Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://www.mozzartsport.com/košarka...aigraca/390586

    Comment


    • Ode nam Dzoni, ukradose nam najvoljenije dijete. Ranu otvorenu mi je ostavio. Evo proslo je par dana ,emocije mi se mijesaju od razocarenja do bijesa. Sad da ga sretnem u jednom trenutku mi se cini da bih ga pljunuo,u drugom da bih mu plaka na ramenu. Da li me je ovako nesto pogodilo u sportu ikad? Ne znam. Vjerovatno sto ga znam odavno , sto smo se gledali na redovnoj bazi. Ne mogu da vjerujem da je ispao sredstvo u rukama spekulanata, a bio je Bog. Ne radi se ovdje o kvalitetu koji je takav kakav je, radi se o vjernosti, ljubavi, casti i ponosu. Nista mi nije jasno. Dan prije potpisa izjavio je da nema ponuda. Tokom sezone , na kraju, rekao je da je buducnost naravno prioritet.

      Njemu neka je srecan njegov izbor i da ostvari svoje ambicije. Dosta ce Morače proteci dok mu definitivno ne oprostim. Toliko sam ga volio da ne mogu da kazem ijednu ruznu rijec ili uvredu.

      Idemo dalje, pravicemo nove Dzonije, trebace malo vremena ali to je nasa sudbina. Ja iskreno. Zivjeli forumasi.
      Last edited by Nemam_ti_kad; 20-06-21, 22:15.

      Comment


      • Imaš li nekog rodjaka, kuma, prijatelja koji živi i radi u Srbiji?

        Comment


        • Aj molim te samo da se ne pravis pametan. Kakve veze srbija ima sa mojim postom, kakve veze crna gora ima ,ko je spomenuo srbiju,ko je spomenuo crnu goru, ko je spomenuo to na sto aludiras....te nacionalne stvari ostavi za tvoje drustvo.

          Comment


          • Prihvati kao najdobronamerniju stvar, bez da želim da vredjam ili da ti šta mudrujem.
            Jednostavno čovek otišao negde gde su i pre njega otišli nebrojeni za poslom, životom, uspehom...
            Politika nije deo mog interesovanja.

            Comment


            • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
              Ode nam Dzoni, ukradose nam najvoljenije dijete. Ranu otvorenu mi je ostavio. Evo proslo je par dana ,emocije mi se mijesaju od razocarenja do bijesa. Sad da ga sretnem u jednom trenutku mi se cini da bih ga pljunuo,u drugom da bih mu plaka na ramenu. Da li me je ovako nesto pogodilo u sportu ikad? Ne znam. Vjerovatno sto ga znam odavno , sto smo se gledali na redovnoj bazi. Ne mogu da vjerujem da je ispao sredstvo u rukama spekulanata, a bio je Bog. Ne radi se ovdje o kvalitetu koji je takav kakav je, radi se o vjernosti, ljubavi, casti i ponosu. Nista mi nije jasno. Dan prije potpisa izjavio je da nema ponuda. Tokom sezone , na kraju, rekao je da je buducnost naravno prioritet.

              Njemu neka je srecan njegov izbor i da ostvari svoje ambicije. Dosta ce Morače proteci dok mu definitivno ne oprostim. Toliko sam ga volio da ne mogu da kazem ijednu ruznu rijec ili uvredu.

              Idemo dalje, pravicemo nove Dzonije, trebace malo vremena ali to je nasa sudbina. Ja iskreno. Zivjeli forumasi.
              Desava se. Koliko samo puta nama. A vec sam ti nagovestio onomad da je zreo za iskorak. Jel te toliko pogodilo sto je otisao, ili sto je otisao bas u Zvezdu?

              Comment


              • Ma bre preteruju Podgoricani ovih dana. Zaboravili kad su kod njih presli Topic i Rakocevic. I sta? Je l’ nebo palo? Posle su se i jedan i drugi u toku karijere vracali u Zvezdu sto kao igraci sto kao treneri.

                Comment


                • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                  Ode nam Dzoni, ukradose nam najvoljenije dijete. Ranu otvorenu mi je ostavio. Evo proslo je par dana ,emocije mi se mijesaju od razocarenja do bijesa. Sad da ga sretnem u jednom trenutku mi se cini da bih ga pljunuo,u drugom da bih mu plaka na ramenu. Da li me je ovako nesto pogodilo u sportu ikad? Ne znam. Vjerovatno sto ga znam odavno , sto smo se gledali na redovnoj bazi. Ne mogu da vjerujem da je ispao sredstvo u rukama spekulanata, a bio je Bog. Ne radi se ovdje o kvalitetu koji je takav kakav je, radi se o vjernosti, ljubavi, casti i ponosu. Nista mi nije jasno. Dan prije potpisa izjavio je da nema ponuda. Tokom sezone , na kraju, rekao je da je buducnost naravno prioritet.

                  Njemu neka je srecan njegov izbor i da ostvari svoje ambicije. Dosta ce Morače proteci dok mu definitivno ne oprostim. Toliko sam ga volio da ne mogu da kazem ijednu ruznu rijec ili uvredu.

