Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Guthrie View Post
    Pitanje je ko ce sve ostati u buducnosti, a verujem da ce pokusati da zadrze i Gordica i Ivanovica kao i sto vise domacih igraca.
    Ako se ubode sa strancima, pre svega mislim na pozicije 1, 2 i 4, moze to biti vrlo neugodna ekipa.
    Ja ocekujem da oni pojure Omica sada.
    Pa i Dangubic ce im biti interesantan ako stvarno odrese kesu, kao sto se najavljuje.
    Ipak mislim da je realniji scenario da oni naprave neku ekipu od oko 2-2,5m budzeta, i da ostatak prepumpaju i prikazu kao 4m.
    U tom slucaju ce biti kanta za naduvavanje, zalutala ekipa u EL.
    Cim oni razmatraju Nidama kao pojacanje, koji je dobro odigrao u Mornaru ali realno nije ni EC igrac, o EL da ne govorimo.

    Comment


    • Pa uz dobru domacu osnovu, mogu napraviti bas dobru ekipu.
      Stranaca dobrih ima, oni ce sada igrati EL i to ce za mnoge biti mamac.
      Ima dosta njih koji nisu imali neke uloge u EL timovima prosle sezona, a i cena im je u padu.
      Ako se sa njima ubode, mogu ostvariti lagano vise pobeda nego mi ove sezone.

      Comment


      • Originally posted by Guthrie View Post
        Pa uz dobru domacu osnovu, mogu napraviti bas dobru ekipu.
        Stranaca dobrih ima, oni ce sada igrati EL i to ce za mnoge biti mamac.
        Ima dosta njih koji nisu imali neke uloge u EL timovima prosle sezona, a i cena im je u padu.
        Ako se sa njima ubode, mogu ostvariti lagano vise pobeda nego mi ove sezone.
        Koju dobru domacu osnovu? Gordic, Ivanovic i ko jos?
        A ni njih dvojica nisu EL klasa.
        Last edited by Antona; 06-05-18, 16:42.

        Comment


        • Ivanovic, Gordic, Sehovic(Suad), Danilo Nikolic, Zoran Nikolic, Petar Popovic, Aleksa Ilic i Filip Barovic.

          Dakle, trebace im bar jedno 4 stranca, mozda i 5.
          Pitanje je da li ce nekoga od ovih zadrzati.
          Dakle, dovesti jos jednog ili dva domaca(a tu mislim i na nas, Slovence itd...), i 4 amera i to je jedna sasvim fina ekipa.
          Ako im plate igraca budu u rangu naseg ove godine mogu napraviti odlican tim.

          Comment


          • Originally posted by Guthrie View Post
            Ivanovic, Gordic, Sehovic(Suad), Danilo Nikolic, Zoran Nikolic, Petar Popovic, Aleksa Ilic i Filip Barovic.

            Dakle, trebace im bar jedno 4 stranca, mozda i 5.
            Pitanje je da li ce nekoga od ovih zadrzati.
            Dakle, dovesti jos jednog ili dva domaca(a tu mislim i na nas, Slovence itd...), i 4 amera i to je jedna sasvim fina ekipa.
            Ako im plate igraca budu u rangu naseg ove godine mogu napraviti odlican tim.
            Ova grupica luzera koju si nabrojao moze da ima 3-4 pobede u El, i to kad ekipe kao Armani potpuno izgube takmicarske ambicije i motiv.
            Ovi su jedva pobedili Zvezdu( uz pomoc sudija) koja je level Borca iz Cacka a idu da se takmice sa CSKA, Pao, Fener, Baskonija i ostalima.. Nece ni Amerima biti interesantni ako ne odrese kwsu i ubodu sa pojacanjima
            Last edited by Antona; 06-05-18, 17:04.

            Comment


            • Iz prve ruke vam mogu reci da jos uvijek nije odluceno ko sta i kako. Znam da igraci kao Dubljevic nema sanse da dodju, pitao sam i za Tyrece Ricea, ne zato sto bih ga zelio vec ima veze sa CG i Dzikic ga voli ali ni od njega bas nema nista. Pokusace da zadrze domacu osnovu ali realno nema puno da se bira..

