Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan_pg View Post
    A dobro ima sigurno lazovine dosta ali sam Bokan je bio dosta jasan,rekao je da ce Buducnost da napravi najjaci tim u svojoj istoriji.A znas sta znaci to,jaci tim nego onaj sa Tomasevicem,Topicem,Kuzmanovicem,Brkicem i ekipom.
    Od toga nema nista. Mozda ce biti skuplji (tada bilo jebeno vreme i plate), ali igracki bolji od toga nema sanse da bude. Za to bi mu trebalo 15 miliona danas.

    Comment


    • Malo smo izasli iz realnosti. Mi smo se do sada finasirali na nacin sto je Bokan okupio nekoliko firmi u sponzorski pul, to su sve srednje jake firme za nivo Cg, privatne naravno. Osim toga imali su ugovor sa t-comom, na po godinu dana koji su svake godine produzavali, znam cifru koju nam je davao t-com, nista strasno. Ali tada je direktor telekoma bio Zekovic. Inace svi ovi privatnici su i u upravnom odboru kluba. Medjutim t- com je stalno u padu prihoda i pitanje je za sledecu godinu, plus je dosao novi direktor Makedonac. Naravno cari evrolige ce sada privuci nove "biznismene" jer su takav sklop da vole da daju i budu vidjeni kad je nesto na " nivou". Vidjecemo.

      Comment


      • Najbolji u istoriji.....nama je ta fraza ovde mnogo poznata, ista je to skola.

        Comment


        • To je to. Kazem, svi volimo da dodajemo i preuvelicavamo, isto kao i vi za toboze neku kradju sudijsku. Jedna odluka koju je trebao i jedna koju su mogli da sviraju. Ispade od toga svetska zavjera....ali razumijem. Lakse je tako svima.

          Comment


          • E vala ako taj budzet ne zaokruze na 10 miliona bruka.
            Mozda bi mogli onoga Dubljevica da vrate nesto je zabagovao ove godine ne ide mu nesto u Valensiji.

            Comment


            • Cilj treba da bude uspostavljanje dominacije u ABA ligi za šta i navijam, jer bi onda ovde u Srbiji bilo manje tenzije između ova dva kluba.

              EL treba da se iskoristi za školovanje i napredak igrača kako je to nekada govorio Dule Vujošević, znači bez ikakvih rezultatskih imperativa.

              Nastupi u EL daće im ogromnu prednost u odnosu na ostale timove u ABA ligi i uz kvalitetne igrače koje će dovesti stvarno je umetnost ispustiti tako nešto u seriji na tri dobijene utakmice kao što je to Zvezda uradila.

              Comment


              • Pa tako nekako. To je ono sto je Dejo vrhunski radio u Zvijezdi. Ne govorim o imenima , nego o pravcu kretanja, sklapanja tima. Mi smo okupili i skoro sve najbolje sto cg ima u mladjim kategorijama, sada treba nacin da se to sve filtrira. Potpuno saglasan sa filozofijom DV-a. Samo rad. Veliki rad. To jedino pomaze.

                Comment


                • http://borba.me/sumnjivo-ponasanje-n...eni-dzipovima/

                  Napadi na Bokana sa svih strana ))
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Pa ovo je clanak od pre plej ofa.

                    Comment


                    • Subota 5. maj 16:00 časova gost Krša je Aleksandar Džikić Džile.
                      http://www.radiokrs.com/

                      Comment


                      • Dzile se bas onako fino ispricao. Ponovio da mu se svidja radna etika svih igraca , da vole da rade. Da nije jos svjestan uspjeha ali da vidi po licima ljudi iz PG koliko im znaci. Da je budzet do dolmana 1.2m od dolmana 1.35....i tako

                        Comment


                        • Načuo sam da menadžment Budućnosti ozbiljno razmatra Nidama kao potencijalno pojačanje.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            Načuo sam da menadžment Budućnosti ozbiljno razmatra Nidama kao potencijalno pojačanje.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                            To bi bila epska greska. Igrati EL sa triom Gordic, Needham i Ivanovic na pleju je poziv na silovanje od strane protivnickih bekova. Svi su tanki defanzivci, sitni i ne mogu skupe pick. Mislim da bi prioritet morao da bude ipak neko ko poegla defanzivo i moze da organizuje napad.

                            Comment


                            • Emisija za Dzilem. Obecao je jos najmanje jednu
                              https://airball.me/2018/05/06/overtime-maestro/

                              Comment


                              • Pitanje je ko ce sve ostati u buducnosti, a verujem da ce pokusati da zadrze i Gordica i Ivanovica kao i sto vise domacih igraca.
                                Ako se ubode sa strancima, pre svega mislim na pozicije 1, 2 i 4, moze to biti vrlo neugodna ekipa.
                                Ja ocekujem da oni pojure Omica sada.

                                Comment

                                Working...
                                X