Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bokan je nedavno izjavio da će Budućnost imati neviđeni tim za ove prostore. Lep roster se za te pare može sklepati.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by MannyCalavera View Post
      To bi bio verovatno najveci budzet na Balkanu u zadnjih 6-7 godina. Sa tim parama mozete da imate ekipu za Play Off u EL ako pogodite sa igracima lagano.
      A dobro i dalje bi to bio najmanji budzet u EL cini mi se.Kad bi ostvarili 8,9 pobjeda iduce sezone sasvim dovoljno.Samo da se ne obrukaju.

      Comment


      • Originally posted by Ivan_pg View Post
        A dobro i dalje bi to bio najmanji budzet u EL cini mi se.Kad bi ostvarili 8,9 pobjeda iduce sezone sasvim dovoljno.Samo da se ne obrukaju.
        Samo da prvo sredite infrastrukturu i sve što Evroliga traži.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Ma, ako se pogodi sa strancima, imacete 10+.
          Zvezda je sa ovom nakazom od tima imala 11, vi cete mozda i vise imati. EL sigurno nece biti jaca nego ove sezone.

          Comment


          • Pitanje je samo koliki procenat tog budzeta ce biti rasporedjen za prvi tim, a maksimum je 65 posto. Kako smo svi upoznati predstoje vam velika ulaganja u renoviranje hale, u zaposlene, i digitalizaciju tako da ce vam znacajna sredstva pretpostavljam otici na te svrhe, mada i to sto ostane ne verujem da ce biti manje za tim od onoga sto smo mi imali ovih sezona.

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Samo da prvo sredite infrastrukturu i sve što Evroliga traži.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
              A to je rijeseno.Rok da se sve odradi sto se tice infrastrukture koji je dogovoren sa ovima iz El je do prvog meca.A svakih mjesec dana ce dolazit njihova komisija da obidje radove.Koliko sam shvatio tu i ne trebaju neke velike pare da se uloze i nece bit nikakvih problema.

              Comment


              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                A dobro i dalje bi to bio najmanji budzet u EL cini mi se.Kad bi ostvarili 8,9 pobjeda iduce sezone sasvim dovoljno.Samo da se ne obrukaju.
                Pazi to bi bio budzet na nivou Zalgirisa ove godine u EL. A oni su otisli sa njim na F4. Naravno tu se podesile neke stvari. Uboli su mladog trenera pocetnika koji ce izgleda biti mag i jedan od najboljih. Gomila domacih reprezentativaca je ostala tamo. Svi stranci pogodjeni 100% osim mozda Udriha.

                Vi imate dobru bazu domacu, koja treba da se pojaca pre svega u reketu i kvalitetniji wing igraci 2 i 3. To je ono sto mora da se unapredi za Evroligu. Takodje neophodan je minimum jedan igrac koji ima poene u rukama i moze da iskreira svoj sut. Tu je najveci skok u takmicenju kad je u pitanju EL, gde ce ekipe vas pick da rese mnogo lakse i sematski i igracima koji mogu da ga neutralisu. Takodje polovnjaci tipa Doelmann i sl su nesto sto za EL nivo je rupa, kao kod nas Bjelica sto je bio ove godine, pre svega defanzivno.

                Za 6-7 miliona mozete da sklopite ekipu sigurno koja lagano uzima preko 10 pobeda. Kazem PO je realan ako odradite dobro prelazni rok i Dzile to sastavi.

                Comment


                • A dobro ne mozemo poredit Zalgiris sa nama,mislim da je skroz nerealno nadat se i top 8 a ne PO.Zalgiris je ipak tim sa ogromnom tradicijom.
                  Kad bi odradili nesto slicno ovogodisnjoj Zvezdinoj sezoni to bi bilo odlicno.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_pg View Post
                    A dobro ne mozemo poredit Zalgiris sa nama,mislim da je skroz nerealno nadat se i top 8 a ne PO.Zalgiris je ipak tim sa ogromnom tradicijom.
                    Kad bi odradili nesto slicno ovogodisnjoj Zvezdinoj sezoni to bi bilo odlicno.
                    Pa valjda svi ucesnici top 8 igraju PO.

                    Comment


                    • Originally posted by Guthrie View Post
                      Pa valjda svi ucesnici top 8 igraju PO.
                      A dobro ja to uvijek nekako gledam ono top 4,ali u pravu si.

                      Comment


                      • Necemo imati sigurno toliki budzet. Tih 6-7 miliona su gradske price jer smo mi isto kao i svi balkanci skloni pretjerivanju. U svemu. I u dizanju u visine i u kukanju, bas pretjerujemo. Ocekujem budzet na nivou minimuma evrolige. To je 4 milke u papirima. Imacemo 15-16 igraca, zadrzavamo vecinu domacih igraca, nadam se i dovodimo nekoliko sfranaca za borbu na 2 fronta. Nadam se i da pravimo drugi tim dje bi juniori i drugi mladi igraci dobili minute. Taj drugi tim ce igrat balkansku ligu. I za to treba sredstava. Nadam se samo da ce strucni stab i sportski sektor biti potpuno autonomni za odabir igraca. Za to se moraju izboriti jer ce svakako oni biti odgovorni. Sto se mene tice , toliko mi je bitan kontinuitet strucnog staba, da bih sad na nevidjeno potpisao da Dzile ostane i ukoliko ne udjemo ni u PO Aba live.

                        Comment


                        • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                          Necemo imati sigurno toliki budzet. Tih 6-7 miliona su gradske price jer smo mi isto kao i svi balkanci skloni pretjerivanju. U svemu. I u dizanju u visine i u kukanju, bas pretjerujemo. Ocekujem budzet na nivou minimuma evrolige. To je 4 milke u papirima. Imacemo 15-16 igraca, zadrzavamo vecinu domacih igraca, nadam se i dovodimo nekoliko sfranaca za borbu na 2 fronta. Nadam se i da pravimo drugi tim dje bi juniori i drugi mladi igraci dobili minute. Taj drugi tim ce igrat balkansku ligu. I za to treba sredstava. Nadam se samo da ce strucni stab i sportski sektor biti potpuno autonomni za odabir igraca. Za to se moraju izboriti jer ce svakako oni biti odgovorni. Sto se mene tice , toliko mi je bitan kontinuitet strucnog staba, da bih sad na nevidjeno potpisao da Dzile ostane i ukoliko ne udjemo ni u PO Aba live.
                          Nedje procitah da je minimalni budzet za iducu godinu 5,4 miliona.

                          Comment


                          • Ne moze to niko sada da zna a kamo li da izadje u medije. Svaki tim se trudi da ima sto manji budzet, makar od ovih timova iz regiona, da sto manje plate igraca, zato se i ceka ponekad i rosteri se sklapaji tek na kraju.

                            Comment


                            • A dobro ima sigurno lazovine dosta ali sam Bokan je bio dosta jasan,rekao je da ce Buducnost da napravi najjaci tim u svojoj istoriji.A znas sta znaci to,jaci tim nego onaj sa Tomasevicem,Topicem,Kuzmanovicem,Brkicem i ekipom.

                              Comment


                              • Ne bih ja uzeo za ozbiljno. Tu izjavu , ukoliko je uopste dobro prenesena.

                                Comment

                                Working...
                                X