Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Golemac nek se spremi da ga očekuje jedan jeben teren, gde se porazi i slabija forma i igre neće praštati. Dok je u Primorskoj mogao raditi šta hoće. Gde ga jedan-dva poraza u nizu nisu uzdrmavali, Podgorica je sve suprotno od Kopra. Pritisci u i oko terena enormni, tim sklepan samo za trofej i titulu. Samim tim njegovo stručno znanje od prvog podbacivanja i tekme pod velikom lupom crnogorske javnosti, pre svega Mile i Bokana.

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Golemac nek se spremi da ga očekuje jedan jeben teren, gde se porazi i slabija forma i igre neće praštati. Dok je u Primorskoj mogao raditi šta hoće. Gde ga jedan-dva poraza u nizu nisu uzdrmavali, Podgorica je sve suprotno od Kopra. Pritisci u i oko terena enormni, tim sklepan samo za trofej i titulu. Samim tim njegovo stručno znanje od prvog podbacivanja i tekme pod velikom lupom crnogorske javnosti, pre svega Mile i Bokana.
      Cuj sklepan samo za trofeje titulu. Zasta bi trebalo da budu sklepani? Nema tu price, il si musko ili ....Tako se postaj trener..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Golemac se najbolje pokazao kad je tu Budućnost dobio u Podgorici, gde ćeš veću preporuku od toga, a i skoro u Kopru zamalo nisu izgubili, iako su Slovencima otišli najvažniji igrači i upravo Golemac.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Vrlo blizu potpisa izgleda. Zao mi je zbog Mija, ali ce znaciti strucnom stabu ovo.

          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

          Comment


          • Milion i jedan slučaj bio da je neko činio čuda u manjoj sredini pa je zglajzno čim se dotakao onih velikih ala.

            To što je pravio fenomenalne uspehe sa Primorskom apsolutno nije nikakav putokaz za uspeh u Podgorici.

            Comment


            • Pa nije Podgorica ništa mnogo veća sredina od Kopra, 180k stanovnika naspram 25k.
              Pritom je u direktnom duelu pokazao da je bolji trener. E sad, nezgodno po njega je što dolazi u tim u čijoj selekciji nije učestvovao, ali očigledno da crnogorsko rukovodstvo nije bilo zadovoljno Mijovićem, ne toliko zbog rezultata koliko zbog igre, i nisu imali poverenja u njega da neće zakazati u najvažnijim momentima.
              Meni se Golemac sviđa kao trener, bez ikakve ironije, mislim da je veoma perspektivan i meni je ovo dobar posao za Futuru pod uslovom da bude tu i nakon ove sezone.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Milion i jedan slučaj bio da je neko činio čuda u manjoj sredini pa je zglajzno čim se dotakao onih velikih ala.

                To što je pravio fenomenalne uspehe sa Primorskom apsolutno nije nikakav putokaz za uspeh u Podgorici.
                Veliku si filozofiju napisao. Naravno da je tako, ali ako ne probas nikad neces znati. Pre-pocetka rada, potpis je odlican..nema tu nikakve garancije da ce uspeti.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • dobar je Golemac ...ako ga sreca posluzi i sloze se kockice vrlo brzo ce on trenirati ozbiljnije ekipe u Evropi!

                  Comment


                  • Sve ja to postujem ali mi prevelika doza lokalpatriotizma mozda ne dozvoljava da smatram da je ovo dobar potez ukoliko do njega dodje. Ne mislim bukvalno dobar posao jer nije sve u titulama i trofejima niti takve stvari moze iko da obeca i garantuje. Uzgred, po kvalitetu smo ,makar po meni na diobi 3. i 4. mjesta sa olimpijom tako da mislim da nema potrebe za mijenjanjem trenera. Znam koliko je Petar kosarkaski skolovan i posvecen i zaista vjerujem da moze da bude dobar ,bas dobar trener. Svidja mi se i Golemac sa druge strane. Svi ga hvale. I neki cije misljenje respektujem. Nije to jos zvanicno ali ako su pustili buvu u novinama i na kraju ne bude nista tek onda su uradili medvedju uslugu timu.
                    Last edited by Nemam_ti_kad; 08-01-20, 16:04.

                    Comment


                    • Golemac odbio Buducnost!!!! Auuu kakav samar za sadasnjeg trenera, krece sad strmoglav pad!!!
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Odakle ti da je odbio?

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Odakle ti da je odbio?
                          Pa ti znas bre ko sam ja???
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • sad još više cenim tog čoveka!

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Pa ti znas bre ko sam ja???
                              .....dopisnik Kurira?

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Golemac odbio Buducnost!!!! Auuu kakav samar za sadasnjeg trenera, krece sad strmoglav pad!!!
                                Mogao si na manje surov nacin da nam to javis.

                                Comment

                                Working...
                                X