Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Powerslave View Post
    Ahahahaha, zlo je vrijeme doslo za DPS kad Milo mora da namjesta utakmice ne bi li osigurao trijumf u prvom krugu. Kradja pa kradja... sta ocekujes od nas odje da ti se izvinjavamo i da ti posaljemo telegram...

    Ajd sad salu na stranu, Milo je obecao mnogo toga, a izmedju ostalog i titulu u ABA ligi i sad mora to da ispuni.
    Hah dje sam pomenuo da treba neko da se izvini? Vazda ja CZV ostecena (sto i jeste sinoc naravno nije problem priznati), al kao da nikad nije bila pogurana.

    Klasicna alibi prica od pocetka finala, CIA, MI6, Vatikan, DPS, Milo.

    Obecao je Milo dosta toga, njegovi glasaci se nece sjekirat mnogo oko titule, dosta je eo tebi 30 eura, tebi cemo napunit rezervoar do cepa itd.

    Sent from my LG-H818 using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by Baka View Post
      Hah dje sam pomenuo da treba neko da se izvini? Vazda ja CZV ostecena (sto i jeste sinoc naravno nije problem priznati), al kao da nikad nije bila pogurana.

      Klasicna alibi prica od pocetka finala, CIA, MI6, Vatikan, DPS, Milo.

      Obecao je Milo dosta toga, njegovi glasaci se nece sjekirat mnogo oko titule, dosta je eo tebi 30 eura, tebi cemo napunit rezervoar do cepa itd.

      Sent from my LG-H818 using Tapatalk
      hahahhahaha to je to do cepa i evo ti jos 20 eura da podjes nedje na cevape Nije moj prethodni post bio tebi namijenjen nego onome sto je dosao na ovu temu da se izvice i da baci anatemu kao Amfilohije Obrisao mu je Kronos post pa sad izgleda kao da se raspravaljam sam sa sobom

      Comment


      • Nocas se ili osvaja ili gubi titula.Svi znamo da ako dodje do 5 utakmice tu nemamo ni promil sansi.Tako da nocas treba dati zadnji atom snage,biti ili ne biti.
        Ako se izgubi boze moj bice i iducih godina i sta god da se desi svaka cast za Dzikica ,strasan posao je obavio ove sezone.

        Comment


        • Bog ti pomogao, a džinks ne.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment




          • Samo Dzile da im pusti ovo prije utakmice( i na poluvremenu) i bez brige!

            Comment


            • Svaka cast za Buducnost ove godine.Cestitam na svemu sto ste postigli ove sezone,cak ste i Eurocup gde obicno budete kanta za napucavanje odigrali kvalitetno i junacki.I ovo finale igrate srcano,vise nego zasluzeno ste u njemu.Na noz ste odigrali i sve 3 utakmice finala i svaka cast na tome,odavno finale nije bilo ovako intezivno,iako Zvezda nije ni bleda senka ekipe od prethodne 3 sezone.Ipak mora da se istakne nesto sto vam ne sluzi na cast:
              Sudjenje je krajnje tendeciozno i naklonjeno vama u sve 3 utakmice.Besmisleno je pricati o blago domacinskom sudjenju koje je u prvoj u Beogradu omogucilo da ss vratite u mec kada je Zvezda trebalo da prelomi mec,u drugoj je bilo podnosljivo,ali samo zato sto Belosevic bas nije imao herca da sahrani Zvezdu u sred Beograda,iako je i u drugoj bilo 60:40 u vasu korist.Sramotno je za ovu ligu da trostruki uzastopni sampion na svom bunjistu ima sudjenje protiv sebe.O sinocnoj utakmici je izlisno pricati,sudije su direktno odlucile utakmicu u kojoj je Zvezda bila bolja za 10+. Javor je najvece djubre na kugli zemaljskoj i da kojim slucajem sretnem tog smrada negde na ulici ne bih se suzdrzao da mu ne nateknem lobannu pa makar robijao.Da me ne shvatite pogresno, apsolutno zasluzujete titulu,ali ce biti sramotno da je osvojite a da primadine iz mog kluba imaju vise nego dovoljno motiva da se vade na to kako nije bilo do njih. Bolji ste TIM od nas,ali u ovoj seriji to zaista niste pokazali,i ne shvatam cime ste zasluzili da vas sudije poguraju do titule,kada vam vec forma to ne dozvoljava.Zvezda je ovakva kilava cele sezone, ali ni vi igrom u ovoj seriji ne zasluzujete titulu,i besmisleno je da vam je mocnici guraju u ruke.Pobedite nas veceras boljom igrom i minimum neutralnim sudjenjem i pruzicu vam ruku bez problema

              Comment


              • Naravno da ce Zvezda igrati nocas,imali su jutros jak trening,djeluju maksimalno motivisano kaze Sofro a ja njemu vjerujm i naravno da ce izac na teren i da ce igrati.Ne treba se obazirat na to,jeftina fora na koju nismo nasjeli.

                Comment


                • Izgleda da Nebojsu Covica zestoko boli guza, pa je odlucio da podigne pantalone i da se povuce podvijenog repa pred Gospodarom! Bruka i sramota!


                  Milo! Milo! Milo!

                  Comment


                  • Valjda je sad u toku sastanak Covica sa onim Remsom.E ne znam ako ovo ne napali publiku do maksimuma nocas nista nece.

                    Comment


                    • Sto se Lomija tice za utakmicu ne znam, ne vjerujem ali ne znam, ali za izbore sam siguran da nema potrebe da ih namjesta, dobice pjeske, jer ti sto su mu opozija su em gori od njega, em nesposobni
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Sto se Lomija tice za utakmicu ne znam, ne vjerujem ali ne znam, ali za izbore sam siguran da nema potrebe da ih namjesta, dobice pjeske, jer ti sto su mu opozija su em gori od njega, em nesposobni
                        Em si hamer, em si diktator.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Ocekujem za koji sat da ce Covic izjaviti da ce se ipak igrati....ali ko je Tosin Bunar???

                          Comment


                          • Teske igre se vode, umirem od smeha sta se desava..Ovo je Monti Pajton liga,smao da se uzmu danasnja desavanja po PG sta se desava...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Naravno da se nece povuci Zvezda, ali kako smrad ujeda svaka mu cast, ljiga #1 u svom poslu.

                              Tosin bunar je Dzile.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Tosin bunar je Dzile.
                                Zar nije i on na konfi posle prve tekme rekao da pozdravlja Tosin Bunar? Pozdravlja sam sebe....pretpostavljam da nick ima veze sa Todoricem ali opet ne shvatam vezu.

                                Mada i Dzile je namazan....gledam samo kako je juce bio kao ris ljut, a u sustini bi iskocio iz sebe od srece. Pa podilazenje Zvezdi kao da prica o GSW....iskusno nema sta

                                Comment

                                Working...
                                X