Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Evo ga Coty. Dobro je sto dolazi kod Dzileta, da ga zauzda malo i spusti na zemlju. To je veliki problem s njim.

    Comment


    • Za koliko je igrao u Rusiji?
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Vec se radi, alal vera za Buducnost...Mi cemo tamo u Septembru da cekamo...Da kazemo kako nismo kasica prasica...i kako se para nema i cekamo da neki igrac propadne i da ga dovedemo ili da ga pak niko drugi nece....

        Po meni, imali ste bolje resenje, ako to znaci da skocko ne dolazi ali dobro ovog ako Dzile zauzda svaka mu cast..preveslo je Pashutina lagano..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Dobro pojacanje. Odlican igrac. Ne znam o kakvom zauzdavanju pricate. Decko igra u oba pravca. Vrlo zahvalan igrac
          Last edited by NateHuffman; 30-05-18, 15:29.

          Comment


          • Mozda o tome da je trosio 12 lopti po mecu za 2p, u plej ofu i vise. Dok je recimo kod u tom pokazatelju Gordic bio vodja sa 7.
            Naravno ne mora znaciti nista, zavisi od lige, stila igre i same ekioe
            Last edited by Nemam_ti_kad; 30-05-18, 15:39.

            Comment


            • Šta se to dešavalo , pa je ovaj sportski radnik bio prinuđen da preti sudiji[emoji41]

              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Covjek je pucao oko 48% i za 2 i za 3 sto je sasvim zadovoljavajuce..

                Comment


                • Nije on neki divlji igrac pa da uzima neke teske suteve, ne brinem se ja za njega povodom toga. Kao sto reče vec neko igra momak u oba pravca može i 3 i 4 da igra, bice tu dosta preuzimanja u odbrani, grab n go u tranziciji , idealan igrac za onu igru sto je Zvezda forsirala sa Radonjicem čvrstina u odbrani i brza tranzicija u napadu.

                  Comment


                  • Naravno. Nadamo se , znamo zasto ga je Dzikic i doveo i otprilike ocekivanja ...cisto mi je zapao za oko taj podatak o broju pokusaja za 2p.

                    Comment


                    • Buducnost je angazovala sjajnog igraca.
                      Napravice bruka tim, i mislim da ce se prosetati u ABA ligi.
                      Vidicemo, ali svakako su favoriti no1.

                      Comment


                      • Originally posted by Guthrie View Post
                        Buducnost je angazovala sjajnog igraca.
                        Napravice bruka tim, i mislim da ce se prosetati u ABA ligi.
                        Vidicemo, ali svakako su favoriti no1.
                        nece se prosetati to ti ja garantujem ..teze je braniti nego osvojiti ...pitamo se i mi i Ced a bogami ima tu jos ekipa sa najavljenim ozbiljnim ulaganjima ...

                        Comment


                        • Dajemo Feldina ispod cene ....ako hoce Buducnost ...akcija traje do kraja prelaznog roka

                          Comment


                          • Biće jako zanimljivo videti na kojim pozicijama se traže pojačanja i da li će dvojac plejeva zadovoljiti apetite struke za predstojeću EL sezonu. Kako sam otpratio i Ivanović i Gordić ostaju i sledeće sezone, ko vam je prvi pik za poz 2 i 4 i 5...kakva je sudbina Alekse Ilića, ako ga Džile ne vidi kod sebe kao člana rostera neka ga prepusti nama.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • ipak su to slatke muke....ne bih o imenima..mozda je lakse objasniti pomocu brojeva. Ekipa je bila 12 igraca sa zadnjim Starovlahom, koji je otpao po dolasku Dolmana. Ako otpadaju 2 igraca ostaje 10 , plus 4 nova= 14 igraca. To je neki minimum za 2 fonta. Ili kombinacija da otpadaju 3 igraca a da se dovedu 5 = 14. Ilke ne bi trebao da bude upitan. Vidjecemo sto ce strucni stab da odluci. Ima dosta kombinacija i svi imamo neko svoje vidjenje, mada vjerujem da se to vidjenje poklapa u 80% kombinacija.
                              Last edited by Nemam_ti_kad; 31-05-18, 14:36.

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                .kakva je sudbina Alekse Ilića, ako ga Džile ne vidi kod sebe kao člana rostera neka ga prepusti nama.
                                Ako zavalimo Šešliju negde, eto mu prostora za napredak. [emoji41]
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X