Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan_pg View Post
    Pickice dobile karte samim tim i navijanje jadno.Cak sam se i iznenadio neki su se bili ustali cini mi se u zadnoj cetvrtini na kratko.
    Opusti se Ivane, jos sjutra da se uzme to i uzimamo sezonsku za sledecu sezonu.

    Comment


    • Lose odigrano,nema sta da se prica.Da li je pritisak ili sta vec ne znam ali Gibson je recimo kriminalan.Vuce neku povredu moguce da je zbog toga.Imala nas je Zvezda..

      Comment


      • Originally posted by Ivan_pg View Post
        Lose odigrano,nema sta da se prica.Da li je pritisak ili sta vec ne znam ali Gibson je recimo kriminalan.Vuce neku povredu moguce da je zbog toga.Imala nas je Zvezda..
        Lose igrate pod pritiskom. Trener nije znao da pripremi ekipu i uvede vas u formu. To se najbolje videlo kada Gordic probija, baca do Sehovica, ovaj pronalazi nekog samog, ovaj ostavlja Gibsona u idelanoj poziciji a on ne sutira nego krece u besmislen ulaz i promasuje ceo kos iz teske pozicije.

        Dobili ste nas u januaru timskom igrom i dobrim protokom lopte uz nenormalan sut. Sada su aut i Doelman i Sehovic i Gibson i drugi Sehovic i Ilic i nesto igraju samo Gordic, Ivanovic i centri. Sta reci kada vam Gordic ima ulogu kao LeBron, smesno je koliko on siluje, a sutira kao centar. Da nije bilo sudjenja na vasoj strani bilo bi to 10 razlike za ovakvu Zvezdu u sred Podgorice, treba i to umeti.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Imaju srece sto mi jos gore igramo podpritiskom...jos goreg trenera..itd...Danilo je nestao iz serije
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Imaju srece sto mi jos gore igramo podpritiskom...jos goreg trenera..itd...Danilo je nestao iz serije
            Pisao sam to i na nasoj temi. Sudjenje i onakvo gubljenje nasih, a poslednji napad je cirkuska tacka i jednih i drugih. Njima se u ovom finalu rotacija svodi na 3 plemejkera, 3 stranca i 2 centra. Pritom, Doelman nije ni igrao veci deo meca, Gibsona vidim ni Dzikic vise ne moze da smisli. U daleko su vecim problemima nego mi.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • A ovo je brat najveci hahaha
              https://sport.blic.rs/kosarka/domaca...cnosti/npmsx7p

              Comment


              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                ti mislis da je sudjenje u sve 3 a pogotovo u ovoj trecoj bilo korektno 50:50?

                Comment


                • Originally posted by ivica14 View Post
                  ti mislis da je sudjenje u sve 3 a pogotovo u ovoj trecoj bilo korektno 50:50?
                  Ne u Bg je bilo blago domacinski kao i ova u Pg.Nista strasno nisam primjetio,samo je Sehovicu mogao da svira ondje nesportsku dok je recimo u Bg Gordicu u drugoj utakmici ponisten cist kos ali to su sitnice nije to odlucilo mec vec promasaj onog vaseg centra Lesora ili kako vec.
                  Istina ja nisam neki kosarkaski strucnjak da bi moj sud bio vjerodostojan i uz to sam navijac Buducnosti sto me cini i pristrasnim.
                  Last edited by E1_PG; 13-04-18, 23:19.

                  Comment


                  • Evo jedne tipične situacije od sinoć gde sudije ne sude faul Gibsona, kao što bi trebalo nego sude aut za nas iako Z. Nikolić nije pipnuo loptu. Ne treba ni spominjati da su trebala bacanja da budu za nas tada.

