Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bas sam se juce dopisivao sa rodjom oko ovog cirkusa u finalu i on nije znao nista oko toga kako ce ovi iz Zvezdinog tabora reagovati na eventualne nepravilnosti. A Kuzmo je inace veliki Zvezdas, tako da vjerujem da su i oni koji su bliski klubu jednako iznenadjeni Covicevim baljezgarijama koliko i mi koji nemamo pjma sta se desava unutar uprave. Znam da je Kuzmo bio do skoro na nekoj funkciji, ali nemam pojma je li i dalje povezan sa klubom.

    Samo znam da ako Covic naredi timu da bojkotuje utakmicu da je pojeo govno... ma ne govno, nego gomilu govana.


    Milo! Milo! Milo!

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Zar nije i on na konfi posle prve tekme rekao da pozdravlja Tosin Bunar? Pozdravlja sam sebe....pretpostavljam da nick ima veze sa Todoricem ali opet ne shvatam vezu.
      E, pa moguce. Covic je budala, ko zna
      Last edited by Mr. Wolf; 14-04-18, 12:41.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • https://parapsihopatologija.com/foru...2121b4fbcc1e9f

        sta faul? 2+1 😂

        Comment


        • To da je neko budala nikad nije bio ograničavajući faktor u košarci. U protivnom, selekcija BIH ne bi imala sadašnjeg selektora.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Kupljena i cetvrta izgleda

            http://maxsport.rs/2018/04/14/kakav-...titutku-video/

            Jedini spas je ako su mu sad poslali lose picke
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Kupljena i cetvrta izgleda

              http://maxsport.rs/2018/04/14/kakav-...titutku-video/

              Jedini spas je ako su mu sad poslali lose picke
              Hahaha,moj Vladane dje nadje ovaj portal sto je ovo.Majko mila ovo the books of knjige ne bi izrezirao sto se danas cini.Sto li ce bit do kraja dana.
              Last edited by E1_PG; 14-04-18, 13:01.

              Comment


              • hahahah....jeste da se od svega ovoga pravi reality show, ali indijanci kazu da obicno gde ima dima ima i vatre.

                U 3 dosadasnje utakmice Buducnost je izvela 77 slobodnih bacanja, a Zvezda 54. Spisak sudija je izasao u javnost 7 dana pre nego sto bi smelo da bude odluceno ko ce da sudi, sto ostavlja dovoljno vremena da ako neko zeli da moze da izvrsi pritisak. U Srbiji Covic se razdvojio od vladajuce garniture, koja ima izuzetne odnose sa Milom i crnogorskom garniturom. Pobeda Buducnosti kada se interesno sagleda odgovara i jednoj i drugoj garnituri. Ovo su sve cinjenice nisu spekulacije.
                Covic pokusava da se macuje sam na sebi svojstven nacin, ali tesko ce to da ide...

                Comment


                • Juce je trebalo napustiti parket . . Posle nedosudjene tehnicke nad Feldinom! Danas treba igrati!

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_pg View Post
                    Hahaha,moj Vladane dje nadje ovaj portal sto je ovo.Majko mila ovo the books of knjige ne bi izrezirao sto se danas cini.Sto li ce bit do kraja dana.
                    Nije do portala, ima i na vasim:
                    http://www.vijesti.me/vijesti/sekret...ne-usluge-4699

                    Prema tome ovo jeste istina - funkcioner Buducnosti je narucivao kurave za vecerasnjeg sudiju finala plej-ofa. Majko mila sta se sve desava na brdovitom balkanu.

                    Comment


                    • Zamolio bih forumase da pripaze na recnik, narocito na temama vecerasnjih protivnika. Hvala.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Odrobijao bih ovog Gibsona zivota mi. Kakvi su ti ovo procenti tokom cele finale serije? Kasirace ga Dzile cim se tekma zavrsi.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by colke995 View Post
                          Odrobijao bih ovog Gibsona zivota mi. Kakvi su ti ovo procenti tokom cele finale serije? Kasirace ga Dzile cim se tekma zavrsi.
                          Vele da igra sa nekom povredom, al opet... Usra se coek u Buducnost.

                          Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by Baka View Post
                            Vele da igra sa nekom povredom, al opet... Usra se coek u Buducnost.

                            Sent from my LG-H818 using Tapatalk
                            Ma ajde, onda nemoj da se prosipa ovako ako ima povredu. Nije odigrao 10 minuta u kontinuitetu u celoj seriji. Ako ne moze, super, nek pegla odbranu a nek sutiranje ostavi onima koji mogu nesto i da pogode makar slucajno.
                            sigpic

                            Comment


                            • Gibson dobro igra protiv vas.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Usrali ste se.

                                Zajebao Popovic sa onim bacanjima.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X