Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da je one godine Ivanović završio u Partizanu, a ne zbog Miška u Megi, pitanje dal bi EL stigla u Moraču [emoji4]

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Džile ove sezone skor 10-3 protiv Zvezde i Cedevite.
      Naklon do poda maestro.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Smejem se, smejem se, smejem se.. a plakao bi'

        Comment


        • Cestitam Ivanu, Krtoli i ostalim navijacima. Svaka cas, zasluzeno

          tt
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Napokon.....Sampioni! Bila su ovo teska nekoliko dana za mene. Da krenem od kraja, danas do 5 jutros slavlje, citav grad kao da je izbacio neku siciju iz sebe, stotine lokala potpuno ista atmosfera, zastave, kolone automobila, cijeli grad pijan. Negdje oko 4 jutros pojavljuju se Barovic, Lendri i Gibson.....usijanje potpuno. Nisam puno bio svjestan i pri sebi ovih par dana. U trecem mecu kad se Feldin digao na sut a Lesor promasio zicer, kao da me neko iskljucio i opet ukljucio kad je Sehovic uhvatio loptu.
            Jos ne mogu da vjerujem....Momci su zasluzili sve sto im se dogodilo. Ispratio sam uzivo svaku utakmicu sezone , mozda par njih propustio ako nisam bio u Pg, nevjerovatna druzina, sve ovo su izvukli na drugarstvo i hemiju....Dzoni koji sjece pas u momentu karijere.....Zvijezda vrhunski protivnik....nisam htio nista da pisem ovih dana dok su bile tenzije i svasta se pisalo i prenosilo, htio sam da se maknem sa neta par dana da mi ne unose nemir...prastajte. Pozdrav svima!

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Cestitam Ivanu, Krtoli i ostalim navijacima. Svaka cas, zasluzeno

              tt
              Hvala puno.

              Nakon 17godina titula stize u Podgorici. Nikad zdravija ekipa, nikad jedinstvena i sa Dzikicem na celu to je to.
              5 puta pobjedili Zvezdu, 5 puta Cedevitu.

              Sta god pricali mediji, uprava i ostali nikad uzbudljivih 5 finalnih utakmica. Pravo finale. Jest da je Zvezda bila mnogo oslabljena u ovoj finalnoj seriji ali mislim da je srce pobjedilo.
              To je to. Sada slijedi mnogo vece borba mnogo vece od f4....

              Podgorica slavice cijela, Buducnost je opet najbolja!!

              Comment


              • Iskreno bih zeleo da po svaku cenu igrate EL, i jedva cekam da pocne da vidimo svi kako se neki tim iz aba lige a da nije zvezda snalazi u ovakvom sistemu EL koji je na snazi poslednje 2 sezone. Pa onda da malo uporedimo rezultate i vidimo gde je ko sto se evrope tice, a time ce i zvezda bolje spoznati svoje nastupe u EL, ovako nemamo sa kim da se uporedimo povremeno, jer svi timovi iz EL su daleko bogatiji i kvalitetniji od aba timova.

                Comment


                • Prva stvar vam je ostanak Dzikica.
                  Kod Miska Zalizanog ce se vec naci neko kvalitetno pojacanje - jbg, sad ste mu najinteresantniji.
                  Samo pametno i imacete na duze staze klub koji ce moci da se posiba casno sa svakim - sto je i u interesu kosarke na ovim prostorima.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Vecni vodja u govoru nakon pobede na izborima rekao da cete igrati u EL
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                      Vecni vodja u govoru nakon pobede na izborima rekao da cete igrati u EL
                      Uff dobro je znaci to nam je sredjeno.

                      Comment


                      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                        Vecni vodja u govoru nakon pobede na izborima rekao da cete igrati u EL
                        Ahahahahahaahhahahahah

                        Comment


                        • E, a moguce da je i #fakenews
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Са малим закашњењем вам честитам титулу.О трећој утакмици се може дискутовати, али кривце за пораз видим искључиво у нашим редовима.Били сте оно што шампиони треба да буду-тим и победили индивидуално бољу екипу.
                            Видећемо колико ће зализани испоштовати свог клијента на вашој клупи са појачањима за ЕЛ.Можда вам је време да вратите још неког бившег играча, паде ми на памет Драгичевић.

                            Comment


                            • U odsustvu Barovića, prvi centar je postao njegov šest godina mlađi sugrađanin Zoran Nikolić. Mladi Nikšićanin je imao podršku Kajla Lendrija, ali su problemi nastali kada se i Kanađanin povrijedio. Zato je neočekivani povratak crnogorskog reprezentativca bio toliko značajan.

                              „Svi smo mislili da sam završio sezonu, ali posljednji snimak je pokazao da ima nade da zaigram u polufinalu i finalu. Psihički mi nije bilo teško da čekam toliko, jer sam imao veliku želju da igram. Znao sam da će mi uloga biti drugačija, ali sam želio da makar malo pomognem”.

                              Kako si se osjećao na terenu u majstorici polufinala i u finalu? Bilo je očito da nemaš dovoljno snage poslije duge pauze, da li te je adrenalin gurao naprijed?

                              „Na terenu sam se osjećao dobro. Vidjelo se da nijesam na 100 odsto, ali sam iz utakmice u utakmicu napredovao. A da me nije adrenalin gurao, ne bih mogao ni pola od ovoga što sam odigrao”.

                              Faktor x...nasi povredjeni nisu ni pomisljali...nekad, tj proslih sezona su bar pokusavali pod blokadama...sad neki nisu bili ni u zemlji,a neki blejali pored klupe...

                              Tihi heroji faktor x poslednje utakmice u seriji..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Bio sam na treningu posle druge utakmice polufinala u ZG, vidio sam ga da trenira, jeste da je bio suterski, ali nisam smio nikome da kazem.....da ne baksuziram.

                                Sto nam niste rekli da je ovako dobro biti prvak, da smo znali da je ovako dobro davno bi se nacerali na to...

                                Comment

                                Working...
                                X