                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan_pg View Post
                      Ne u Bg je bilo blago domacinski kao i ova u Pg.Nista strasno nisam primjetio,samo je Sehovicu mogao da svira ondje nesportsku dok je recimo u Bg Gordicu u drugoj utakmici ponisten cist kos ali to su sitnice nije to odlucilo mec vec promasaj onog vaseg centra Lesora ili kako vec.
                      Istina ja nisam neki kosarkaski strucnjak da bi moj sud bio vjerodostojan i uz to sam navijac Buducnosti sto me cini i pristrasnim.
                      sam si rekao sve, da nisi strucnjak kosarke,mada i ne trebas biti da bi video ono pegliraja rocestia u sve 3 utakmice....i niiiiz sitnih faulova...feldin pogadja trojku ovaj izmislja faul omica ni manje ni vise nego 4.licna....kad god smo pokusali da se odlepimo sudije su nas punili faulovima, buducnost kako pridje bonusu tako se vise ne svira faulovi...pogledaj odnos slobodnih bacanja i faulova i sve jasno....okej je da igras cvrstu odbranu kao sto ste vi igrali, ali zasto nije onda pusten kriterijum isti i sa druge strane? pored sehovice nesportske,barovic je trebao u 3/4 isto nesportsku da dobije,jer je isti faul napravio kao i davidovac....faul enisa u napadu nad ivanovicem,ivanovic se nije na vreme postavio kasnio je delic sekunde ali eto....jeste da smo na kraju usrali motku mi sami, ali da je bilo 50:50 sudjenje bilo bi + 10czv....I sam dzikic kaze da nije zadovoljan, a ti razmisli zasto i da li ste zasluzili vecerasnju pobedu, naglasavam vecerasnju....

                      Comment


                      • A ne znam zivota mi ne mozete od mene ocekivat da budem realan ja nisam neutralni posmatrac.Ponesu mu emocije u toku utakmice pomuti mi se razum.Pristisak mi skoci 200 sa 100 i treba da razmisljam trezveno.Neka bude sto bude ovu Covicevu izjavu sam postovao zbog cjelokupnog sadrzaja presa dje samo sto nije poceo da okrivljuje mi6 i ciu za poraz,zavjere neke pominje.Da je rekao sudjenje je bilo uzasno to je u redu,legitimno nego prica o nekakvom grafitu koje je napisalo dijete od 5 godina kakvih ima po bg koliko oces i o politici,nekakvoj mrznji medju narodom i ne znam cemu.To mi je malo cudno.

                        Comment


                        • Zamolio bih da se ne troluju teme.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Ja ne znam koji je tebi kurac da nama odje pises kako ces nam to zapamtiti i kako ovo nece proci kako smo mi mislili kao da se mi(navijaci sa foruma) ista pitamo oko sudjenja. Vjeruj mi, i nas je isto sramota(nekog manje, nekog vise)... Isto bi i mi voljeli da cijela serija prodje bez ovakvih gluposti i sranja jer niko od nas ne voli kad se politika umijesa u sport. Svi mi navijamo za svoj tim i ljepse je kad je sve cisto...

                            p.s. sledeci put ne budi magarac.. nema potrebe za velikim slovima jer niko od nas nije slijep, i svi smo pismeni(nadam se). Nemoj da nam ljutis Kronosa sa ovakvim glupostima

                            Comment


                            • Hahahaha e kad citam da je Milo ovo namjestio, kao treba mu za izbore... Ahhahahahahaahahaha...

                              E kakve budalice male, kada Milu treba neka pobjeda kluba da bi dobio izbore, pakao...

                              Aj jos nocas i Gibson da proradi i da se tuli taj skart od kluba.

                              Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                              Comment


                              • Ahahahaha, zlo je vrijeme doslo za DPS kad Milo mora da namjesta utakmice ne bi li osigurao trijumf u prvom krugu. Kradja pa kradja... sta ocekujes od nas odje da ti se izvinjavamo i da ti posaljemo telegram...

                                Ajd sad salu na stranu, Milo je obecao mnogo toga, a izmedju ostalog i titulu u ABA ligi i sad mora to da ispuni.

                                Comment

                                Working...
                                X