica uz njih,ne ide ovako.

        Comment


        • Nemoj mene ubjedjivati, nije moja odluka

          Comment


          • Originally posted by tatanka View Post
            Nemoj mene ubjedjivati, nije moja odluka
            Nisi ti tako nebitan cim imas sve te informacije.Upri tamo sto vise mozes,zavrsi nam to nekako ako boga znas

            Comment


            • Sve trce za mnom da me potpisu kao scouta ali nemam kad..
              Cak sam i predlozio centra al' kazu ne mere. I da, nemam vezu sa Bokanom kao Sofro el magico.

              Comment


              • Originally posted by tatanka View Post
                Nema ko nije pominjao 'iljadu imena pa dodjose igraci za koje niko nije znao. Upravo iz razloga sto znam sam i napisao da niko nece doci osim ako se ne desi nesto neplanirano.

                Roster:
                Gordic, Ivanovic, Craft
                Jackson, Popovic, Sehovic
                Clarke, Sehovic, Starovlah
                Clark, D. Nikolic, Ilic
                Barovic, Z. Nikolic

                Vjerujem da cemo bas nisko da igramo u EL.
                Originally posted by tatanka View Post
                Koliko je Sofro imena pogodio do sad? Prosli put sam napisao za Clarke i da za Jacksona ne mogu da dam ime jer nije dogovor postignut. Sad opet kazem da nema centra jos jednog, roster je popunjen. 15 igraca. Ponavljam ako se neko cudo ne desi.
                Gore si naveo 14 igrača a kažeš 15 u rosteru i da je tu kraj osim ako ne uleti neki centar nenadano, ko je 15-i igraču rosteru?
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Greska u brojanju, nisam nikoga zaboravio gore na spisku tako da je 14 igraca.

                  Comment


                  • Koliko se izdvaja za plate prvog tima i struke?
                    Kapiram da je bar 4M.

                    Comment


                    • Prica o budžetima i platama mi je vazda bila seoska i kafanska prica.Koja je uopšte poenta prica o platama igrača i stručnog štaba?

                      Da ne utiče ko odavde na to koliko koštaju neki igrači i treneri ili ima ulogu u tome da ih iz svog džepa plaća? Sve i da ima niko ne bi podijelio na internetu prave informacije jer je to loše za biznis.

                      Sve i da nadjete nekog da vam reče neke okvirne cifre opet će se tokom sezone to bar duplirati tako da će svaki stranac koji dodje u PG otici iz iste za milion "teži", dok će se u BG kao i prethodnih godina igrati isključivo iz ljubavi i zbog najboljih navijača na svijetu i tu neku stipendiju cisto da ne umru od gladi.

                      Lakše je svima da se batali prica o tome kad ce opet svako svoju verziju tokom sezone imati

                      Comment


                      • Kafanska je kad klub ne iznese podatke pa fanovi nagađaju. U NBA je sve lepo transparentno, imaš salary cap, bukvalno možeš da se igraš GM-a, ništa se ne krije. Dokle god se klubovi finansiraju iz državnog budžeta, dakle od novca svih građana, svaki taj građanin ima pravo da zna kako se taj novac troši. Naravno da je smešna priča da igrači igraju za džabe ili neki budući ugovor, njihova karijera je kratka i prihod iz svake godine je jednako važan. Poenta priče koliko se potroši na igrače je da se vidi odnos uloženog i dobijenog i koliko je potrebno da se postigne pristojan rezultat u evropskim okvirima, jednostavno, ako se analiziraju igrači, treneri, analizira se i menadžerski posao, svi navijači na svetu rade to isto. I treba da rade.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Jes to je nesto nevjerovatno koliko navijaci nekog tima zele da umanje vrijednost svojih igraca u "necijim ocima" a da "cijene drugih timova" naglase i povecaju sto je moguce vise. Pricam naravno o opstem stanju prosjecnog navijaca.
                          Last edited by Nemam_ti_kad; 16-07-18, 09:22.

                          Comment


                          • Originally posted by tatanka View Post
                            Nema ko nije pominjao 'iljadu imena pa dodjose igraci za koje niko nije znao. Upravo iz razloga sto znam sam i napisao da niko nece doci osim ako se ne desi nesto neplanirano.

                            Roster:
                            Gordic, Ivanovic, Craft
                            Jackson, Popovic, Sehovic
                            Clarke, Sehovic, Starovlah
                            Clark, D. Nikolic, Ilic
                            Barovic, Z. Nikolic

                            Vjerujem da cemo bas nisko da igramo u EL.
                            Ja zadovoljan rosterom. Da ne ulazim sad u analize sto je i kako moglo bolje. Ono sto sam pisao ranije , koliko ja citam to sto Dzile hoce, mislim da cemo dovesti jos jednog na poziciji 2,3 (sa odredjenim karakteristikama koje fale trenutno) i eventualno tokom sezone mozda se nesto promijeni. Zavisi od dosta faktora. Naglasio bih da zbilja vjerujem u ove momke, narocito visoke momke iako se vecini ne svidja taj stav.

                            Uostalom kao sto kaze Covic , nigdje nije zapisano da moramo da budemo sampioni.

                            Comment


                            • Rasprava argumentovana narkoticima je obrisana i bude li se nastavila - bice banovanja.
                              Pogotovo vazi za Guthrija.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                                Ja zadovoljan rosterom. Da ne ulazim sad u analize sto je i kako moglo bolje. Ono sto sam pisao ranije , koliko ja citam to sto Dzile hoce, mislim da cemo dovesti jos jednog na poziciji 2,3 (sa odredjenim karakteristikama koje fale trenutno) i eventualno tokom sezone mozda se nesto promijeni. Zavisi od dosta faktora. Naglasio bih da zbilja vjerujem u ove momke, narocito visoke momke iako se vecini ne svidja taj stav.

                                Uostalom kao sto kaze Covic , nigdje nije zapisano da moramo da budemo sampioni.
                                Meni samo škripi ta centarska pozicija, kad bi tu doveli nekog centra za EL iskustvom bilo bi super, al ništa od toga izgleda...

                                Comment

                                Working...
                                X