              Comment


              • Originally posted by Antona View Post
                Ova grupica luzera koju si nabrojao moze da ima 3-4 pobede u El, i to kad ekipe kao Armani potpuno izgube takmicarske ambicije i motiv.
                Ovi su jedva pobedili Zvezdu( uz pomoc sudija) koja je level Borca iz Cacka a idu da se takmice sa CSKA, Pao, Fener, Baskonija i ostalima.. Nece ni Amerima biti interesantni ako ne odrese kwsu i ubodu sa pojacanjima
                Pa ta Zvezda koja je level Borca iz Cacka je imala 11 pobeda u EL, a istu tu zvezdu je ta grupica luzera pobedila 5 puta u sezoni.
                Oni ce imati vise novca, a amerima ce biti interesantni pre svega jer igraju EL.

                Comment


                • Originally posted by tatanka View Post
                  Iz prve ruke vam mogu reci da jos uvijek nije odluceno ko sta i kako. Znam da igraci kao Dubljevic nema sanse da dodju, pitao sam i za Tyrece Ricea, ne zato sto bih ga zelio vec ima veze sa CG i Dzikic ga voli ali ni od njega bas nema nista. Pokusace da zadrze domacu osnovu ali realno nema puno da se bira..
                  Rocesti.
                  Evo igraca za koga garantujem da bi mogao doci kod vas.
                  Marko Todorovic iz Himkija.
                  Prosle sezone gotovo da nije igrao u Himkiju, tako da verujem da on vise nece ostajati tamo.

                  Comment


                  • Svi pominju Todorovica ali je igrao za veliku cifru. Ako ga ne trazi drugi El tim pa i da mu se nada covjek.. Djurisic je bio zelja i pocetkom sezone, vjerujem da ce i sa njim kontakt da se ostvari..

                    Comment


                    • Marko Todorović nalazi se u opasnoj stagnaciji pa ne vidim kako bi dotični Džiletu doneo kvalitet više. Možda u borbama na Jadranu, za evropske okršaje treba neko puno bolji. A nije da Budućnost ne može ga pronaći.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Ja verujem da ce Dzikic dovesti Kevina Jonesa.
                        Ovaj je sada u francuskoj, a zeli igrati EL.
                        Imao u Baskoniji kratku epizodu, jos je sa Dzikicem saradjivao u partizanu, a i sigurno bi bio jedna od udarnih igli u timu.

                        Comment


                        • Kevin Džouns već ozbiljan kapitalac.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by tatanka View Post
                            Iz prve ruke vam mogu reci da jos uvijek nije odluceno ko sta i kako. Znam da igraci kao Dubljevic nema sanse da dodju, pitao sam i za Tyrece Ricea, ne zato sto bih ga zelio vec ima veze sa CG i Dzikic ga voli ali ni od njega bas nema nista. Pokusace da zadrze domacu osnovu ali realno nema puno da se bira..
                            Reci im Dujasu

                            Todorovic, Djurisic, Simonovic to je taj kalibar CG igraca koji bi mogli da dođu. Igrace se dogodine dosta utakmica pa ce doci vjerovatno više stranaca nego prethodnih godina, a otici ce neki igraci iz ove ekipe koliko god bi svi voljeli da ostanu.

                            Comment


                            • Zavisi vam od budzeta za plate. Vi imate vec potpisane igrace za sica lovu sto se tice EL standarda, tako da cete moci dovesti par kapitalaca i par dobrih vorkera od stranaca.Po meni vam treba 5 stranaca, licno bih se resio svih stranaca i zamenio, + dopunio gde jos treba.Pre svega vam treba ispod kosa a sigurno je da ce se Ivanovic, Nikolic,Ilic itd razviti odlicno kroz EL...Prvu godinu ako prebrdoite kako treba, moze to biti ozbiljna prica. Posto fudbal i ostale sportove nemate, moze vam Buducnost biti jedini main sport pored zenskog rukometa itd...Politicki, ekonomski itd..dobar posao i jebe im se..5-6-7m uvek mozete ubaciti, nisu to neke pare za vas..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Mnogo se ovde precenjuje kvalitet EL, ogroman pad poslednjih godina i mnogo krš igrača...

                                Budućnost sa ovim domaćim igračima koje su gore pobrojani ima sasvim lepu osnovu + 4 dobra stranca i Džile kao trener = padaće veliki timovi u Morači.
                                Top10 minimum.

                                Comment

                                Working...
                                X