Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako god da se zavrsi, Dzoni mvp velikih meceva, muda do poda.
    Jos kad je to momak iz centra grada, osjecaj je jos bolji.

    Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока

    Comment


    • Čestitke na zasluženoj pobedi!
      Last edited by Karamazov; 06-12-20, 18:59.

      Comment


      • Bravo djetici... cestitam.

        Comment


        • Muska borba, cestitke jednima i drugima.

          Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока

          Comment


          • Makse , parada gresaka sa obje strane. Mi kiksamo kod ubacaja lopte iz auta, kod predavanja lopte, kod cistih pasova u kontri, vracemo ih u zivot. Sreca nas pogledala. Bekovi nam glavni glumci, nece pas pod kos da daju. A ne mogu uvijek da pogode. Time guse tecnost igre sto je kljucna u ovim utakmicama visokog pritiska.
            Last edited by Nemam_ti_kad; 06-12-20, 19:37.

            Comment


            • Čestitam na zasluženoj pobedi.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Cestitke i vama. Nista ovo ne znaci. Meni je milo zbog momaka jer su imali 5 treninga u zadnjih mjesec zajedno svi. A uz paklen raspored , ovaj mec mi nekako nije bio na listi prioriteta , ali je svakako znacajan za tim i atmosferu.

                Comment


                • Cestitke!
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Čestitke navijačima Budućnosti na zasluženoj pobedi. Mada smo mi više uradili od vas za vašu pobedu ali stvarno dobar sastav ima Budućnost ove godine. Ujednačen i ima dubinu.

                    Comment


                    • Cestitke igracima i navijacima Buducnosti na pobedi.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Hvala opet. Ali mi jednostavno nemamo vremena za "dizanje nosa" jer vec sjutra igramo vrlo vaznu utakmicu u Njemackoj, protiv Ulma. Tu nam je pobjeda mnogo vazna, jer tom pobjedom bi napravili krupan korak da teoretski obezbijedimo top 16 EC. Pobjeda u tom mecu nam je vazna i da bi sa tim trijumfom, valorizovali sinocnu pobjedu. Nadam se da ce skupit snagu posle dosta iscrpljujuceg meca sinoc. Vrlo je vazno i da se razigraju drugi igraci, da se rastereti teret sa Ivanovica i Kobsa. Vjerujem da ce tako i biti. Sinoc je , cini mi se, bio mec gdje je Mijovic minutazom dosta skupio i suzio ekipu, do sinoc su i ostali igraci dobijali vise minuta. Mi smo na 4-3 , Ulm na 3-5. Ulm ce igrati na pobjedu sigurno a na nama je da to iskoristimo.

                        Comment


                        • Cestitke na pobedi, sada je to vec mini tradicija da Buducnost pobedjuje Zvezdu u Beogradu u ligaskom delu ABA lige, cini mi se 3-ca pobeda u zadnje 4 sezone (izgubili samo u EL sezoni i to Zvezda pobedila posle preokreta, na klupi Buducnosti bio pomocnik posto je otisao Dzikic, a Repesa jos nije peuzeo tim).

                          Po meni kvalitet Buducnosti jeste najvise u tome sto sezonama unazad imaju 2 dobra igraca na poziciji pleja, konstanta tu je Ivanovic, u zadnje 2 sezone je to Kobs uz njega, a pre toga 2-3 godine mladji Gordic.

                          Znaci zadnje 4 sezone
                          17/18 Gordic, Ivanovic (osvojena ABA i plasman u EL)
                          18/19 Gordic, Ivanovic (EL sezona bez nekog plana ja bih rekao, dosta haosa te forsiranje Clark-ova i ostalih stranaca)
                          19/20 Kobs, Ivanovic (drugo mesto pred plej-of iza Partizana i sezone Zvezde koja je bila u haosu kao Buducnost sezonu pre)
                          20/21 Kobs, Ivanovic (za sad dobro guraju u ABA i EK i pored manjka utakmica i problema sa koronom)

                          Pored toga Ivanovic "mudonja" sto se videlo i kad je bio mladji i neiskusniji (secam se one trojke za Crnu Goru u Areni protiv nas), sada je to samo nadgradjeno.
                          Uglavnom, plan jeste svakako da najbolji deo tima bude na poziciji pleja i ja mislim da je to dobitna kombinacija.

                          Comment


                          • Strasno vaZna pobjeda sinoc. Ulm je vrlo simpaticna ekipa. Jaka Lakovic je jedan od trenera na koga treba obratiti paznju. Izvlaci maksimum iz tima kakav je ULM. Dobismo, na jedvite jade, aj da kazem da smo kontrolisali drugo poluvrijeme.

                            Comment


                            • E kako je Kobs tvrdoglav, uh.

                              Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока

                              Comment


                              • Ovo za sada deluje kao da bi mogli zajedno igrati sledece godine EL.

                                Comment

                                Working...
                                X