Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
    Znas koliko se sjekiram za te probleme. Zvezda i Partizan sto se decenijama u njih ulagalo. Iskreno ja ne mogu da povjerujem u pricu da Czv i Par nemaju novaca. I dan danas su najbogatiji klubovi.
    I ne treba ti da se sekiraš za kkcz

    Comment


    • Ne pecam se ja tako lako.

      Ne znam sta je pisac hteo da kaze. Pitam ja tebe, koliko Novi Beograd ima ljudi samo....a koliko CG i koliko ljudi uopste navija u CG za Buducnost.

      Rekao sam da je NC dobar ali u lokalu, na strani je tanak, da je EL htela bas da ceslja ili da kaze kako stvari stoje, verujem da mi EL ne bi igrali...Mogu zamisliti te papire...kada se setim svega i svacega...Usao je u dil sa miskom, radi ''pro bono'''

      Nama ne treba neko da radi tako,posto to sigurno kosta mnogo vise. Da ne pricam sto se krsi zakon sto se vodi dva tima itd..

      Nisam opcinjen NC, posto nijedan svoj dinar nije stavio u klub, to sto je imao pomoc drzave i sto je drugi tim unakazen da bi se mi digli...mene ne fascinira previse..to moze ove sto su opcinjeni fudbalskom titulom kao da igraju u Primeri pa se raduju a ne u namestenom prvenstvu gde drzava daje jednom 10m a drugom 50k npr...

      Mi smo jos palanka po razmisljanju i mogu ti odmah reci za sledecu godinu da cu vise putovati u Minhen ako da Bog nego u BG i tim se ponosim...Ipak sve ima svoje granice...

      @samo zvezda ako mozes, javi ovom kako se bese zove.. Sarcu,da dodje malo..da nam javi novsti sa sednice i pikanterije..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Slazem se...to je bila samo mala upadica na ono " ti objasni zvezdasima" . Uglavno razumjeli smo se.

        Comment


        • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
          Znas koliko se sjekiram za te probleme. Zvezda i Partizan sto se decenijama u njih ulagalo. Iskreno ja ne mogu da povjerujem u pricu da Czv i Par nemaju novaca. I dan danas su najbogatiji klubovi.
          Finansiranje oba srpska kluba nije dugoročno, već se krene sa nekom okvirnom cifrom na početku sezone, ako klub učestvuje u EC, a za EL se zna koji je minimum. Verujem da svi klubovi u regionu funkcionišu na taj način, osim Cedevite.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Ne pecam se ja tako lako.



            @samo zvezda ako mozes, javi ovom kako se bese zove.. Sarcu,da dodje malo..da nam javi novsti sa sednice i pikanterije..
            Da ne đubrimo ljudima temu ...Šarac ti je aktivan na Tviteru pa ga pitaj šta te interesuje

            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Bilo je nedje pitanje vezano za adaptaciju SC Moraca, pa samo da javim da su radovi poceli prije par dana.

              Comment


              • Svu srecu vam zelim u El,ali u Aba želim da mi povratimo primat vec dogodine

                Comment


                • E EL sve najbolje, u ABA sve najgore...

                  Comment


                  • Ricky Ledo se nudi Buducnosti, prenose lokalne novine. Imao neuspjesne avanture u Baskoniji i Efesu.

                    Comment


                    • Ma kakav crni Ledo... Smesne su to opcije za vas...Vama trebaju tri zveri napravio je Dzilo spisak pojacanja, ali Bokan koliko znam nece da se mesha na bilo koji nacin...Ne treba da zurite...sem ako ne bude neka bas top ponuda..Bas zbog ovakvih stvari, nude vam sve i svasta..Prestao sam i da pitam vise, iskreno ko sta ce doci kod vas..Lesinari su nanjusili da nista ne znate oko toga..cuvajte se..samo to cu vam reci...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Ako je iko imao zadnjih godina uvaljivanja igraca i neuspjelih transfera onda smo to mi.... valjda se naucilo nesto na sopstvenim greskama. Ne znam za ovog Leda ledenog ko je i sto je....i cegovic je

                        Comment


                        • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                          Ricky Ledo se nudi Buducnosti, prenose lokalne novine. Imao neuspjesne avanture u Baskoniji i Efesu.
                          Ako se ukalupi, opasan igrač ...
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Imao je par odličnih partitura u dresu "Pivara".
                            Odlikuje ga prelep i precizan skok-šut.
                            Ukoliko dođe bio bi Džiletu od velike koristi.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Edwin Jackson poznat kao EC/Kina gunner novi igrac.

                              Comment


                              • Imao je Džile sličnog igrača u Krki, ume on sa takvima ...
                                Nije skup a može da zatrpa svaki tim, kad mu se otvori ... ispati se u svakom slučaju.

                                edit: Ricky Ledo je u pitanju, da ne bude zabune.
                                Last edited by kankkunen; 13-06-18, 12:37.
                                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                                Comment

                                Working...
                                X