Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mozda sam ja lud ali ako je malo dobiti u danasnje vrijeme 10,5 mpg u Aba, 12,5 mpg u EC regularni dio i 17,32mpg u top 16 EC a imati 17 godina. I jos je poceo sa 16 sezonu. Ni malo mi nije zao sto je otisao. Svaku srecu mu zelim.

    Comment


    • Dok neki trose velike novce , drugi kradu nase igrace, mi ubacamo u vatru djecu poniklu na Morači tj Igor Drobnjak je drugi plej KKB. Svaka cast upravi.

      Comment


      • Dzoni i Dzigi (drobnjak) zajedno treniraju u ofsezoni. Braca.

        Comment


        • Steta sto nam golobrada deca odlaze sa ovih prostora
          Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

          Comment


          • Pominje se Markus Pejdz kao nova meta?
            Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

            Comment


            • Originally posted by jordan loyd View Post
              Pominje se Markus Pejdz kao nova meta?
              Odavno je ponudjen klubu. Kao i dosta igraca koji se od strane raynih menadzera nude klubovima. Prvo je pitanje da li on ciste papire od kkp, drugo da li se uklapa u trenerovu koncepciju i trece da li on hoce da predje za odredjene novce koji mozda nisu kao prije. Tako da je to sve golub na grani. Mi generalno imamo problem sto imamo odredjeni broj domacih igraca koji su sigurni a koji imaju dosta mana , tj nedostaje im kosarkaski dosta stvari, tako da izbor stranaca je vrlo tezak jer svi ocekuju od stranaca da budu najbolji. Tesko je sve to uklopiti.

              Comment


              • Vlado Micov je momak koji je sve radio u zivotu po ps-u. I stil kosarke mu je po ps-u. Bio mi je komsija u prvom mandatu. Toliko miran covjek i normalan. Nikad mi nece biti jasno zasto je Sasa Djordjevic istresao gace na njega?

                Comment


                • Vlado Micov je momak koji je sve radio u zivotu po ps-u. I stil kosarke mu je po ps-u. Bio mi je komsija u prvom mandatu. Toliko miran covjek i normalan. Nikad mi nece biti jasno zasto je Sasa Djordjevic istresao gace na njega?

                  Comment


                  • Imate dobrog trenera i imacete solidan roster. Micov donosi iskustvo i poene. Mozete da budete iznenadjenje sezone, jer nemate pritisak. Veca vam je sansa preko EC do EL nego preko ABA, ali niste bez sansi ni u ABA. Bice ovo ludilo sezona, samo ako korona dozvoli.

                    Comment


                    • Bice Buducnost dobra i ove godine,kad krenu Micov i Nikolic da sipaju sa pozicije 4 bice cirkusa,a cujem da Pulen dolazi umesto Ivanovica?
                      Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                      Comment


                      • Koga imate u sastavu za sada i gde se traze jos pojacanja?

                        Kobs, Drobnjak

                        Popovic, Pulen

                        Micov, Atic, Sehovic

                        Kuridza, Nikolic, Aleksa Ilic

                        Nikolic



                        ne znam dal sam koga izistavio

                        Comment


                        • Trazi se SG. Pulen nije u kombinacijama, ne znam otkud to.
                          Cobbs, Drobnjak,
                          Pop, SG,
                          Atic, Sehovic,
                          Micov,
                          Danilo, Kuridza,
                          Wiley,
                          Zoran i ja mislim Barovic, mada nije sigurno.

                          Comment


                          • https://youtu.be/LgrVfVxcnWk

                            Comment


                            • Willie Reed navodno ostaje u Podgorici i naredne sezone.

                              Comment


                              • Vrlo dobra ekipa sa dobrim trenerom ,bice oni u 4 sigurno u Aba
                                Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                                Comment

                                Working...
                                X