Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro dosao kapitenu [emoji1][emoji1][emoji1]

    Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока

    Comment


    • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
      Dobrodoslica jednom finom momku i oprastamo ruznu proslost
      Salu na stranu. Potez koji apsolutno nisam ocekivao. Ok razumijem da se trazi podrska za Danila i Ejima koji takodje provodi vrijeme na cetvorci. Nemam los osjecaj zbog ovoga, jer u pitanju, koliko sam cuo, dobar i vaspitan momak, koji je propatio mnogo zbog povreda, koji je timski igrac prije svega a i prosao je Dejovu skolu. Iznenadjenje veliko ali dobrodoslica , da ga zdravlje sluzi.

      Comment


      • S obzirom da dolazi iz najbolje škole u regionu razumljiva i dobra odluka da se baš Luka angažuje a ne neki drugi igrač.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Pa da...Ako trazis back upa , da zna nesto kosarke, da je svjestan svoje uloge i svojih minuta, a sve to u sred sezone...mozda nije to sto nam je trebalo , prije svega mislim na defanzivnog korektora i zastitnika obruca...ali jbg...Misko mora da kompezuje i da se ispostuje...

          Comment


          • Bili su on i Tejic na akciju, kupis jednog dobijes dvojicu [emoji1]
            Evo vidjecemo, ostao mi je u sjecanju po onom nakaradnom sutu nakon povrede. Za pocetak se nadam solidnoj odbrani, ako ga je Peko doveo (a ne Misko uvaljao) onda sigurno ima ideju sa njim.

            Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока

            Comment


            • Originally posted by StefanPG View Post
              Bili su on i Tejic na akciju, kupis jednog dobijes dvojicu [emoji1]
              Evo vidjecemo, ostao mi je u sjecanju po onom nakaradnom sutu nakon povrede. Za pocetak se nadam solidnoj odbrani, ako ga je Peko doveo (a ne Misko uvaljao) onda sigurno ima ideju sa njim.

              Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока
              Koliko ja znam, Luka kapiten nije Miškov, jedino ako se nešto nije promenilo.Tejić jeste.

              Luka je bio najvažniji deo te nove kkcz. Izuzetan momak, čuvar svlačionice, vrhunski sportista u svakom pogledu.

              Njemu uvek želim sve najbolje, čak i kad napravi ovakav izbor kluba.

              Njemu želim što bolje igre a može i da uzme kup i prvenstvo CG...malo li je[emoji4]



              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Kupujete ssmo najbolje za EC, nisu samo njih dvojica, tu je i Apić. Biće trgovine još i u narednim godinama.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Daj jos Filipa, pa nek ide zivot, fali nam poena spolja [emoji23]

                  Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока

                  Comment


                  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                    Koliko ja znam, Luka kapiten nije Miškov, jedino ako se nešto nije promenilo.Tejić jeste.

                    Luka je bio najvažniji deo te nove kkcz. Izuzetan momak, čuvar svlačionice, vrhunski sportista u svakom pogledu.

                    Njemu uvek želim sve najbolje, čak i kad napravi ovakav izbor kluba.

                    Njemu želim što bolje igre a može i da uzme kup i prvenstvo CG...malo li je[emoji4]



                    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                    aha..bogomi sam mislio da je i on Miskov...tako mi je djelovalo ovo "s neba pa u rebra"..Znaci da se na oglas za back up cetvorku javio njegov agent a Mijovic odabrao. Ko zna. Uglavnom, pored svega navedenog koliko para toliko muzike. Opet nas je igrac, domaci u kontekstu skole kosarke, razmisljanja, jezika, drugarstva..itd itd...Milo mi je ako je dobar za svlacionicu, uklopice se sa ostalima dobro. Moze nekim savjetima da pomogne i Ilketu s obzirom da dijele istu sudbinu povreda....Sto znam, bi mu ga rabota..sto se kaze kod nas.

                    Comment


                    • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                      aha..bogomi sam mislio da je i on Miskov...tako mi je djelovalo ovo "s neba pa u rebra"..Znaci da se na oglas za back up cetvorku javio njegov agent a Mijovic odabrao. Ko zna. Uglavnom, pored svega navedenog koliko para toliko muzike. Opet nas je igrac, domaci u kontekstu skole kosarke, razmisljanja, jezika, drugarstva..itd itd...Milo mi je ako je dobar za svlacionicu, uklopice se sa ostalima dobro. Moze nekim savjetima da pomogne i Ilketu s obzirom da dijele istu sudbinu povreda....Sto znam, bi mu ga rabota..sto se kaze kod nas.
                      Kaže Dejo da mu je najteže bilo u karijeri trenera u kkcz, kad se Luka povredio.

                      Bio sam u Pioniru protiv Olimpije kada se povredio drugi put. Jeziv osećaj, jedan od najgorih osećaja ikada

                      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Meni je neobjašnjiva njegova promena tehnike šuta koja je usledila nakon povrede.
                        Pre toga je bio solidan šuter za 3 za četvorku, nakon toga nije mogao bacanje da ubode.
                        Inače, igrač sa izvanrednim pregledom igre, ne pamtim četvorku u ABA ne samo sa toliko asistencija već je bukvalno zapošljavao podjednako ostala 4 igrača na terenu, najčešće iz srca reketa. Jako je to lepo izgledalo i što je još važnije jako korisno i timski i individualno.
                        Međutim, rekao bih da je njemu žestoko poljuljano samopouzdanje, i to će biti najveći problem za prevazići ga.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Бога ми,Немам ти кад,бринем се за Будућност...Ово је већ 6 странца-Кобс,Рид,Мелвин,Рашад,Апић и ево сад Митровић...Још ако се прикључи Тејић...То је већ 7 странца!Плашим се да не испашта репрезентација...Могли сте уместо Малвина да потпишете Дашића а уместо Рашида Алексу Поповића...

                          Comment


                          • Jbg, Bokan mora da kupuje nase da bi pokazao novoj vlasti da ide na liturgiju kod Djeda a ne Mirasa.
                            Last edited by Storm; 21-10-20, 15:16.

                            Comment


                            • Cus Mitrovic i Apic stranci, Apic ajde nekako jer Apica nema kod nas, a Mitrovicu se vidi po gradji i kosarkaskom IQ da mu je djed posa' kad je bila kolonizacija u Vojvodinu.
                              Last edited by Nemam_ti_kad; 21-10-20, 15:45.

                              Comment


                              • Stranci, nego šta su nego stranci. Sva sreća pa ABA nema ograničenja u tom pogledu. Za kup i nacionalno takmičenje ćete morati da se pokrpite nekako.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X