Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Powerslave View Post
    Ivane, kakvo je stanje po gradu? Slavi li se?
    Slavi se kako ne,euforija opsta.Velika je ovo stvar,svaka cast momcima jos jednom ali moram pomenut i Dzikica da se ne ogrijesim strasan posao ove sezone je uradio.Izvukao je stvarno maksimum iz ovog tima.

    Comment


    • Tako je i treba da se slavi! Drago mi je i zbog Bokana i njemu cestitam ovom prilikom! Mislim da kad bi nas pozvali u EL da bi pojedini iz protivnickog tabora digli ruku na sebe(ukoliko nisu jos uvjek)

      Ima li dje Coviceva izjava posle utakmice? Ili se pokrio usima i cuti kao sto je trebao odavno...

      Comment


      • Cestitam KK BUDUCNOST na osovjenoj ABA ligi. Pobedio je bolji TIM. Bokan je ovu sezonu uradio strasan posao...to je kad se predsednik ne mesa u posao...Stvorili su tim kao DR ranije,zeljan da se pobije...

        Zasluzujete EL i nadam se da ce to tako biti... Iskreno, svaka vam cast na ovoj sezoni...bilo je svega u finalu ali 5-1 nema se tu sta dodati..razvalili ste nas..nijednom nismo dali 80poena..NAKLON DO PODA i uzivajte u Euroleague...

        Sportski pozdrav
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Pa da čestitam i ja na tituli, teška srca al' mirne ruke, za razliku od Bjelice bruke!

          Inače, ne se šjekirate ovo za krave, mi na okretnici tries' keca imamo i konje, koze..šta 'oćeš.

          Comment


          • Bravo,zasluženo,bilo je svega i svačega ali bolji tim ide u El

            Comment


            • Davno bjese kad smo posle skole isli da gledamo EL, jedan drug je zborio ne idem ja da gledam Buducnost, nego Djordjevic dolazi u Moracu

              Ako Bartomeu ne zajebe, a od njega me nista ne bi cudilo, bice dobro ugostiti najbolje kosarkase Evrope.
              sigpic

              Comment


              • Koliki budzet za igrace ocekujete za sledecu sezonu?
                Hoce li uleteti neka ozbiljnija lova u klub?

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Davno bjese kad smo posle skole isli da gledamo EL, jedan drug je zborio ne idem ja da gledam Buducnost, nego Djordjevic dolazi u Moracu

                  Ako Bartomeu ne zajebe, a od njega me nista ne bi cudilo, bice dobro ugostiti najbolje kosarkase Evrope.
                  Dobro je što se nećemo susrijtat sa Montepaskijem u EL.
                  sigpic

                  Comment


                  • Svaka čast igračima i Džiletu.

                    Navijao sam po prvi put protiv jednog srpskog kluba. Ne znam, ovu Zvezdu uopšte ne osećam kao domaći klub. Nema ni jednog igrača za srpsku reprezentaciju osim možda Dangubića, ali on nije igrao. U Evroligi nisu konkurentni ni za plej of, a ne za nešto više, tako da ono nikakva šteta, a i ovo je neka pravda s obzirom šta se uradilo sa Partizanom. Sad će valjda imati iste startne pozicije.

                    Alimpije malo je reći da mi nije simatičan, sve se poklopilo da prelomim i navijam za Budućnost.

                    Budućnost i ta sredina zaslužuje ponovo Evroligu, posle Tomaševića, Topića, Brkića, Kuzmanovića, ne znam jel i japanac igrao sa njima.

                    Još jednom sve čestitke, 5 pobeda u 6 mečeva protiv evroligaša sa dvocifrenim brojem pobeda nije mala stvar.
                    Last edited by goku; 15-04-18, 00:16.

                    Comment


                    • Kao sto obecah sve cestitke ljudi!Neka vam je srecna titula i ako bude pravde EL. 5-1 ove godine za vas glupo bi bilo reci da nije zasluzeno.Imali ste mu.a, a ne ko ove nase pi.kice....

                      Comment


                      • Bilo je još tu odličnih igrača poput Milojevića, Rakočevića i ovih naših Podgoričana.

                        Sjećam se kad je Pau Gasol igrao protiv nas u Morači, dobra su to vremena bila za Budućnost bogami.
                        sigpic

                        Comment


                        • Cestitke i od mene...nek vam je sa srecom ucesce u najelitnijem evropskom klupskom takmicenju...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Mama sigurno najponosnija na sinovljev uspeh.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Cestitam navijacima Buducnosti na zasluzenoj tituli!

                              Comment


                              • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X