Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Djaletic napustio Buducnost,otisao kod Jovovica.Da ne bude da se samo pojacavamo.

    Comment


    • Pravite paklen tim, bas dobra pojacanja, cestitam ovo bas izgleda ambiciozno.

      Comment


      • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
        Pravite paklen tim, bas dobra pojacanja, cestitam ovo bas izgleda ambiciozno.
        A nista se to ne zna dok ne pocnu utakmice,mozda bude raspad sistema totalni a mozda budu razbijali.Ko ce ga znat.Samo bi volio jednu peticu da dovedu napokon,no izgleda necu to docekat.

        Comment


        • Lesor,dajte 400k i vodite

          Comment


          • Podgoričani, je li ovo nova tribina?



            Comment


            • Stara iznad koje ce doci novi dodatak. Ove "rupe" su za stubove.

              Comment


              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                A nista se to ne zna dok ne pocnu utakmice,mozda bude raspad sistema totalni a mozda budu razbijali.Ko ce ga znat.Samo bi volio jednu peticu da dovedu napokon,no izgleda necu to docekat.
                Mi smo najbolje izgledali sezone 16/17 kad je jedini "stranac" bio Đenka. Tek kasnije su dovedeni Nejt i Tomson.



                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Ovoga je Manny hvalio

                  Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                    Ovoga je Manny hvalio

                    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                    Uh nisam ovekivao da ce Buducnost pored Ivanovica i Gordica traziti pojacanje na kecu.Po meni on nikako nije kompatibilan sa Gordicem odnosno manje vise su isti tip igraca.

                    Comment


                    • Macka mala.....

                      Comment


                      • Meni strasno mio igrac al' sad koliko se uklapa u sve ovo nemam pojma. Ocigledno je da cemo igrati najruzniju kosarku ikad u EL

                        Comment


                        • Super, prepustite nam sad lepo Ivanovića

                          Comment


                          • Dream on, dream on, dream until your dreams come true

                            Ja sam se iskreno nadao Jarrels-u (ne pitajte me zbog cega jednostavno mi se uklapao) ili Hackett-u al' on ima buy out..
                            Last edited by tatanka; 26-06-18, 14:46.

                            Comment


                            • Bice mjesta za sve....dje celjad nisu bijesna,kuca nije tijesna

                              Comment


                              • Originally posted by Tesla/24 View Post
                                Super, prepustite nam sad lepo Ivanovića
                                Ovo bi bilo lepo, idealan backup play za Zvezdu.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X