                  Idemo dalje, pravicemo nove Dzonije, trebace malo vremena ali to je nasa sudbina. Ja iskreno. Zivjeli forumasi.
                  Evo ja ću da ti objasnim šta se desilo:
                  dečko je profesionalni sportista i ima ambiciju da se takmiči sa najboljima na najvišem nivou. To u sportu kojim se on bavi jedino može da uradi u Zvezdi, tako da nije bilo dileme za njega koji je pravi potez.
                  Uostalom, imaš i njegovo pismo javnosti koje je jako lepo sročeno, i ko ima širinu duha, vaspitanja, poimanja, shvatiće napisano. Ostalima nema pomoći, možda tek u reinkarnaciji. Možda.
                  Last edited by dekkard; 20-06-21, 23:46.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post

                    Desava se. Koliko samo puta nama. A vec sam ti nagovestio onomad da je zreo za iskorak. Jel te toliko pogodilo sto je otisao, ili sto je otisao bas u Zvezdu?
                    Desava se naravno. Podijelio sam trenutne emocije. Jebiga, ljudi su satkani od emocija, navijaci pogotovo. Sto se pitanja tice, kako da objasnim, u zadnje vrijeme sam djelimicno zadovoljan kako klub radi. Djelimicno. Moglo je to mnogo bolje naravno ali klub vode privrednici a ne kosarkasi, ali opet sve u svemu, dobro je kako je moglo biti. Sklopili su i nadogradjivali odredjeni mozaik od domacih igraca, jer je to jedini nas put, proizvodnja igraca potpomognuta sa naravno strancima na nekim deficitarnim pozicijama...kakvi god da su domaci igraci, nasi su. E sad , Nikola je bio nas virtuoz. On je bio vezivno tkivo. Tako da je definitivan odgovor na tvoje pitanje pod b tj zato sto je otisao bas kod vas. Da li ce on vas pojacati i u kojem procentu pojma nemam ali je nas tim potezom oslabio. Znajuci njega , njegovu privrzenost klubu i navijacima, znajuci koliko mu je tesko kada je otisao u Megu, znajuci koliko je volio klub i koliko je bio voljen, bas me iznenadilo. Sa druge strane, znajuci kako je otisao iz Mege u Aek, da je prvo potpisao pa saznao dje ide, znajuci da je Misko preveo Spanulisa iz Pao u Oli, mogu i da pretpostavim kako su ga slomili.

                    Comment


                    • Slomili ga? Hahaha 🤣🤣🤣
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment




                      • Vaš novi igrač.

                        Koliko vidim Rid je još uvek tu, ako njega zadržite uradićete dobar posao.

                        Comment


                        • Novi igrac nista posebno. Atraktivan jeste ali kvalitetom nisam siguran da je za vece domete. Ridu je ugovor istekao, ganja nba, ako ne bude zavrsio ameriku, tek tada ce gledati put evrope. Prosle godine je uzet za male novce, dosao par dana pred pocetak sezone. Ove tesko da cemo moci da pariramo ostalim klubovima iz EL i EC s obzirom da je imao strasnu sezonu. Jeste da mu se svidja u PG ali vrlo tesko cemo ga gledati

                          Comment


                          • Rid nema kvalitet za Ameriku ,misiim da ako uspe da ubode EL ekipu da ce mu to biti odlican posao ...otici ce on i u EC ako je u pitanju Rusija ili Turska koje placaju i ne pitaju za cenu
                            Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                            Comment


                            • Fedor potpisao za Ulm. KKB dobila obestecenje 150-200 hiljada koliko li vec sleduje. Momku su napunili glavu, prvo familija pa ostali, da je malo 10-15min po mecu koliko je dobijao. Da je malo sto je sa 17 godina lijepo zaradjivao. Da je sve to malo i da treba da igra jos vise. Ljut je na klub ahahahahahahaha budala mala. Na kraju nece biti ni prvi ni poslednji koji ce za 3-4 godine da se vrati u klub.

                              alooo druze , imas 17 godina i dobijas 10-15 minuta u top timu aba lige i Ec. Pa dje ces to da dobijes. a ides prvi kuci sa treninga....
                              Last edited by Nemam_ti_kad; 05-07-21, 12:44.

                              Comment


                              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                                Fedor potpisao za Ulm. KKB dobila obestecenje 150-200 hiljada koliko li vec sleduje. Momku su napunili glavu, prvo familija pa ostali, da je malo 10-15min po mecu koliko je dobijao. Da je malo sto je sa 17 godina lijepo zaradjivao. Da je sve to malo i da treba da igra jos vise. Ljut je na klub ahahahahahahaha budala mala. Na kraju nece biti ni prvi ni poslednji koji ce za 3-4 godine da se vrati u klub.

                                alooo druze , imas 17 godina i dobijas 10-15 minuta u top timu aba lige i Ec. Pa dje ces to da dobijes. a ides prvi kuci sa treninga....
                                Sve zavisi od menadžera i porodice, očito da su mu savetnici pa makar mu to bili i roditelji prave medveđu uslugu. A mislio sam da gurate tu agendu da bar po jednog mladog forsirate (i krenuli ste). Neka mu je sa srećom, on ne zna da je samoća najgora stvar.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X