Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Treba da dodju jos 2 ne jos 3. Informacija iz kluba od prije 2-3 nedelje. Ja mislim da je na redu centar i jedan suter na poziciji 3-4 i da je zavrseno sa bekovima.

    @Ica kad je edwin bio legitimni EL igrac?

    Comment


    • Evo danas Bokan izjavio jos 2-3 igraca.Bice 3 sigurno,mora tako da bude.

      Comment


      • “Sa ta dva igrača pravi se osnova ekipe za nastup u Evroligi. Na osnovu njih dvojice dovešćemo još dva ili tri pojačanja do kraja prelaznog roka”, kazao je Bokan agenciji MINA.

        On je naglasio da još ne zna da li će pojačanja biti domaći ili inostrani igrači.

        “Radimo, u o odnosu na ta dva igrača i postojeće u Budućnosti sklapamo ekipu. Trener Aleksandar Džikić to prati, menadžment i uprava rade jedan dio, a sportski drugi dio posla. Prati se na desetine igrača, ali angažovaćemo samo one koji treba da budu prevaga. Želimo da dovedemo konkretna pojačanja. Dakle, do početka septembra očekujem dva ili tri konkretna pojačanja”, kazao je Bokan.

        Comment


        • Ja bih bio zadovoljan da iduce godine uzmemo Aba ligu,domace prvenstvo i udjemo u top 8.Sve ispod toga ne valja.

          Comment


          • Skromno nema sto.

            Comment


            • Realno ako se ne udje na f4 sezona je propast..

              Comment


              • Bar jos 2-3 igraca da se usput izbace na draft dogodine, ili da ih potpise neki NBA tim da se uzme obestecenje, nije ni ovo dzabe.

                Comment


                • A realno dosao je taj trenutak da se vratimo tamo dje smo stali 2001 i da vratimo tu nekadasnju dominaciju.Kao i da se predju neke barijere iz tog doba sto se tice EL.Kao sto su to uradile rukometasice.Pokidacemo sve

                  Comment


                  • A bicemo iznenadjenje na F4 tako da i tu ocekujem laganu pobjedu u polufinalu pa u finalu ko sta ponese..

                    Comment


                    • Originally posted by tatanka View Post
                      Realno ako se ne udje na f4 sezona je propast..
                      Ja nisam bas toliko zahtjevan top 8 je prava neka mjera za prvu sezonuvec iduce mozemo da napadnemo titulu i tu se vise nikakav kiks nece oprastati.

                      Comment


                      • Ne znam sta brinete iskreno vam kazem. Dzekson je tempirana bomba...zeljan dokazivanja, trpace on ne sumnjam u to ni malo...Kod bekova vam je isti djavo..to i nije toliko bitno ..Klark je meni veci upitnik ali moze...imate vec sad jak tim,a sa 2 ili tri igraca, a mislim da ce dva biti stranca a taj treci neko tipa Dangubic ili mozda neki vas domaciigrac mada sumnjam...

                        Imacete timcinu...EL imas Bayern, Granku, nesto slabiju Dacku..neko ce trokirati tamo sigurno a i generalno EL je manje vise kurton i slabija svake godine..Nema cega da se plasite iskreno.. 10-15 pobeda, zavisno koga ces dovesti,ali vise tipujem oko 10ak..sto je ok skroz.

                        Bicete ozbiljan tim, sigurno u ABA cete tamaniti ovu sirocad lagano i to je to..najvise kazem zbog hajpa...ona druga sezona je dosta bitnija za razvoj kluba itd..

                        Uzivajte dok mozete, to je sve sto cu Vam reci....i publika mora biti ono sto se slusa, bez stvaranja botova i laznih analiticara..morate biti uz kluba navijacki, hvaliti ali takodje biti i kriticari...to sto kod nas ovi kvazi strucnjaci nisu skontali...

                        Svako dobro i lepa voznja kroz EL
                        Last edited by LosmiSK; 13-06-18, 16:12.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                          Jel moguce da su takvo govno bez odbrane doveli? Pih....doveli su mi brata od strica gaudloka. Ovoga jedino da nabode neko iz svlacionice da sam ode.
                          Da se izvinim forumasima na ovakvom recniku i da stavim veliki znak pitanja izvise mog misljenja. Uhvatila me vijest u haosu na posao i nisam puno razmisljao , nervozan, tako da sam olako ocrnio igraca koji ce da igra za moj tim. Nadam sd da cu biti u prilici da pojedem svoja g***a koja sam napisao.

                          Comment


                          • Cisto da se zna da su Clark i Jackson placeni preko milion. 1-1.1mil jura.

                            Comment


                            • Opa...
                              Po koliki vam je to budzet, majku mu?
                              Kapiram da Ivanovic-Gordic za ovu sezonu nisu manje od 450-500k.
                              Sta ce biti sa Gibsonom i Lendrijem?

                              Comment


                              • Originally posted by tatanka View Post
                                Cisto da se zna da su Clark i Jackson placeni preko milion. 1-1.1mil jura.
                                Onda ste debeloooo preplatili. Coty Clarke je realno oko 400k. Jackson da vredi 600-700k je absurd.

                                Ali sta ima veze ako oni odigraju i vi osvojite sve.

                                Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X