Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neverovatno kako ste pogodili oba stranca. I Edžim i Rid donose vam preko potreban kvalitet sa pozicija koje pokrivaju. Imali ste neuspešnu odiseju sa Vonom al to ste znalački nadomestili dovođenjem Dela Valea.

    Od početka sezone igrate maltene konstantno. Dižete formu u najbitnijem delu sezone + u pravom trenutku promenili trenera.

    Pogodili ste totalno selekciju tima. Stranci su potrebni tas na vagi + bitna uloga domaćih igrača sa klupe. Kobs je potvrdio zašto je klasa i po meni najvažniji "šraf" u celokupnom sistemu Budućnosti.

    Ako je neko do sada sumnjao u kvalitete Vilija Rida moraće da se pomiri sa činjenicom kako je bivši centar nekoliko NBA klubova i Olimpijakosa prava pravcata snaga u reketu. Danas je ko i onomad protiv CZ razneo visoke igrače Monaka.

    Nije ništa završeno. Očekuje vas teških 40' ali sad je samopouzdanje i momentum vaša velika prednost.

    Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
    Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 23-03-21, 21:49.

    Comment


    • Nije ovo nista. Mislim jeste dosta, jeste brejk, ali daleko od toga da je zavrseno. Bas daleko. Imali smo srece. Mnogo. Imali i znanja. Nadam se da ce se odmoriti. Imamo dan vise za odmor u odnosu na ovaj mec. Vidjecemo...

      Comment


      • Trebalo se ovo full igrat u Monaco, mozda nije jos kasno da se predomisle [emoji16]

        Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

        Comment


        • Bravo momci,bravo Milojevicu sokole
          Kako je lagan lik,samo se smije,nema nervoze nema pritiska.
          Svaka mu dala.

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Neverovatno kako ste pogodili oba stranca. I Edžim i Rid donose vam preko potreban kvalitet sa pozicija koje pokrivaju. Imali ste neuspešnu odiseju sa Vonom al to ste znalački nadomestili dovođenjem Dela Valea.

            Od početka sezone igrate maltene konstantno. Dižete formu u najbitnijem delu sezone + u pravom trenutku promenili trenera.

            Pogodili ste totalno selekciju tima. Stranci su potrebni tas na vagi + bitna uloga domaćih igrača sa klupe. Kobs je potvrdio zašto je klasa i po meni najvažniji "šraf" u celokupnom sistemu Budućnosti.

            Ako je neko do sada sumnjao u kvalitete Vilija Rida moraće da se pomiri sa činjenicom kako je bivši centar nekoliko NBA klubova i Olimpijakosa prava pravcata snaga u reketu. Danas je ko i onomad protiv CZ razneo visoke igrače Monaka.

            Nije ništa završeno. Očekuje vas teških 40' ali sad je samopouzdanje i momentum vaša velika prednost.

            Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
            Pogadjanje stranaca ne moze niko da ti garantuje. Naravno u uslovima kada imas cilj sa malo para da izvuces najbolje. Mozes uraditi ko zna kakve analize i ici daleko u detalje, to nece biti sigurno sto posto. Ja sam misljenja da na kraju , pored bazicnih kosarkiskih elemenata , veliku ulogu ima i sami osjecaj i vidjenje i osjecanje svoje ekipe. Kad imas neku bazu igraca onda ti je i lakse shvatiti sta ti treba. Otkricu ti da je prije Vili Rida na radaru bio Erik Mika, da je Peko ,koliko ja znam, razmisljao o Miki dugo ali da je odustao i rijesio da saceka situaciju jos malo. Nakon toga je uletio Rid. Ejim je uzet cim je ponudjen....a zanimljivo da se razmisljalo i o Robu Greju iz Monaka ali je prerano potpisan Von , pa nije bilo mjesta za dva "beka" sa tim sto su ipak razlicit tip igraca.
            Last edited by Nemam_ti_kad; 24-03-21, 11:05.

            Comment


            • "Prije 22 godine i 16 dana, 9. marta 1999, košarkaši Budućnosti su upisali jednu od najvećih pobjeda u klupskoj istoriji. U revanšu četvrtfinala Saporta kupa, pandanu današnjeg Evrokupa, branili su samo dva poena prednosti iz „Morače” (67:65), bili bez Vlada Šćepanovića, ali su priredili senzaciju i u Bursi savladali Tofaš sa slavnim Dejvidom Riversom (82:64).

              U prvom meču polufinala su poraženi od Benetona u Trevizu 76:60, a revanš se nije ni igrao, zbog bombardovanja SR Jugoslavije. I pored toga, taj uspjeh generacije za koju su igrali Šćepanović, Nikola Bulatović, Dragan Vukčević, Gavrilo Pajović, Dejan Radonjić, Goran Bošković, Željko Topalović, Đuro Ostojić, Dragan Ćeranić, Saša i Balša Radunović je i dan-danas najveći koji je klub iz Njegoševog parka ostvario u evropskim takmičenjima."

              Opet nam se neda da igramo kuci revans.
              Last edited by Nemam_ti_kad; 25-03-21, 12:57.

              Comment


              • Nema se sto zamjerit....zasluzen poraz ali htjenje i volja su bili prisutni...koncetracija i ne bas...

                Comment


                • Zvezdo ih je spremio za dobru tucu...steta sto nije igrano kod nas...

                  U inat dobijamo trecu

                  Comment


                  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                    Zvezdo ih je spremio za dobru tucu...steta sto nije igrano kod nas...

                    U inat dobijamo trecu
                    Valjda Zvijezdo?
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Šteta . . .sada su sanse na strani Monaka znatno veće
                      Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                      Comment


                      • Referees
                        Crew Chief
                        LAMONICA, LUIGI

                        Umpire 1
                        ALIAGA, JORDI

                        Umpire 2
                        LAURINAVICIUS, JURGIS

                        Comment


                        • E u pm...kad ti obaveze ne dozvole da gledas utakmicu sezone....jesmo li makar skupo prodali kozu?

                          Comment


                          • A slabo Boga mi. Imali smo jedan jedini momentum i to je Miloje usrao losim izmjenama. Prosao Monako zasluzno, vise zeljeli kraj.

                            Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

                            Comment


                            • Kako bi nam lega Lojd umjesto Dela valea...osvojili bi EK. Kiksali smo sa bekom. Tu je trebao neko mnogo atletskiji od Amadea, koliko god Dela imao neku harizmu i vic, ipak je premalo kreativnosti, skoka, uopste odbrane od njega, pa cak i poena. Ali sto je tu je.

                              Comment


                              • Zar nije taj Amadeo uglavnom igrao na pleju kada menja Kobsa/Ivanovica koji su cesto zajedno u igri?

                                Ne stigoh ni ja da odgledam a na osnovu Stefanovog komentara ispada da je Zvijezdo ipak iskusniji od Miloja u ovim situacijama...

                                Comment

                                Working...
                                X